Menu Produkty
Porovnávací seznamy
Porovnání výrobků
4 / 4 zboží
dosažen max. počet pro tuto kategorii!
Pro přidání dalších druhů zboží odstraňte prosím alespoň 1 zboží z kategorie.
Porovnávací seznamy
Porovnání výrobků
bylo přidáno do porovnávacího seznamu.
Přidat druh zboží
Pro porovnání výrobků je třeba výrobky přidat do porovnávacího seznamu.
Porovnávací seznamy
Porovnání výrobků
seřadit
filtrovat
engelbert strauss Pracovní oděvy

Pracovní oděvy


Pracovní oděvy – od montérek až po high-tech


Praktické, funkční a pohodlné? Ano! Smutné a snadno zaměnitelné? Nikoli! Také pracovní outfit má být módní a cool – a pokud možno individuální. Doba, kdy pracovní oděvy sloužily čistě jen k ochraně před znečištěním nebo uschování nástrojů, už minula. Móda v oblasti pracovních oděvů se stala citovou záležitostí. Našimi kolekcemi Workwear jsme k tomu významně přispěli.

engelbert strauss Workwear – to je pracovní oblečení pro nejrůznější účely a nároky dané profese. Kolekce z vysoce kvalitních materiálů a s různými funkcemi. Od mimořádně elastické plně strečové tkaniny až po extrémně odolný kanvas. Promyšlené vybavení kapsami nebo záměrně jednoduchý design: zde najdete vhodné pracovní oblečení pro řemeslníky a do průmyslu. A v této rozmanité nabídce přirozeně nesmějí chybět ani klasické montérky…

Pracovní oděvy jsou rozmanité

Každá práce je jiná – a téměř každá profese má svoji vlastní uniformu. Zástěry a pekařské rondony jsou typické pro gastronomii. Zdravotnické haleny a různé druhy pracovního oblečení v bílé barvě jsou typické pro oblast zdravotní péče. A pro řemesla a průmysl? Zde má téměř každé řemeslo svoji zcela speciální identifikaci.

Řemeslníci kladou na své pracovní oblečení ty nejvyšší možné nároky. Musí totiž odolávat maximálnímu zatížení. Střih a velikost musí padnout, aby byl zaručen maximální komfort nošení. Vysoce kvalitní pracovní oblečení musí mít navíc funkční vybavení – to se týká především kapes. Důležitou roli samozřejmě hraje i roční období a počasí obecně. K tomu připadají i módní aspekty. Pracovní oděvy pro řemeslníky musejí mít tedy co nabídnout.

Jak najdu vhodný pracovní oděv?


Střih a velikost


Profesionální pracovní oděv musí především perfektně padnout! K tomu, aby oděv pohodlně seděl, je rozhodující jeho střih a velikost. Díky našemu velkému výběru velikostí může každému členu týmu oděv dokonale padnout, a tak ho perfektně podpořit při jeho každodenní práci!

Základem perfektního týmového outfitu jsou trička ve velikostech 2XS až 7XL, kalhoty až v 60 velikostech, a to i v krátkém, dlouhém a zkráceném provedení.

U triček a polokošil jsou naše rozmanité střihy ještě více přizpůsobeny nejrůznějším typům postav. Protože co padne jednomu, nemusí zdaleka sedět jinému. Rozhodující je střih. Bohatá nabídka různých pracovních triček značky engelbert strauss v úpravě regular fit, long fit, slim fit a plus fit rozšiřuje možnosti kombinací individuálního stylu.

engelbert strauss Střih a velikost

Rychle ke správné velikosti

Naše tabulka velikostí přehledně a rychle napoví, jaké velikosti pracovních kalhot a horních částí oděvů budete od značky engelbert strauss potřebovat. V závislosti na individuálních tělesných proporcích tabulka udává vhodnou konfekční velikost s převody na mezinárodní velikosti a velikosti uváděné v palcích. Tabulku velikostí je možné zobrazit u každého výrobku i online.

Funkce pro profesionální použití


Výběr pracovního oblečení podle daného účelu je základem!


Profesionální pracovní oděv musí být promyšlen až do nejmenších detailů. V oblasti řemesel je pro pracovní oblečení důležité funkční uspořádání kapes. Každé řemeslo klade jiné nároky – a speciální použití si žádá speciální funkce. Poutka na kladiva, kapsy na skládací metr, kapsičky na mobilní telefon, zabezpečené kapsy se zipem, kapsy na nákoleníky: veškeré vybavení musí být účelně navrženo a uspořádáno. U truhláře je třeba zamezit vnikání třísek do kapes, při montážích nebo v automobilovém průmyslu je důležité, aby na součástech nevznikly škrábance od vnějších zipů. Na vybavení kapes je kladen mimořádný důraz u naší řady Workwear e.s.motion. Polohu, velikost, vybavení a uspořádání kapes jsme definovali ve spolupráci s různými zákazníky z řad řemeslníků.

engelbert strauss pracovní kalhoty s kapsy na nákoleníky

Vyhledávání pomocí filtru

Tyto zvláštní požadavky mohou být předem nastaveny ve vyhledávacím filtru. Promyšlený systém filtrování představuje v internetovém obchodě engelbert strauss interaktivního poradce. Vlastnosti jako velikost oblečení, materiál, ochranné vlastnosti, vybavení apod. můžete navolit předem. Vyhledávací filtr pak optimalizuje výběr výrobků podle zadaných kritérií.

