Menu Produkty
Porovnávací seznamy
Porovnání výrobků
4 / 4 zboží
dosažen max. počet pro tuto kategorii!
Pro přidání dalších druhů zboží odstraňte prosím alespoň 1 zboží z kategorie.
Porovnávací seznamy
Porovnání výrobků
bylo přidáno do porovnávacího seznamu.
Přidat druh zboží
Pro porovnání výrobků je třeba výrobky přidat do porovnávacího seznamu.
Porovnávací seznamy
Porovnání výrobků
pánská | dámská | dětské
Velikost
Barva
e.s. řada kolekce
1043 Produkty
další filtr
Oblíbenost
1043 Produkty
engelbert strauss Pracovní oděvy

Pracovní oděvy


Pracovní oděvy – od montérek až po high-tech


Praktické, funkční a pohodlné? Ano! Smutné a snadno zaměnitelné? Nikoli! Také pracovní outfit má být módní a cool – a pokud možno individuální. Doba, kdy pracovní oděvy sloužily čistě jen k ochraně před znečištěním nebo uschování nástrojů, už minula. Móda v oblasti pracovních oděvů se stala citovou záležitostí. Našimi kolekcemi Workwear jsme k tomu významně přispěli.

engelbert strauss Workwear – to je pracovní oblečení pro nejrůznější účely a nároky dané profese. Kolekce z vysoce kvalitních materiálů a s různými funkcemi. Od mimořádně elastické plně strečové tkaniny až po extrémně odolný kanvas. Promyšlené vybavení kapsami nebo záměrně jednoduchý design: zde najdete vhodné pracovní oblečení pro řemeslníky a do průmyslu. A v této rozmanité nabídce přirozeně nesmějí chybět ani klasické montérky…

Pracovní oděvy jsou rozmanité

Každá práce je jiná – a téměř každá profese má svoji vlastní uniformu. Zástěry a pekařské rondony jsou typické pro gastronomii. Zdravotnické haleny a různé druhy pracovního oblečení v bílé barvě jsou typické pro oblast zdravotní péče. A pro řemesla a průmysl? Zde má téměř každé řemeslo svoji zcela speciální identifikaci.

Řemeslníci kladou na své pracovní oblečení ty nejvyšší možné nároky. Musí totiž odolávat maximálnímu zatížení. Střih a velikost musí padnout, aby byl zaručen maximální komfort nošení. Vysoce kvalitní pracovní oblečení musí mít navíc funkční vybavení – to se týká především kapes. Důležitou roli samozřejmě hraje i roční období a počasí obecně. K tomu připadají i módní aspekty. Pracovní oděvy pro řemeslníky musejí mít tedy co nabídnout.

Jak najdu vhodný pracovní oděv?


Střih a velikost


Profesionální pracovní oděv musí především perfektně padnout! K tomu, aby oděv pohodlně seděl, je rozhodující jeho střih a velikost. Díky našemu velkému výběru velikostí může každému členu týmu oděv dokonale padnout, a tak ho perfektně podpořit při jeho každodenní práci!

Základem perfektního týmového outfitu jsou trička ve velikostech 2XS až 7XL, kalhoty až v 60 velikostech, a to i v krátkém, dlouhém a zkráceném provedení.

U triček a polokošil jsou naše rozmanité střihy ještě více přizpůsobeny nejrůznějším typům postav. Protože co padne jednomu, nemusí zdaleka sedět jinému. Rozhodující je střih. Bohatá nabídka různých pracovních triček značky engelbert strauss v úpravě regular fit, long fit, slim fit a plus fit rozšiřuje možnosti kombinací individuálního stylu.

engelbert strauss Střih a velikost

Rychle ke správné velikosti

Naše tabulka velikostí přehledně a rychle napoví, jaké velikosti pracovních kalhot a horních částí oděvů budete od značky engelbert strauss potřebovat. V závislosti na individuálních tělesných proporcích tabulka udává vhodnou konfekční velikost s převody na mezinárodní velikosti a velikosti uváděné v palcích. Tabulku velikostí je možné zobrazit u každého výrobku i online.

