Menu Produkty
Porovnávací seznamy
Porovnání výrobků
4 / 4 zboží
dosažen max. počet pro tuto kategorii!
Pro přidání dalších druhů zboží odstraňte prosím alespoň 1 zboží z kategorie.
Porovnávací seznamy
Porovnání výrobků
bylo přidáno do porovnávacího seznamu.
Přidat druh zboží
Pro porovnání výrobků je třeba výrobky přidat do porovnávacího seznamu.
Porovnávací seznamy
Porovnání výrobků

Slovník BBavlna (CO)


– od přírody odolná a pohodlná

Přírodní vlákno bavlna přináší již ve své přirozené formě maximální výhody pohodlí. Pracovní oděvy z bavlny jsou pro kůži měkké a velmi příjemné, přitom jsou velmi odolné. Bavlna umí pojmout až 20 % vlastní hmotnosti vlhkosti, aniž byste ji pociťovali jako vlhkou. Skutečně pohodlný materiál, který přesvědčí především při přímém nošení.

Bavlna-/Polyester-směs


Směsové tkaniny spojují výhody přírodních a umělých vláken v silný, pohodlný materiál se snadnou údržbou. V oblasti pracovních oděvů se často používají směsi bavlny a polyesteru. Výhody nošení bavlněných vláken jsou rozšiřovány zejména o vlastnosti ošetření polyesteru: Pro materiály, které jsou pohodlné a robustní zároveň. Směsi Poly-Cotton díky bavlněným vláknům dobře pojímají vlhkost. Podíl polyesteru zároveň umožňuje rychlý odvod této vlhkosti. Vyšší podíl bavlny umožňuje vysokou pevnost v trhu, zatímco vyšší podíl polyesteru je zaměřen na dlouhou životnost pracovních oděvů.

BGR 191 nebo DGUV 112-191


Vyprší 2014, nyní normy DGUV 112-191 nebo Ö-Norm v Rakousku

biocage® STABILITY & PROTECTION


Noha a materiál – kompletní ochrana!

biocage® drží oteruvzdornou PUR vrstvu vysoko nad okrajem chodidla a chrání tak spolehlive pred nárazy a opotrebením. Flexibilní chodidlová mrížka soucasne díky bocní perforaci pusobí podpurne pri odvalovacím pohybu, lépe odbourává absorbovanou energii a dosahuje tak optimálního tlumení. pocasí. biocage® obepíná podešev a botu jako ulitý – a tím velice robustní – komplex a dosahuje tak trvalé pevnosti na krajích a bocní stability.

Biomex®- Protection


Princip Biomex® je vývoj z oblasti turistické obuvi. Osa obuvi Biomex® je šikmo postavená a neomezeně tak sleduje pohyb lýtek. Plastová manžeta s přesazenými otočnými body ovlivňuje trvalou stabilitu. Taktéž kopíruje přirozený pohyb kolen při ohýbání. Díky tomuto flexibilnímu systému obuvi se zlepšuje především proces chůze.

bXeric® strength in motion


Extrémne elastická 4 smerná strecová CORDURA® pro maximální pohodlí a ochranu proti oderu. Flexibilní 4 cestný strec pro enormní volnost pohybu. Díky pružnosti ve všech smerech vlákna slibuje bXeric® nejen cirý komfort pri nošení, ale také maximální životnost. Tkaniny bXeric® mají vodeodpudivý úcinek již díky speciální kombinaci materiálu a techniky tkaní.

bXeric® double weave


Intenzivní testy odolnosti proti oděru, odolnosti v trhu, životnosti ukazují: bXeric® double weave vydrží 3x déle než bavlna! Až 300 000 cyklů oděru zvládne silná látka, má velmi dlouhou životnost, je odolná vůči oděru a zachovává si svoji strukturu – i při nejvyšším zatížení. Pillingové chování je vynikající! Ve srovnání se směsí bavlny a polyesteru poskytuje kombinace polyamidu a elastanu podstatně vyšší komfort při nošení, je vodoodpudivá, rychleschnoucí a prodyšná – přitom velmi lehká a flexibilní.


Engelbert Strauss s.r.o.

Tel
226 201 520
Fax
226 201 521
Všechny ceny s připočtením dopravného při objednávce méně než 4 840,00 Kč.
Všechny ceny s připočtením zákonné daně s připočtením dopravného při objednávce méně než 4 000,00 Kč.