E.S.
TRAIL


Funkční pracovní oděvy
ve sportovním designu


Muži

Extrémně lehké & odolné
vůči oděru


Funkční kalhoty e.s. trail jsou prostě promyšlené do nejmenších detailů: Venku pevná tkanina Ripstop, uvnitř příjemně měkké. Rychleschnoucí funkční tkanina s vynikajícími parametry a robustní zesílené kolenní a hýžďové partie.

Atraktivní sportovní design – a přitom pracovní oděv jaksepatří!

Lehké šortky
měkké, pohodlné, robustní

Atraktivní vzhled a příjemné na dotek!

Směs měkké bavlny a pevného elastomultiesterového vlákna zaručuje bezkonkurenčně pohodlný pocit při nošení a jedinečnou tvarovou stálost. To si prostě musíte obléct!

Dámské pracovní oděvy

Pohodlné v každé pracovní poloze!


Strečová funkční látka s navýsost pracovním charakterem: To je kvalita umožňující plné pracovní nasazení! Pevná tkanina Ripstop má nečekaně měkkou vnitřní stranu, zesílené kolenní a hýžďové partie poskytují potřebnou větší robustnost při práci. Ultralehké, rychleschnoucí a báječně elastické sportovní funkční kalhoty ještě navíc prostě dokonale sedí při plném pracovním nasazení.

Funkční
legíny

Sportovní, pohyblivé, odolné: To jsou dámské pracovní oděvy v nejlepším vydání! V super pohodlných funkčních legínách je přímo integrovaný plný pracovní výkon.

Díky robustnímu funkčnímu materiálu se zesílením v kolenních partiích, praktickým kapsám a širokému pohodlnému pasu budou legíny perfektně sedět.

Tréninkové legíny


Vrchol sezóny pro pracovní legíny: Neomezeně pohyblivé a pohodlné jako oblíbené sportovní kalhoty, ale na 100 % pracovní oblečení. Robustní strečová látka kopíruje každý pohyb a vzbudí v každé pracovní pozici profesionální dojem.

S větším zesílením kolenní partie v dlouhém provedení!

Tričko seamless e.s.trail
Tričko Merino e.s.trail

Špičková
trika


Perfektní funkce je tady alfa a omega!
Regulují tělesné klima, jsou prodyšná a přitom extrémně lehká, měkká a velmi příjemná pro pokožku: Komu jde o pohodlí, ten si zamiluje nová trika z kolekce trail!
Ať už jde o sportovní funkční vlákno, téměř bezešvé zpracování nebo 100% přírodní kvalitu merino: Tato trika se i během rušného pracovního dne postarají o dobrý pocit.

Také pro děti
z pohodlného bavlněného streče
Nekonečná pohoda

Kdo je pořád v pohybu, potřebuje nejkvalitnější a pohodlný materiál. Super! Právě přicházejí dětské funkční kalhoty e.s.trail! Flexibilní a robustní látka double weave se postará o nerušený zážitek z akce. Jsou velmi lehké a rychleschnoucí, s elastickým pasem, zesílenou kolenní a hýžďovou partií v kombinaci s atraktivním sportovním designem: Právě tak mají vypadat opravdové kalhoty pro malé objevitele!

Všechny
produkty
e.s.trail

Další novinky


e.s.
motion ten


heavy
duty


Menu Produkty
Porovnávací seznamy
Porovnání výrobků
4 / 4 zboží
dosažen max. počet pro tuto kategorii!
Pro přidání dalších druhů zboží odstraňte prosím alespoň 1 zboží z kategorie.
Porovnávací seznamy
Porovnání výrobků
bylo přidáno do porovnávacího seznamu.
Přidat druh zboží
Pro porovnání výrobků je třeba výrobky přidat do porovnávacího seznamu.
Porovnávací seznamy
Porovnání výrobků