Funkce pro profesionální použití


Výběr pracovního oblečení podle daného účelu je základem!


Profesionální pracovní oděv musí být promyšlen až do nejmenších detailů. V oblasti řemesel je pro pracovní oblečení důležité funkční uspořádání kapes. Každé řemeslo klade jiné nároky – a speciální použití si žádá speciální funkce. Poutka na kladiva, kapsy na skládací metr, kapsičky na mobilní telefon, zabezpečené kapsy se zipem, kapsy na nákoleníky: veškeré vybavení musí být účelně navrženo a uspořádáno. U truhláře je třeba zamezit vnikání třísek do kapes, při montážích nebo v automobilovém průmyslu je důležité, aby na součástech nevznikly škrábance od vnějších zipů. Na vybavení kapes je kladen mimořádný důraz u naší řady Workwear e.s.motion. Polohu, velikost, vybavení a uspořádání kapes jsme definovali ve spolupráci s různými zákazníky z řad řemeslníků.

engelbert strauss pracovní kalhoty s kapsy na nákoleníky

Vyhledávání pomocí filtru

Tyto zvláštní požadavky mohou být předem nastaveny ve vyhledávacím filtru. Promyšlený systém filtrování představuje v internetovém obchodě engelbert strauss interaktivního poradce. Vlastnosti jako velikost oblečení, materiál, ochranné vlastnosti, vybavení apod. můžete navolit předem. Vyhledávací filtr pak optimalizuje výběr výrobků podle zadaných kritérií.

Různé materiály – různé vlastnosti


Materiál nejvyšší kvality

Pracovní oděv musí nabízet více než běžný oděv. Pracovní oblečení je často až 10 hodin denně vystaveno té nejvyšší zátěži. Musí být tedy vyrobeno z vysoce kvalitního materiálu, který je odolný a přitom pohodlný. V našem internetovém obchodě naleznete pracovní oblečení z různých směsových tkanin. Extrémní pevnost, maximální odolnost vůči oděru nebo výjimečná elastičnost: kolekce engelbert strauss jsou uzpůsobeny nejrůznějším požadavkům.

Správná volba materiálu je pro koncepci našeho pracovního oblečení rozhodujícím faktorem. Složení rozhoduje o účelu použití oblečení. Vysoký podíl bavlny naší kolekce e.s.roughtough zaručuje příjemný a přirozený pocit při nošení. Oděvy z kolekce Workwear s podílem elastanu v naší řadě e.s.dynashield jsou mimořádně elastické. Polyesterové směsi jsou vysoce kvalitní s ohledem na odolnost vůči oděru a protržení. Pro různé obory a činnosti vyvíjíme modely orientované na praxi. Pro pracovní kalhoty a bundy, stejně jako základní kousky oděvů, jako jsou trička, polokošile, Hoodies, Longsleeves & Co., nabízíme různé směsové tkaniny a klademe mimořádný důraz na kvalitu materiálu.

Pracovní oděvy do každého počasí

Pracovní oblečení musí být flexibilní a musí být schopno se přizpůsobit různým povětrnostním podmínkám. Vždy podle kolekce nabízíme lehké a praktické pracovní bundy do pasu, pohodlné softhellové bundy, bundy do deště odolávající nepřízni počasí, nepromokavé montérky a funkční zimní bundy. Jako součást osobní ochranné výbavy musejí být pracovní oděvy pro zvláštní účely často kombinovány s ochranným oblečením ve výstražných barvách. Také zde nabízíme odpovídající modely pasující ke stávajícím pracovním oděvům. Prohlédněte si přednosti různých typů bund zde >>

Která kolekce je ta správná?