Různé materiály – různé vlastnosti


Materiál nejvyšší kvality

Pracovní oděv musí nabízet více než běžný oděv. Pracovní oblečení je často až 10 hodin denně vystaveno té nejvyšší zátěži. Musí být tedy vyrobeno z vysoce kvalitního materiálu, který je odolný a přitom pohodlný. V našem internetovém obchodě naleznete pracovní oblečení z různých směsových tkanin. Extrémní pevnost, maximální odolnost vůči oděru nebo výjimečná elastičnost: kolekce engelbert strauss jsou uzpůsobeny nejrůznějším požadavkům.

Správná volba materiálu je pro koncepci našeho pracovního oblečení rozhodujícím faktorem. Složení rozhoduje o účelu použití oblečení. Vysoký podíl bavlny naší kolekce e.s.roughtough zaručuje příjemný a přirozený pocit při nošení. Oděvy z kolekce Workwear s podílem elastanu v naší řadě e.s.dynashield jsou mimořádně elastické. Polyesterové směsi jsou vysoce kvalitní s ohledem na odolnost vůči oděru a protržení. Pro různé obory a činnosti vyvíjíme modely orientované na praxi. Pro pracovní kalhoty a bundy, stejně jako základní kousky oděvů, jako jsou trička, polokošile, Hoodies, Longsleeves & Co., nabízíme různé směsové tkaniny a klademe mimořádný důraz na kvalitu materiálu.

Pracovní oděvy do každého počasí

Pracovní oblečení musí být flexibilní a musí být schopno se přizpůsobit různým povětrnostním podmínkám. Vždy podle kolekce nabízíme lehké a praktické pracovní bundy do pasu, pohodlné softhellové bundy, bundy do deště odolávající nepřízni počasí, nepromokavé montérky a funkční zimní bundy. Jako součást osobní ochranné výbavy musejí být pracovní oděvy pro zvláštní účely často kombinovány s ochranným oblečením ve výstražných barvách. Také zde nabízíme odpovídající modely pasující ke stávajícím pracovním oděvům. Prohlédněte si přednosti různých typů bund zde >>

Která kolekce je ta správná?


Kolekce engelbert strauss Workwear se od sebe liší gramáží, střihem, tkaninou a vybavením. Při výběru správného pracovního oblečení pro celý pracovní tým by měly být hned za začátku zodpovězeny dvě otázky: Je kolekce k dostání pro muže I pro ženy? Jsou v sortimentu odpovídající modely s ohledem na počasí a zimní období?

e.s. kolekce

e.s.classic

Jak již je uvedeno v názvu: klasik pracovního oblečení značky engelbert strauss. Jednobarevný vzhled, decentní design, nezničitelná směsová tkanina gramáže 310 g/m². Zesílené partie kolen s kapsami na nákoleníky.

e.s.image

Klasické a praktické: dvoubarevné pracovní oblečení z odolné směsové tkaniny gramáže 310 g/m² s pevnými lemy Cordura® na mnoha namáhaných místech, jako např. partiích kolen. S kapsami na nákoleníky.

e.s.active

Sportovní a pohodlné, dynamický střih: pracovní kalhoty e.s.active se vyznačují kvalitním padnoucím střihem. Lehká a odolná keprová směs. Tvarově uzpůsobené, zesílené partie kolen s kapsami na nákoleníky.

e.s.prestige

Opravdová síla v oblasti pracovních oděvů: kanvasová tkanina s gramáží cca 304 g/m². Zesílené partie kolen z materiálu schoeller® dynatec odolného proti oděru s kapsami na nákoleníky. Praktické: pracovní bundy s odepínatelnými rukávy lze nosit i jako vesty!

e.s.vision

Dámské a pánské pracovní oděvy. Zeštíhlující střih a kapsy zredukované jen na ty nejdůležitější. Pohodlné softshellové bundy nebo funkční bundy odolávající nepřízni počasí k tomu – to je hotový outfit pro celý tým. Extra lehká směsová tkanina Re/Wear TC, gramáž cca 235 g/m².

e.s.motion

Praktické, moderní, ležérní a cool: to je e.s.motion. Pracovní kalhoty promyšlené do nejmenšího detailu s kapsami tak, jak jsou potřeba. Pracovní bundy do každého ročního období a nečasu, kalhoty do pasu s podšívkou pro chladné dny a ležérní šortky na léto. Silná směsová tkanina, partie kolen z textilie Cordura s kapsami na nákoleníky.

e.s.motion 2020

Týmová kolekce pro ni a pro něj: kalhoty, bundy, vesty, trička – vše v trendových barvách a ve sportovním a ležérním designu. Obrovský výběr velikostí a modelů a především – vysoce funkční bundy. S prakticky navrženými kapsami. Odolná směsová tkanina.

e.s.roughtough

Stabilní trojité švy, pevný materiál, úžasný vzhled! Pracovní kalhoty z mimořádně silné bavlněné směsi Cordura – látky odolávající té nejvyšší zátěži. Komfortně tvarované pro podkolenní oblast, s kapsami na nákoleníky z různého zesilujícího materiálu. Gramáž cca 385 g/m².

e.s.dynashield

Dámské a pánské pracovní oděvy. Sportovní střih, profesionální vzhled, nepřekonatelná funkčnost – textilie s technickými vlastnosti nejvyšší úrovně. Vyvinuty speciálně pro tuto kolekci: bXeric® double weave – odolné vůči oděru, pevné, roztažitelné a pohodlné více než kdy předtím. Gramáž 230 g/m².

