Informace o ochrane dat


Nekolik poznámek o peclivé ochrane Vašeho soukromí a rozsáhlé duvernosti pri zacházení s Vašimi daty:

Co jsou osobní data?
Osobními daty se myslí informace, které mohou být prirazeny k Vaší osobe. Sem patrí napríklad Vaše jméno, Vaše adresa, telefonní císlo a e-mailová adresa.

Proc engelbert strauss využívá a zpracovává Vaše data?
Víme, že Vám na opatrném zacházení s Vašimi osobními daty velice záleží. Ochrana dat má u nás velice vysokou prioritu, a proto pri jejich zjištování, zpracování i použití prísne dodržujeme ustanovení Spolkového zákona o ochrane dat a Zákona o telekomunikacních službách.

V zásade mužete naši internetovou prezentaci naštívit bez toho, abyste zde zanechali osobní data.

Vaše osobní data a informace, které jste nám poskytli, slouží spolecnosti engelbert strauss ke zpracování objednávek, dodání zboží a zpracování plateb. Dále Vaše data potrebujeme k tomu, abychom Vás mohli informovat o objednávkách, produktech, službách a nabídkách engelbert strauss.

Co engelbert strauss s osobními daty delá?
Osobní data (napr. adresa, další Vámi zadané informace) naše výpocetní centrum ukládá v první rade pro úcely optimálního zpracování zakázky a služby klientum.

Data o smlouve a objednávce, které jsou k tomu nezbytné, budou v prípade potreby predány poskytovateli dané služby (m.j. Call Center, výpocetní stredisko, Lettershop, tiskárna, dopravci). Tito poskytovatelé služeb data pro své úcely neukládají.

Pro kontrolu úvěru a sledování bonity provedeme přenos dat s jinými peněžními ústavy jako např. Creditsafe Deutschland GmbH, Schreiberhauerstraße 30, 10317 Berlin, Deltavista GmbH, Dessauerstraße 9, 80992 München. Toto se uskuteční na základě matematicko-statistického postupu s využitím Vaší adresy. Veškeré kontroly bonity se provádí pro vyloučení problémů v platebním styku.

Vyhrazujeme si právo použít Vaše data k zasílání informacního materiálu pro vlastní reklamní úcely. Pokud s tím nesouhlasíte, zašlete nám prosím krátký neformální e-mail na adresu info@engelbert-strauss.cz

Newsletter firmy engelbert strauss
Na Vaši e-mailovou adresu, kterou nám dáte k dispozici, bude zasílán informační zpravodaj firmy engelbert strauss. Pomocí našeho zpravodaje budete pravidelně informování o novinkách, zvláštních nabídkách nebo jiných akcích. Pokud jste si objednali náš zpravodaj, můžete si být jisti, že Vaše e-mailová adresa je používána pouze námi.

Pro statistické účely vyhodnotíme anonymní formou, na které články ve zpravodaji se kliká. Přitom není možné poznat, která konkrétní osoba klikla.

Přirozeně můžete zpravodaj opět kdykoliv odhlásit kliknutím na odhlašovací odkaz na konci každého zpravodaje nebo pomocí funkce na odhlášení zpravodaje (odkaz: https://www.engelbert-strauss.cz/Servis/Newsletter).

engelbert strauss a sociální síte
V rámci našeho newsletteru používáme Social Plugins („plugins”) sociální síte facebook.com provozované spolecností Facebook Inc., 1601 S. California Ave, Palo Alto, CA 94304, USA („facebook”). Plugins lze poznat podle loga facebooku (bílé „f” na modré kachli nebo znacka „palec nahoru”) nebo jsou oznaceny prídomkem „Facebook Social Plugin”. Seznam a vzhled Facebook Social Plugins naleznete zde: https://developers.facebook.com/docs/plugins
Díky integraci plugins obdrží facebook informaci, že jste dostali náš newsletter. Pokud jste prihlášeni k facebooku, muže facebook obdržení newsletteru priradit k Vašemu facebookovému úctu. Pokud interagujete s pluginy, napríklad provážete newsletter na Vaší facebookové stránce nebo pridáte svuj komentár, dojde k predání príslušné informace z Vašeho prohlížece prímo facebooku a zde k jejímu uložení. Pokud nejste clenem facebooku, presto existuje možnost, že facebook zjistí a uloží Vaši IP adresu. Úcel a rozsah zjištování dat a další zpracování a využití dat ze strany facebooku a Vaše související práva a možnosti nastavení ochrany Vašeho soukromí naleznete v informacích o ochrane dat na facebooku: http://www.facebook.com/policy.php.
Pokud clenem na facebooku jste a nechcete, aby facebook sbíral data o Vaší návšteve naší internetové prezentace a propojil je s Vašimi uživatelskými údaji uloženými na facebooku, musíte se pred návštevou našich internetových stránek od facebooku odhlásit.
Také je možné zablokovat Facebook Social Plugins pomocí Add-on pro Váš prohlížec, napríklad „Facebook Blocker”: http://webgraph.com/resources/facebookblocker/

Používá engelbert strauss cookies?
Pokud navštívíte naše internetové stránky, uložíme internetovou stránku, ze které jste k nám prešli, stránky, které u nás navštívíte a datum a dobu trvání Vaší návštevy.

Spolecnost engelbert strauss používá cookies proto, aby mohla sledovat preference návštevníku a podle nich optimálne vytvorit své internetové stránky. V prípade objednávky navíc naše internetové servery uloží IP adresu Vašeho poskytovatele internetové služby.

Osobní data navíc ukládáme pouze v prípade, že jste je v rámci registrace nebo realizace smlouvy zadali.

Externí odkazy na naše internetové stránky
Pro Vaše informace naleznete na našich internetových stránkách odkazy na stránky tretích subjektu. Pokud takové odkazy nelze jednoznacne rozpoznat, budete upozorneni na to, že se jedná o externí link. engelbert strauss nemá vliv na obsah a konfiguraci stránek jiných poskytovatelu. Pro tyto stránky naše prohlášení o ochrane dat neplatí.

Kontakt na ochranu dat
Pokud máte další dotazy ve veci ochrany dat, mužete nám kdykoliv zaslat informace, upozornit na nesrovnalosti, vyjádrit svá prání na oprávnení a smazání Vašich dat ci nápady e-mailem: info@engelbert-strauss.cz nebo poštou na adresu: engelbert strauss s.r.o., Čechova 52, CZ - 370 01 České Budějovice