Menu Produkty
Porovnávací seznamy
Porovnání výrobků
4 / 4 zboží
dosažen max. počet pro tuto kategorii!
Pro přidání dalších druhů zboží odstraňte prosím alespoň 1 zboží z kategorie.
Porovnávací seznamy
Porovnání výrobků
bylo přidáno do porovnávacího seznamu.
Přidat druh zboží
Pro porovnání výrobků je třeba výrobky přidat do porovnávacího seznamu.
Porovnávací seznamy
Porovnání výrobků

Slovník DNormy DGUV 112-191 dříve BGR 191


Norma DGUV 112-191 patří ke sbírce norem Německé zákonné úrazové pojišťovny.
Sbírka norem podporuje zákonné úrazové pojištění, podniky a zaměstnance v tom, aby pracoviště byla uspořádána ergonomicky a bezpečně. Norma DGUV 112-191 speciálně upravuje oblast „používání ochrany nohou a kolen“.
Norma DGUV 112-191 uvádí, že při každé ortopedické úpravě pracovní a bezpečnostní obuvi musí být zkontrolováno, zda změněné modely nadále splňují požadavky normy EN ISO 20345 (bezpečnostní obuv) resp. EN ISO 20347 (pracovní obuv).
Pracovní/bezpečnostní obuv engelbert strauss certifikovaná dle normy DGUV 112-191 je vhodná pro ortopedické vložky, speciálně označené modely lze měnit i za ortopedickou úpravu.

dryplexx®


Textilní materiály dryplexx® je možné optimálním způsobem zapojit při vrstvení na principu cibule. U 3. vrstvy oblečení se dryplexx® extreme, dryplexx® waterproof, dryplexx® hydro a dryplexx® softshell z řady dryplexx® osvědčují jako experti na počasí. Ať už se jedná o zimní bundu jako vnější vrstva nebo bezpečnostní obuv s membránou dryplexx® - systém působí všude stejně. Přebytečné teplo je odváděno ven ve formě páry mikroskopickými póry, čímž je zajištěn klimatický komfort. Současně je poskytována ochrana před větrem a nečasem, tělo je chráněno před prochladnutím a mokrem.

dryplexx® extreme


výjimecne vodeodolný, vetruodolný, prodyšný.

- Extra nepromokavý
- extrémne prodyšný díky klimatickému komfortu a odvod vlhkosti extra trídy díky kvalitní funkcní tkanine
- Extra lehký a mekký
- materiál príjemne mekký na omak, lehce hrejivá fleecová

dryplexx® fleece


hrejivé, vetruodolné, prodyšné

Materiály dryplexx® fleece mají klimaregulacní vlastnosti. I pri telesném zatížení udržují telo v suchu a sveží.

dryplexx® hydro


  • étanche, coupe-vent, extrêmement respirant
  • respirant grâce au système de régulation thermique et d'évacuation de l'humidité de qualité supérieure grâce à un tissu fonctionnel de grande qualité

dryplexx® micro


Textilie s vlastnostmi dryplexx® micro jsou enormně lehké a hřejivé. Ve vláknech fleecu se tvoří vzduchové polštáře, které jsou zvlášť vhodné k izolaci a působí klimaregulačně.

dryplexx® softlight


viz dryplexx® Softshell.

Textilie s technologií dryplexx® softlight jsou navíc ještě extra lehké a přece robustní, abyste se i při tělesné námaze cítili stále dobře.

dryplexx® softshell


Měkký, elastický, větruodolný a vysoce prodyšný pro snadný pohyb - to je zkrátka softshell. Softshell je výrazne vetruodolnejší (a tím také teplejší) než fleece, není 100 % nepromokavý jako bundy chránící pred neprízní pocasí, zato je však (a to je rozhodující) mnohonásobne prodyšnejší! Softshell je velmi lehký a obstojí i pri nejvyšším zatížení.

dryplexx® thermaflor


Tento pevný materiál je veruodolný a chrání pred prochladnutím a pruvanem. Ve vlasové podšívce z umelé kožešiny se tvorí malé vzduchové komurky, které slouží jako prídavný rezervoár tepla. Materiály dryplexx® Thermaflor napomáhají regulovat klima. I pri telesné námaze udržují telo suché a sveží.