Kolekce engelbert strauss Workwear se od sebe liší gramáží, střihem, tkaninou a vybavením. Při výběru správného pracovního oblečení pro celý pracovní tým by měly být hned za začátku zodpovězeny dvě otázky: Je kolekce k dostání pro muže I pro ženy? Jsou v sortimentu odpovídající modely s ohledem na počasí a zimní období?

e.s. kolekce

e.s.classic

Jak již je uvedeno v názvu: klasik pracovního oblečení značky engelbert strauss. Jednobarevný vzhled, decentní design, nezničitelná směsová tkanina gramáže 310 g/m². Zesílené partie kolen s kapsami na nákoleníky.

e.s.image

Klasické a praktické: dvoubarevné pracovní oblečení z odolné směsové tkaniny gramáže 310 g/m² s pevnými lemy Cordura® na mnoha namáhaných místech, jako např. partiích kolen. S kapsami na nákoleníky.

e.s.active

Sportovní a pohodlné, dynamický střih: pracovní kalhoty e.s.active se vyznačují kvalitním padnoucím střihem. Lehká a odolná keprová směs. Tvarově uzpůsobené, zesílené partie kolen s kapsami na nákoleníky.

e.s.prestige

Opravdová síla v oblasti pracovních oděvů: kanvasová tkanina s gramáží cca 304 g/m². Zesílené partie kolen z materiálu schoeller® dynatec odolného proti oděru s kapsami na nákoleníky. Praktické: pracovní bundy s odepínatelnými rukávy lze nosit i jako vesty!

e.s.vision

Dámské a pánské pracovní oděvy. Zeštíhlující střih a kapsy zredukované jen na ty nejdůležitější. Pohodlné softshellové bundy nebo funkční bundy odolávající nepřízni počasí k tomu – to je hotový outfit pro celý tým. Extra lehká směsová tkanina Re/Wear TC, gramáž cca 235 g/m².

e.s.motion

Praktické, moderní, ležérní a cool: to je e.s.motion. Pracovní kalhoty promyšlené do nejmenšího detailu s kapsami tak, jak jsou potřeba. Pracovní bundy do každého ročního období a nečasu, kalhoty do pasu s podšívkou pro chladné dny a ležérní šortky na léto. Silná směsová tkanina, partie kolen z textilie Cordura s kapsami na nákoleníky.

e.s.motion 2020

Týmová kolekce pro ni a pro něj: kalhoty, bundy, vesty, trička – vše v trendových barvách a ve sportovním a ležérním designu. Obrovský výběr velikostí a modelů a především – vysoce funkční bundy. S prakticky navrženými kapsami. Odolná směsová tkanina.

e.s.roughtough

Stabilní trojité švy, pevný materiál, úžasný vzhled! Pracovní kalhoty z mimořádně silné bavlněné směsi Cordura – látky odolávající té nejvyšší zátěži. Komfortně tvarované pro podkolenní oblast, s kapsami na nákoleníky z různého zesilujícího materiálu. Gramáž cca 385 g/m².

e.s.dynashield

Dámské a pánské pracovní oděvy. Sportovní střih, profesionální vzhled, nepřekonatelná funkčnost – textilie s technickými vlastnosti nejvyšší úrovně. Vyvinuty speciálně pro tuto kolekci: bXeric® double weave – odolné vůči oděru, pevné, roztažitelné a pohodlné více než kdy předtím. Gramáž 230 g/m².

Dámské pracovní oděvy


Speciálními dámskými střihy a vlastními kolekcemi dámských oděvů se společnost engelbert strauss přizpůsobuje potřebám a zvláštnostem oděvů pro ženy pracující v řemeslné sféře. Ženy v pánském oblečení? Dnes už něco nepředstavitelného! Důležité je, aby se člověk cítil dobře. Je-li člověk každý den 100% zapojen do práce, potřebuje mít také pracovní oblečení, které mu 100% padne!