Dámské pracovní oděvy


Speciálními dámskými střihy a vlastními kolekcemi dámských oděvů se společnost engelbert strauss přizpůsobuje potřebám a zvláštnostem oděvů pro ženy pracující v řemeslné sféře. Ženy v pánském oblečení? Dnes už něco nepředstavitelného! Důležité je, aby se člověk cítil dobře. Je-li člověk každý den 100% zapojen do práce, potřebuje mít také pracovní oblečení, které mu 100% padne!

Trendové barvy a rozmanitost

Kolekce e.s.motion 2020 nabízí v oblasti dámského oblečení celou paletu modelů, barev a funkcí. Kalhoty do pasu v 10 barevných kombinacích nebo se speciální hřejivou podšívkou na zimu v 6 barvách, montérky, kalhoty do deště, šortky: ve sportovním střihu a s mnoha praktickými kapsami a detaily jsou kalhoty motion 2020 optimálním základem pro individuální kombinace. K dostání je i plně elastická dámská kolekce e.s.dynashield – pro ženy v řemeslné sféře, které potřebují méně kapes, zato větší volnost pohybu.

Pracovní ochrana – bezpečnost především!


Ve správném pracovním oděvu se člověk musí cítit především dobře a bezpečně! Podle druhu práce je vždy nezbytné speciální ochranné vybavení. Jako příklad uvádíme oblečení, které chrání před žárem a plameny nebo elektrickým obloukem. Mimořádně důležitá je bezpečnostní obuv vhodná do příslušného pracovního prostoru, aby byla chodidla chráněna před mechanickými vlivy. K osobní ochranné výbavě samozřejmě patří i ochranné přilby, pracovní rukavice, ochranné dýchací masky a ochranné brýle. Cílem je účinná ochrana zaměstnanců před nebezpečím a poškozením zdraví. Hlavním pilířem fungující pracovní ochrany je zaměstnavatelovo posouzení možného ohrožení, aby pak mohla být stanovena potřebná ochranná opatření a zvolena vhodná osobní ochranná výbava.

engelbert strauss Protipořezové kalhoty

Certifikovaný ochranný oděv

Pod pojmem ochranný oděv se rozumí oděv, který pracovníka v různých situacích v případě nebezpečí nebo rizika ochrání (Zdroj: Deutsche Gesetzliche Unfallversicherung). Certifikovaný ochranný oděv podléhá v závislosti na účelu použití různým normám. Pro ochranné oděvy pro pracovníky s řetězovou pilou platí norma EN 381-5, pro oděvy s vysokou viditelností pak norma DIN EN ISO 20471. Norma DIN EN 343 označuje pracovní oděvy s ochranou proti dešti. U tohoto druhu pracovního oblečení je nutné testování zkušební laboratoří. Po úspěšném otestování proběhne certifikace oblečení příslušným kontrolním orgánem.

Tipy pro péči o pracovní oděvy


Pojem „pracovní oblečení“ se vztahuje na nejrůznější pracovní prostředí. Oblečení pro řemeslníky vyžaduje jinou péči než pracovní oblečení v oblasti gastronomie nebo zdravotnictví. Jakou péči které oblečení potřebuje, závisí v prvé řadě na profesi, speciálním použití a zvoleném typu oblečení. Pro různá odvětví máme v sortimentu velké množství nejrůznějších modelů.

Pokyny k péči se liší v závislosti na produktu, přesto však doporučujeme: vždy před praním zkontrolujte etiketu! V oblečení značky engelbert strauss jsou všity velmi podrobné pokyny pro praní oděvů, jejich sušení a péči. Tyto pokyny vám pomohou zvolit správnou péči o oděvy.

Logo na přání: Zviditelněte se svým dobrým jménem!


Profesionální textilní vizitku je třeba dobře naplánovat. Náš velký výběr modelů, střihů a velikostí poskytuje každému jednotlivci perfektní základ pro vytvoření individuálního designu pro vlastní identitu v týmu. Díky kvalitnímu reklamnímu potisku nebo výšivce na pracovním oblečení vás snáze rozpoznají a budete působit profesionálně. Náš interní tým odborných poradců disponuje nezbytnými poznatky a rád vám při vytvoření vašeho firemního outfitu pomůže. Na naší speciální stránce jsme shrnuli různé možnosti umístění reklamy a mnoho užitečných informací k jednotlivým metodám a postupům.

Logo na přání: Zviditelněte se svým dobrým jménem!
Více
Méně