Pracovní doplňky

Gel na mytí rukou Dreumex Expert

ceny vč. DPH
s připočtením dopravného

Náklady na dopravu u engelbert strauss


Objednávky již od hodnoty 4 840,00 Kč (vč. DPH) dodáváme vyplaceně na uvedenou adresu. Pokud je Vaše objednávka nižší, činí Váš podíl na nákladech na dopravu pouze 228,69 Kč (vč. DPH).

Balné hradí obecně společnost engelbert strauss.

389,62
( vč. DPH | bez DPH )

od 6 kus: 372,68

od 12 kus: 330,33

Obj. číslo: 1898010
Dodací lhůta cca 3-5 pracovních
dnů
Poznámka

Údaj o dodací lhůtě v pracovních dnech nebere v úvahu víkendy a svátky. Dodací termín zboží závisí na zvoleném druhu platby.

Při platbě předem obdržíte dodávku zpravidla do pracovních dnů (pondělí až pátek) po došlé platbě.

Při platbě a platbou na dobírku obdržíte dodávku zpravidla do pracovních dnů (pondělí až pátek) po doručení Vaší objednávky k nám.

Pokud se zboží vyšívá, potiskuje nebo jiným způsobem přetváří podle Vašich předloh, bude ujednána dohoda o dodacím termínu pro tento individuální případ.

Profesionální ruční čistič bez obsahu rozpouštědel s mikroabrazivním prostředkem na extrémní znečištění, jako např. barva, inkoust, lepidla, laky a těsnicí prostředky. Díky speciální receptuře založené na homogenním esteru je ruční čistič vhodný zejména na znečištění, která se vyskytují při výrobě karoserií, v řemeslech, v polygrafickém a barvířském průmyslu. Díky mikroabrazivnímu prostředku vhodnému pro pokožku, a také vitamínu B5 a E, je pokožka díky ručnímu čističi navíc zdravá a hladká.


Obsah: 1 000 ml