Trendové barvy a rozmanitost

Kolekce e.s.motion 2020 nabízí v oblasti dámského oblečení celou paletu modelů, barev a funkcí. Kalhoty do pasu v 10 barevných kombinacích nebo se speciální hřejivou podšívkou na zimu v 6 barvách, montérky, kalhoty do deště, šortky: ve sportovním střihu a s mnoha praktickými kapsami a detaily jsou kalhoty motion 2020 optimálním základem pro individuální kombinace. K dostání je i plně elastická dámská kolekce e.s.dynashield – pro ženy v řemeslné sféře, které potřebují méně kapes, zato větší volnost pohybu.

Pracovní ochrana – bezpečnost především!


Ve správném pracovním oděvu se člověk musí cítit především dobře a bezpečně! Podle druhu práce je vždy nezbytné speciální ochranné vybavení. Jako příklad uvádíme oblečení, které chrání před žárem a plameny nebo elektrickým obloukem. Mimořádně důležitá je bezpečnostní obuv vhodná do příslušného pracovního prostoru, aby byla chodidla chráněna před mechanickými vlivy. K osobní ochranné výbavě samozřejmě patří i ochranné přilby, pracovní rukavice, ochranné dýchací masky a ochranné brýle. Cílem je účinná ochrana zaměstnanců před nebezpečím a poškozením zdraví. Hlavním pilířem fungující pracovní ochrany je zaměstnavatelovo posouzení možného ohrožení, aby pak mohla být stanovena potřebná ochranná opatření a zvolena vhodná osobní ochranná výbava.

engelbert strauss Protipořezové kalhoty

Certifikovaný ochranný oděv

Pod pojmem ochranný oděv se rozumí oděv, který pracovníka v různých situacích v případě nebezpečí nebo rizika ochrání (Zdroj: Deutsche Gesetzliche Unfallversicherung). Certifikovaný ochranný oděv podléhá v závislosti na účelu použití různým normám. Pro ochranné oděvy pro pracovníky s řetězovou pilou platí norma EN 381-5, pro oděvy s vysokou viditelností pak norma DIN EN ISO 20471. Norma DIN EN 343 označuje pracovní oděvy s ochranou proti dešti. U tohoto druhu pracovního oblečení je nutné testování zkušební laboratoří. Po úspěšném otestování proběhne certifikace oblečení příslušným kontrolním orgánem.

Tipy pro péči o pracovní oděvy


Pojem „pracovní oblečení“ se vztahuje na nejrůznější pracovní prostředí. Oblečení pro řemeslníky například malířské oděvy vyžaduje jinou péči než pracovní oblečení v oblasti gastronomie nebo zdravotnictví. Jakou péči které oblečení potřebuje, závisí v prvé řadě na profesi, speciálním použití a zvoleném typu oblečení. Pro různá odvětví máme v sortimentu velké množství nejrůznějších modelů.

Pokyny k péči se liší v závislosti na produktu, přesto však doporučujeme: vždy před praním zkontrolujte etiketu! V oblečení značky engelbert strauss jsou všity velmi podrobné pokyny pro praní oděvů, jejich sušení a péči. Tyto pokyny vám pomohou zvolit správnou péči o oděvy.

Logo na přání: Zviditelněte se svým dobrým jménem!


Profesionální textilní vizitku je třeba dobře naplánovat. Náš velký výběr modelů, střihů a velikostí poskytuje každému jednotlivci perfektní základ pro vytvoření individuálního designu pro vlastní identitu v týmu. Díky kvalitnímu reklamnímu potisku nebo výšivce na pracovním oblečení vás snáze rozpoznají a budete působit profesionálně. Náš interní tým odborných poradců disponuje nezbytnými poznatky a rád vám při vytvoření vašeho firemního outfitu pomůže. Na naší speciální stránce jsme shrnuli různé možnosti umístění reklamy a mnoho užitečných informací k jednotlivým metodám a postupům.

Logo na přání: Zviditelněte se svým dobrým jménem!
Více
Méně

Engelbert Strauss s.r.o.

Tel
226 201 520
Fax
226 201 521
Všechny ceny s připočtením dopravného při objednávce méně než 4 840,00 Kč.
Všechny ceny s připočtením zákonné daně s připočtením dopravného při objednávce méně než 4 000,00 Kč.