Menu Produkty
Porovnávací seznamy
Porovnání výrobků
4 / 4 zboží
dosažen max. počet pro tuto kategorii!
Pro přidání dalších druhů zboží odstraňte prosím alespoň 1 zboží z kategorie.
Porovnávací seznamy
Porovnání výrobků
bylo přidáno do porovnávacího seznamu.
Přidat druh zboží
Pro porovnání výrobků je třeba výrobky přidat do porovnávacího seznamu.
Porovnávací seznamy
Porovnání výrobků

LexikonOchrana proti nepřízni počasí v kombinaci s mechanickou zatížitelností


S nejlepšími materiály a vysoce výkonnou technologií membrán splňují oděvy engelbert strauss s povětrnostní ochranou nejvyšší požadavky normy DIN EN 343:2003. Vedle funkčnosti výrobků (nepromokavost / prodyšnost) jsou při zkoušení zohledněny i mechanické vlastnosti (trvanlivost / stabilita / životnost / odolnost). Jen takto zkombinované vlastnosti zajišťují nositelům ochranných pracovních oděvů maximální výkonnost.

Norma Ö NORM Z 1259


Norma Ö NORM Z 1259 je národní norma a platí výlučně v Rakousku, řeší stejně jako v Německu norma DGUV 112-191 ortopedickou úpravu pracovní a bezpečnostní obuvi.

Bezpečnostní a pracovní obuv patří dle zákona k osobním ochranným prostředkům (PSA), musí být podrobena zkoušce konstrukčního vzorku a opatřeny značkou CE. Jakákoli dodatečná změna, např. ortopedickou vložkou nebo úpravou, vyžaduje odpovídající certifikaci, aby i nadále odpovídala normě.

Pracovní a bezpečnostní obuv vyrobená dle normy Ö Norm Z 1259 je vhodná pro ortopedické vložky, adekvátně označené modely také pro ortopedickou úpravu.

Pro certifikaci dle normy Ö Norm Z 1259 musí pracovní a bezpečnostní obuv nutně dosáhnout hodnoty protiskluzovosti SRC, ¾ vložek se nesmí používat.

Organic Cotton


Velká cást našich tricek a spodního prádla je vyrábena z biobavlny. Při pěstování bio bavlny jsou definovány vysoké požadavky na ekologii. Oproti konvencnímu pestování bavlny je zakázáno napr. použití chemických pesticidu a hnojiv. Ani bavlníky samotné nesmí být geneticko-technicky meneny.Díky organizaci v družstvech mohou pěstitelé prodávat svoji bavlnu za stabilní ceny nezávisle na spekulacích s cenou surovin. Odpovídající výrobky jsou oznaceny etiketou ORGANIC COTTON.

OrthoLite®


  • vysoká prodyšnost
  • trvalá elasticita
  • antibakteriální a zabraňující vzniku pachů
  • dlouhodobé tlumení nárazů

Engelbert Strauss s.r.o.

Tel
226 201 520
Fax
226 201 521
Všechny ceny s připočtením dopravného při objednávce méně než 4 840,00 Kč.
Všechny ceny s připočtením zákonné daně s připočtením dopravného při objednávce méně než 4 000,00 Kč.