Menu Produkty
Porovnávací seznamy
Porovnání výrobků
4 / 4 zboží
dosažen max. počet pro tuto kategorii!
Pro přidání dalších druhů zboží odstraňte prosím alespoň 1 zboží z kategorie.
Porovnávací seznamy
Porovnání výrobků
bylo přidáno do porovnávacího seznamu.
Přidat druh zboží
Pro porovnání výrobků je třeba výrobky přidat do porovnávacího seznamu.
Porovnávací seznamy
Porovnání výrobků

LexikonFIBERtwin®


Nejpohodlnější High Tech Strick. Při zaměření se na maximální pohodlí při nošení jsou textilie FIBERtwin® High Tech specializovány na první a druhou vrstvu oděvu. Vysoká prodyšnost, klimatický komfort a ty nejlepší hřejivé vlastnosti – to je FIBERtwin®.

FIBERtwin® BASIS


To jsou vysoce výkonné produkty speciálne pro rychlou absorpci a odvod vlhkosti. Pokožka tak zustane suchá a cerstvá, a to i pri vysoké telesné záteži – pro maximální pohodlí!

 • udrží pokožku suchou a svěží
 • velmi prodyšné, rychleschnoucí
 • příjemné na kůži, maximálně příjemné na pokožce

FIBERtwin® clima-pro


Funkcní, a presto lehké hmotnosti pro maximální klimatický komfort.
Její zvláštnost spocívá v použití ruzných vláken pro vnejší a vnitrní stranu. Zdrsnená vnitrní textura vytvárí radu malých stycných bodu s pokožkou, tím rychle absorbuje vlhkost a odvádí ji ven. Na hladké vnejší strane se vlhkost rozprostre do velké plochy a díky tomu se extrémne rychle odparí. Produkty FIBERtwin® clima-pro propouští vítr vnikající zvenku a umožnuje tak optimální cirkulaci telesného tepla a cerstvého vzduchu.

 • udržuje pokožku suchou a cerstvou
 • rychle a úcinne odvádí vlhkost od tela
 • extrémne prodyšná, rychleschnoucí
 • velice príjemná na dotek

FIBERtwin® MERINO


Žádné pocení – žádný zápach!

Vlna Merino blokuje množení bakterií, a proto zůstává pachově neutrální. Svévolná struktura vlákna v chladu hřeje a chladí za tepla – zcela přirozeně!

 • trvale tlumí pachy
 • regulují klima
 • optimálně odvádjí vlhkost
 • extrémně prodyšná
 • díky prírodnímu vláknu velice príjemné pro pokožke
 • přirozeně elastické
 • težko zápalné

FIBERtwin® ISOLATION


Produkty rady FIBERtwin® ISOLATION jsou synonymem maximální tepelné izolace a vynikající prodyšnosti. Jedinecná struktura povrchu a vlákno s otevrenými póry pro uchování telesného tepla zajištují permanentní vyrovnávání teplot: Klimatizovaný cerstvý vzduch zvencí, príjemné teplo zevnitr – pro príjemné mikroklima.

 • vynikající tepelná akumulace a izolace
 • vysoce prodyšný
 • rychleschnoucí
 • nejrùznìjší vlastnosti materiálu a povrchu

FIBERtwin® soft touch


Příjemný pocit s funkčností

Absolutně profesionální pohodlí při nošení, nejlepší výměna tepla: výrobky FIBERtwin® soft touch jsou extrémně příjemné pro pleť. Vysoce prodyšně ukládají teplo a odvádí vlhkost navenek. Maximálně pohodlné! Prvotřídní pocit při nošení.

FIBERtwin® high-loft


Tepelná izolace na zcela nové úrovni. FIBERtwin® high-Loft – to jsou výhradně látky s extrémně dlouhým vlasem pro optimální poměr tepla a hmotnosti a ideální prodyšnost. Jedinečná, otevřená struktura ok umožňuje maximální cirkulaci a optimální akumulaci tepla. Díky nízké hustotě materiálu se současně snižuje jeho hmotnost a zvyšuje možnost komprimování.

FIBERtwin® thermo stretch


Teplo pri plném pohybu!

Vysoce elastické, zvencí hladké a uvnitr teplé. Funkcní materiály z thermo stretch zajištují vynikající hrejivý pocit, i pri nízkých venkovních teplotách.
Flexibilní strecová tkanina, prodyšná a rychleschnoucí – FIBERtwin® thermo stretch nabízí plnou funkci pri plném pracovním nasazení!

FIBERtwin® therma-plus


Vysoce prodyšná, rychleschnoucí. Premiovy fleece FIBERtwin® therma-plus pro svobodu pohybu Vas presvedci idealni akumulaci tepla pri nizke hmotnosti. Hlavni prednosti je vysoka prodyšnost a rychle schnuti. Akumuluje vzduch, zadržuje teplo a to všechno, aniž by Vas tižil.

