Zdravotnické oděvy


Zdravotnické oděvy Pracovní trička e.s.cotton stripe
Zdravotnické oděvy e.s. Polo tričko cotton stretch, dámské
Zdravotnické oděvy e.s. Pracovní tunika print
Zdravotnické oděvy e.s. Pracovní tunika print
Zdravotnické oděvy Pracovní trička e.s.cotton stripe
Bezplatné vrácení zboží

Vrácení a výměna - snadno a rychle
V každém balíku je přiložen formulář pro vrácení, ve kterém je podrobně popsán postup výměny. Tento formulář prosím pečlivě vyplňte, přiložte jej k Vašemu balíku, který posíláte zpět, a zašlete jej na adresu:

engelbert strauss s.r.o.
Čechova 727/52
CZ - 370 01 České Budějovice

Dobírka

Platba předem
Dobírka

Vaše logo, perfektní na scéně

Profesionální vystupování: Vaše firemní logo uvedeme perfektně na scénu!

Upravíme Váš jednotný týmový vzhled pomocí kvalitního tisku & výšivky – přímo v objednávce!

Ať se jedná o výšivku jmen pracovníků nebo velkorysou úpravu loga: realizujte společně s námi Vaše nápady a vytvořte Vaše profesionální podnikatelské vystupování!

Dlouhé doby trvání kolekcí

I po letech lze naše průběžné kolekce ještě stále dodávat. Profitujte z našich dlouhých dob trvání jednotlivých kolekcí a zajistěte si dlouhodobě Vaše profesionální podnikatelské vystupování.

Naše výrobky se dají vzájemně kombinovat jako ve stavebnicovém systému, sezónní novinky dodávají všem celkům stále novou přitažlivost pro nový vzhled.

Zdravotnické oděvy pro ošetřovatele a ošetřovatelky


Praktické zdravotnické oděvy pro ošetřovatelskou branži

Veselé barvy kolekce pracovních oděvů pro obor ošetřovatelství přináší radost a optimismus do všech oblastí tohoto oboru. Engelbert strauss navrhuje praktické zdravotnické oděvy pro obor ošetřovatelství, aby se personál cítil dobře. Oděvy pro ošetřovatele a ošetřovatelky přináší veselé barvy, dynamiku a správnou náladu do týmu a proudí z nich čirá energie příjemného pocitu. Prvky, které se osvědčily v řemesle, byly přeneseny na oděvy pro nemocnice a ordinace. Tímto způsobem je vytvářen nový příjemný pocit, který se přenáší i na rekonvalescenty. Nově interpretované pracovní zdravotnické oděvy pro ošetřovatelské obory potěší novými rysy jako zipy pro lepší oblékání, kalhotami s funkčním vybavením a tričky, bundami a vestami. S pracovními oděvy pro ošetřovatelství vzniká pozitivní aura v celém pracovním prostředí.

Tunika pro vzhled, ve kterém se budete cítit dobře

Byla založena na nových rafinovaných řešeních pro zdravotnické oděvy, které nadchnou personál v ošetřovatelských oborech. Nezáleží na tom, jestli v nemocnici, ordinaci nebo pečovatelském domě, tunika e.s.avida vytváří díky voštinové struktuře tkaniny s károvaným vzorem ležérní příjemný vzhled. Materiál lze obzvlášť snadno udržovat. Rafinovaným trikem je dvoubarevné řešení límce. Právě v ordinacích a nemocnicích musí dbát personál na upravený vzhled. Aby se nezašpinil bílý límec tuniky, vyvinul engelbert strauss chytré řešení: barevný vnitřní materiál tuniky nepřipouští žádný dotek kosmetiky s bílou látkou límce pracovních oděvů.

Výkonné pracovní kalhoty pro ošetřovatelský obor

Dalším hitem v oboru zdravotnických oděvů pro ošetřovatelský obor jsou ležérní kalhoty. Pocit při nošení jako v běžeckých nebo jogínských kalhotách se kombinuje s kvalitním výrazným materiálem. Tato skutečnost navzdory pohodlnému charakteru se postará o profesionální vystupování. Kalhoty wellness se perfektně hodí jak pro nemocnice, tak i ordinace. Díky použití inovativního materiálu D90 Stretch není špína pro kalhoty žádným problémem - protože jsou zvláště odolné vůči oděru, vydrží bez problémů i praní za vysokých teplot.

Tunika piqué pro ošetřovatelskou branži

Další novinky ve zdravotnických oděvech, jako je i tunika piqué, která je k dostání v mnoha dynamických barvách, nebo vesta e.s.thermo stretch doplněná technologií fibertwin soft touch, doplňují perfektně vzhled a zajistí trvalý příjemný pocit - u ošetřovatelského personálu i pacientů.

Více o tomto tématu

zpět