Menu Produkty
Porovnávací seznamy
Porovnání výrobků
4 / 4 zboží
dosažen max. počet pro tuto kategorii!
Pro přidání dalších druhů zboží odstraňte prosím alespoň 1 zboží z kategorie.
Porovnávací seznamy
Porovnání výrobků
bylo přidáno do porovnávacího seznamu.
Přidat druh zboží
Pro porovnání výrobků je třeba výrobky přidat do porovnávacího seznamu.
Porovnávací seznamy
Porovnání výrobků

LexikonAcryl


Lehká, objemná, měkká a hřejivá, odolná proti světlu a nepřízni počasí, neplstnatí, nesráží se, stálá proti poškození moly, pestré barvy, snadná údržba, rychleschnoucí. Stříž PAN je kvůli svému stálému kadeření velmi podobná vlně, výrazně však překonává odolnost proti roztržení a oděru vlny. Má dobrou regenerační schopnost při vynikající tepelné izolaci. Měkký povrch propůjčuje materiálům zvláštní eleganci. Díky nízkému pohlcení vlhkosti relativně nízké znečištění.

Amicor®


Amicor s dlouho trvajícím, "pevně zabudovaným" účinkem snižuje tvorbu zápachu (protože je antibakteriální), přispívá k vyššímu pohodlí při nošení a zajišťuje nepřetržitou svěžest v mnoha oblastech použití.

Technologie Antipill


Technologie Antipill zabraňuje u oděvů vytváření uzlíků v textiliích. Malé uzlíčky vznikají třením povrchu materiálu, ze kterého vždy vystupuje několik vláken vlny, která se vzájemně zauzlují a zplstnatí.

Hodnota AQL


Acceptable Quality Level = postup pro urcení kvality. Pomocí DIN EN 455 byla stanovena hodnota tesnosti pro lékarské jednorázové rukavice na minimálne 1,5.