Udělejte si jednoduše reklamu pomocí Vašeho dobrého jména!


Vaše firemní logo opravdu veliké


Upravíme téměř každý oděv z našeho sortimentu pomocí Vaší jednotné identity - bez ohledu na to, jestli chcete potisknout výstražnou vestu, vyšít kuchařský rondon nebo opatřit jiné pracovní oděvy firemním logem.

Individuální umístění


S naším servisem loga Vám nabízíme více než 150 možností umístění na mnoha různých výrobcích

Kvalitní zpracování


Nejmodernější stroje a šikovnost našich pracovníků zajistí optimální realizaci

Profesionální provedení


Sami si vytvořte pracovní oděvy - dodáte předlohu, zbytek vyřídí náš zkušený tým.

Kompetentní vzhled


Kvalitní pracovní oděvy s individuálním odstínem. Chceme, abyste vypadali dobře!

Výšivka, potisk nebo laser?


Všechny výhody ve srovnání:


Jaký druh umístění reklamy na Vašem firemním oděvu působí nejlépe? Pracovní oděvy s firemním logem působí profesionálně, s výšivkou jména velmi osobně, laserové rytí propůjčí pracovním bundám moderní ráz a emblémy jsou flexibilní. Výběr je velký.

Nechat si firemní oděvy ozdobit výšivkou, potiskem nebo laserem? Rádi Vám poradíme ohledně typu, úpravy, množství a ceny na čísle 226 201 520.

Ušlechtilé, a současně robustní!


Naše dlouholeté zkušenosti a nejnovější technika vyšívání přemění Vaše sny na realitu - vyšijeme Vaše firemní logo, název firmy nebo vlastní jméno podle přání, rychle a čistě na Vaše pracovní oděvy. Přímé vyšívání má neporazitelně ušlechtilý vzhled a současně je jednou z nejtrvanlivějších metod úprav - proto se vyšívá často i na obzvlášť namáhaný textil jako jsou kuchařské rondony. Naše příze z polyesteru zvládnou časté praní, silné namáhání a stálé nošení - aniž by ztratily lesk.

Obzvlášť praktické a flexibilní!


Výšivka nebo nacvakávací prvek – jak to máte raději!
Vyšívaný emblém s Vašim firemním logem, firemním názvem nebo vlastním jménem našijeme na výrobky dle Vaší volby, lze jej odstranit a znovu použít. Možné je i upevnění pomocí suchého zipu.

Vyšívaný nacvakávací emblém z tvarově stálé černé látky se upevní na robustní patentní knoflíky s očky a je vhodný výlučně pro výrobky naší kolekce e.s.roughtough. Odejmout a nacvakávat na různé výrobky? Žádný problém!

Zvláštnost
- laserové rytí


Pomocí laseru Vaše firemní logo umístíme na pracovní oděv. Laserování pracovních oděvů je vhodné především pro fleece a softshell. S nejnovější technikou vzniká na Vašem firemním outfitu moderní efekt stínování. Zapojeny jsou švy a zipy. Laserové rytí přesvědčí ostrými, dokonale zapečetěnými hranami a zvláštním hmatovým vjemem.

Filigránská detailní práce!


Sítotisková varianta dodá Vašemu pracovnímu oblečení velmi sportovní a nadčasový vzhled. Barva tisku se sjednotí určitým způsobem s textilem - tak mohou být detailně vytištěny samotné drobné motivy. Sítotisk se nejlépe hodí pro trička a větší objednaná množství.

Pro mnohostranné lidi!


Vašim individuálním přáním nejsou při této metodě dány žádné hranice. Bez ohledu na tvar, druh písma nebo barvu - tisk z fólie je možný téměř na všech druzích textilu. Bez problémů se mohou tisknout i zvláštní barvy jako je návěstní barva, zlato a stříbro a rovněž průběhy barev! Pomocí transferového tisku můžete nechat potisknout bundy do deště a výstražné vesty - ideální pro tisk všech možných tvarů až do velikosti 900 cm².

Jsme pro Vás tady osobně!

Využijte naše zkušeností a vytvořte s námi Vaši osobní textilní vizitku. Společně uvedeme na scénu Vaši firemní totožnost.

Nechte si poradit - individuálně a nezávazně.

226 201 520

Těšíme se na Vás!

Menu Produkty
Porovnávací seznamy
Porovnání výrobků
4 / 4 zboží
dosažen max. počet pro tuto kategorii!
Pro přidání dalších druhů zboží odstraňte prosím alespoň 1 zboží z kategorie.
Porovnávací seznamy
Porovnání výrobků
bylo přidáno do porovnávacího seznamu.
Přidat druh zboží
Pro porovnání výrobků je třeba výrobky přidat do porovnávacího seznamu.
Porovnávací seznamy
Porovnání výrobků