Menu Produkty
Porovnávací seznamy
Porovnání výrobků
4 / 4 zboží
dosažen max. počet pro tuto kategorii!
Pro přidání dalších druhů zboží odstraňte prosím alespoň 1 zboží z kategorie.
Porovnávací seznamy
Porovnání výrobků
bylo přidáno do porovnávacího seznamu.
Přidat druh zboží
Pro porovnání výrobků je třeba výrobky přidat do porovnávacího seznamu.
Porovnávací seznamy
Porovnání výrobků

LexikonT400® Stretch


ABSOLUTNÍ POHYB PRO ABSOLUTNÍ SÍLU!

T400® je moderní elastomultiesterové vlákno s vynikajícím vyrovnávacím chováním. Díky enormní elasticitě ve všech směrech poskytuje nositeli nejvyšší volnost pohybu. Odlehčená strečová látka pro vyšší komfort, možnost pohybu, perfektní padnutí a vynikající tvar.

Tactel®


Tactel® je PA tkanina od firmy DuPont™ na bázi merylu, která je lehká, větruodolná a velmi pevná v trhu a odolná vůči oděru. Protože je Tactel® měkčí, poskytuje ve srovnání s CORDUROU® vyšší pohodlí při nošení.

Taslan®


Taslan® označuje všechny materiály, jejichž PA vlákna se mění působením páry. Tím se vlákna nafouknou, udrží větší objem a jsou měkčí, zachovají si však svou větruodolnost, vodoodpudivost a prodyšnost.

Teflon®


Textilie s technologií Teflon®, od firmy DuPont™, velmi odpuzují nečistoty, mají vynikající vlastnosti ochrany proti skvrnám a také efekt odpuzování vody v podobě kapiček a jsou velmi snadné na údržbu, pachově a barevně neutrální. Prodyšnost tkaniny není omezena, pocit na omak a struktura nezměněny.

Thermolite®


Thermolite® DuPont nabízí výjimecne kvalitní klimatický materiál. Odvádí vlhkost od pokožky a Vaše telo tak zustane príjemne v suchu. Soucasne Thermolite® ukládá teplo v dutých vláknech a zamezuje tak tepelným ztrátám.

Thinsulate®


Velmi kvalitní vatování podle vzoru přirozené izolace, vycházející z principu zvířecího peří a srsti. Dutá vklákna jsou 40krát jemnější než lidské vlasy a dosahují tak díky svému tvaru rourek vysoké inkluze vzduchu při nízké hmotnosti.

Přesvědčivý výsledek:

  • optimální izolace
  • senzačně tenké rouno
  • prodyšnost
  • vysoký komfort při nošení

Třída ochrany proti pořezu 1


Kalhoty s ochranou proti pořezání chrání nohy před poraněním během práce s řetězovou pilou. Test dle EN 381-5, třída ochrany proti pořezání 1, tvar A chrání kalhoty při rychlosti řetězu do 20 metrů za sekundu tam, kde je třeba.

Tvar A


Lesní dělníci mají povinnost nosit minimálně kalhoty s ochranu proti pořezání tvaru A. Toto označení tvaru chrání přední stranu nohy od boků až ke kotníku a do jistého stupně vnitřní a vnější stranu nohy.

Engelbert Strauss s.r.o.

Tel
226 201 520
Fax
226 201 521
Všechny ceny s připočtením dopravného při objednávce méně než 4 840,00 Kč.
Všechny ceny s připočtením zákonné daně s připočtením dopravného při objednávce méně než 4 000,00 Kč.