dryplexx® thermostretch


Díky mimorádnému strecovému komfortu budete mít v materiálech dryplexx® thermostretch pocit, jako by to byla druhá kuže. Pomáhají regulovat klima. I pri fyzické námaze udržují telo suché a sveží.

dryplexx® waterproof


Vodotesná membrána dryplexx® zabranuje pronikání vlhkosti. Navíc se vlhkost (pot) odvádí ven prostrednictvím klimatické membrány. Dochází k vynikající regulaci teploty.

dryplexx® WATERPROOF BREATHABLE


Nová generace ODOLNÝ PROTI POCASÍ

Trvale vodotesná, vysoce prodyšná, perfektní klimatický komfort. Podle „principu puncochy“ je funkcní membrána dryplexx® kompletne zapracovaná do boty a nabízí tak profesionální, spolehlivou a silnou ochranu proti povetrnostním vlivum - se zárukou!

svrchní materiál ochrana proti povetrnostním vlivum

mezivrstva odvod vlhkosti

membrána vodotesná, vetruvzdorná, prodyšná

funkcní vrstva odvod vlhkosti

vnitrní podšívka pohlcování vlhkosti

dryplexx® wind


Tento silný materiál odpuzuje vodu a je absolutne vetruodolný a chrání tak pred prochladnutím a pruvanem. Materiály dryplexx® wind mají klimaregulacní vlastnosti. I pri telesném zatížení udržují telo v suchu a sveží.

Princip Dunova®


Princip Dunova® s bavlnou udrží tělo díky rychlému odvodu tělesné vlhkosti v suchu a teple.

DuPont™


DuPont™ Textiles Interiors (DTI), 100% dceřiná společnost společnosti DuPont™, je celosvětově největší, integrovaný podnik pro výrobu vláken s přibližným ročním obratem 6,3 miliard amerických dolarů a pobočkami v 50 zemích. Podnik s hlavním sídlem ve Wilmingtonu, Delaware/USA, se člení do tří obchodních oblastí: Oděvy; interiér a průmyslové výrobky;

výchozí polotovary a polotovary. Společnost DTI se vůči svým zákazníkům zavázala k růstu – zhlédnutím trhů a technologickými inovacemi a také výkonným portfoliem s celosvětově známými značkami a továrními značkami v průmyslu včetně značek Lycra®, Teflon®, Stainmaster®, Antron®, Coolmax®, Thermolite®, CORDURA®, Supplex® a Tactel®.

DuPont™ je vědeckým podnikem. DuPont™ založený v roce 1802, poskytuje řešení, která použitím vědy zlepšují každodenní život a také jej činí bezpečnějším a snazším. Společnost DuPont™ je zastoupena ve více než 70 zemích a nabízí rozsáhlou paletu výrobků a služeb pro obory jako je zemědělství, potravinářství, elektronika, komunikace, bezpečnost a ochrana, stavby a bydlení, doprava a oděvy.

Dynashield®


Extrémní odolnost proti oděru díky Dynashield®:

Flexibilní ochranný štítek – pro větší odolnost vůči oděru na velmi namáhaných oblastech. Malé ochranné destičky, odolné vůči proříznutí, probodnutí a oděru, pro dynamické a prodyšné zesílení materiálu s dlouhou životností s efektem streče.

D90 STRETCH


Intenzivní testy odolnosti proti oděru, odolnosti v trhu, životnosti ukazují: bXeric® double weave vydrží 3x déle než bavlna! Až 300 000 cyklů oděru zvládne silná látka, má velmi dlouhou životnost, je odolná vůči oděru a zachovává si svoji strukturu – i při nejvyšším zatížení. Pillingové chování je vynikající! Ve srovnání se směsí bavlny a polyesteru poskytuje kombinace polyamidu a elastanu podstatně vyšší komfort při nošení, je vodoodpudivá, rychleschnoucí a prodyšná – přitom velmi lehká a flexibilní.


Engelbert Strauss s.r.o.

Tel
226 201 520
Fax
226 201 521
Všechny ceny s připočtením dopravného při objednávce méně než 4 840,00 Kč.
Všechny ceny s připočtením zákonné daně s připočtením dopravného při objednávce méně než 4 000,00 Kč.