FIBERtwin® thermaflor


Flaušové teplo se silným účinkem! Textilie s FIBERtwin® thermaflor jsou uvnitř velmi měkké a hřejivé. Zvenčí přesvědčí hladkým, elastickým povrchem.
Díky speciální tlakové a tkací technice je vnější strana textilií FIBERtwin® thermaflor odolnější a má delší životnost než srovnatelné Midlayer.

 • rychleschnoucí
 • větruodpudivé
 • dokonalá tepelná akumulace

Fidlock®


Bezpečné a rychle uzavření, velmi snadná manipulace: Fidlock® je inovativní magnetický upevňovací systém, který v mnoha ohledech usnadňuje každodenní pracovní činnost. Magnetické zajištění automaticky zasune uzávěr do správné polohy – tak vždy zůstane jedna ruka volná na práci! Používá se u různých výrobků Strauss, jako jsou například opasky, kapsy na nářadí a pracovní obuv. Velká výhoda: Díky ovládání jednou rukou v kombinaci s rychlým a jednoduchým zajištěním patří složité zapínání nebo zavazování minulosti.

Flanell


100% bavlna

Fleece


100% polyester.

Fleece, neboli flauš je funkční materiál č. 1 pro ochranu proti chladu. Je založen na jemných polyesterových vláknech a vyrábí se převážně se zdrsněným povrchem.
Proto je velmi příjemný a hebký. Flauš zahřeje, je velmi lehký, rychle schne a lze jej bez problémů prát. Ovšem na trhu se flauš liší kvalitou technických vlastností a životností. Při stejném základním materiálu je silnější flauš hřejivější.

FLEXBELT®


FLEXBELT® comfort technology znamená pohodlný systém pasu, u něhož je integrovaný pas oděvu velmi elastický a přispívá tak k příjemnému pocitu při nošení.

FLEXBELT® 300 Flexibilní systém pasu


FLEXBELT® 300 technologie pasu způsobí, že kalhoty drží na bocích pohodlně jako s páskem a přitom se v nich můžete pružně pohybovat. Lze prát v horké vodě do 60° Celsia, ideální kombinace s materiálem D90 STRETCH

Gumový pas FLEXFIT®


Díky originálnímu gumovému pasu FLEXFIT® se čepice výborně přizpůsobí tvaru hlavy a příjemně se nosí.

Flexi-Stretch


Flexi-Stretch je elastický nad 100 %, čímž je zaručena optimální volnost pohybu. Pokud by ostré předměty způsobily díry v materiálu, nezvětší se díky extrémní pevnosti vůči roztržení. Navíc je Flexi-Stretch nepromokavý, větruodolný a lehký jako pírko pro optimální pohodlí při nošení.

Materiál: 100 % polyester s vrstvou z PU.


4-Way-Stretch


V kombinaci s 4 směrným strečovým vybavením, elastickým do všech směrů.

FPA uznán


Kontroly zahrnují technická měření, zkušební použití v lesnictví a průzkumy z praxe. Při pozitivním výsledku rozhodne příslušná zkušební komise o závěru "uznáno FPA".

Funkční oblečení


Pojmem "funkční oblečení" se označují oděvy, které na základě svých vlastností poskytují ochranu proti nepřízni počasí, klimatický komfort, hřejí a/nebo izolují a také zajišťují odvod vlhkosti. Funkční oblečení tvoří nejčastěji směsové tkaniny nebo syntetické materiály, neboť bavlnu nelze na základě zadržování vlhkosti zařadit do "cibulového principu". Naše výrobky naleznete přehledně uspořádané dle základní vrstvy, izolační vrstvy, hřejivé vrstvy a vrstvy pro ochranu před nepřízní počasí ve speciálních obchodech pod označením "funkční oblečení".

Funkční pracovní oděvy Základní vrstva


Základní vrstva leží přímo na pokožce a zajišťuje především suchý tělesný pocit. Rychle absorbuje pot a efektivně ho odvádí směrem ven - pryč od těla. Přímé předání další vrstvě oblečení je rozhodující pro ideální základní vrstvu.

Funkční pracovní oděvy Tepelná vrstva


Tepelná vrstva blokuje pronikající vítr, čímž se zamezí prochladnutí těla a svalstva. Tělesné teplo je zadrženo, současně je vlhkost odváděna dále směrem ven k další vrstvě. Zjistit víc o tepelné vrstvě.

Funkční pracovní oděvy Vrstva proti vlivům počasí


Vrstva proti vlivům počasí chrání tělo před pronikající vodou, zadržuje vítr, déšť, sníh, mlhu - zkrátka chrání před jakoukoliv nepřízní počasí. Současně odvádí vlhkost ze spodních vrstev směrem ven k povrchu, kde dochází k jejímu odpařování.


Engelbert Strauss s.r.o.

Tel
226 201 520
Fax
226 201 521
Všechny ceny s připočtením dopravného při objednávce méně než 4 840,00 Kč.
Všechny ceny s připočtením zákonné daně s připočtením dopravného při objednávce méně než 4 000,00 Kč.