Menu Produkty
Porovnávací seznamy
Porovnání výrobků
4 / 4 zboží
dosažen max. počet pro tuto kategorii!
Pro přidání dalších druhů zboží odstraňte prosím alespoň 1 zboží z kategorie.
Porovnávací seznamy
Porovnání výrobků
bylo přidáno do porovnávacího seznamu.
Přidat druh zboží
Pro porovnání výrobků je třeba výrobky přidat do porovnávacího seznamu.
Porovnávací seznamy
Porovnání výrobků

Slovník CCambrelle


Toto označení znamená rouno ze 100% PA, které je velmi otěruvzdorné, má vysokou absorpci vlhkosti při velmi krátké době schnutí a tvarové stálosti. V oblasti bezpečnosti práce se proto Cambrelle často používá jako podšívka do obuvi.

Canvas


100% bavlna

Velmi pevná, odolná bavlněná tkanina v textilní vazbě. Používáme ji v různých tloušťkách pro oděvy a doplňky.

Cibulový princip


Cibulový princip Funkční systém odívání by se měl skládat jako vrstvy cibule. Nosíte-li více tenčích vrstev na sobě, zahřejete se více než silným kusem oděvu, neboť se tak tvoří malé vzduchové polštáře, které slouží jako zvláštní zásobník tepla. Je-li chladno, dobře zkombinované vrstvy oděvu Vás udrží v teple a suchu.

Clima Concept


Díky e.s. clima conceptu si vyberete optimální teplotní stupen podle telesné aktivity. e.s. Funkcní spodní prádlo nabízí proto rešení na míru pro každý teplotní stupen.

Comfort 12


Noha:
Spodní cást chodidla je vybavena lipoidním telískem, jež tlumí nárazy a pusobí jako polstrování na obzvlášt na tvrdých podkladech.

Castý problém u chodidel:
Patní ostruha je bolestivé onemocnení patní kosti, jež muže vzniknout pretežováním šlach. Tomuto onemocnení lze díky používání „Comfort12“ Energy-vkládací stélky zabránit. Tato stélka výrazne odlehcuje kloubum a zamezuje opotrebení a únave.

Rozdíl je v podešvi:
Vnitrní vložka absorbující nárazy byla puvodne vyvinuta pro oblast ortopedie. Vkládací stélka „Comfort12“-Energy zamezuje únave a opotrebení kloubu. Navíc poskytuje uživateli obzvlášt príjemný pocit pri chuzi i stání. Vkládací stélka „Comfort12“-Energy

Coolmax®


100% polyester

Umělé vlákno vyvinuté značkou DuPont™ se čtyřmi jemnými vnějšími kanály. Díky této speciální konstrukci mají vlákna z Coolmaxu® o 20 % větší povrch než obvyklá vlákna s kulatým průřezem. Proto mohou pojmout více vlhkosti a odvádí ji od těla na vnější stranu oděvu. I při silném pocení budete materiál Coolmax® pociťovat na pokožce jako suchý. Velmi rychle schne, je příjemně měkký a tvarově stálý.

CORDURA®


7 x odolnější vůči oděru než bavlna! Protože je CORDURA® robustní a vodoodpudivá, je optimálně vhodná pro zesílení zatěžovaných zón (např. v oblasti kolen). Díky speciální technice tkaní polyamidových vláken je CORDURA® enormně odolná vůči oděru a navíc měkká na omak. Zůstává zachována pohyblivost partií zesílených materiálem CORDURA®.

CORDURA-Bavlna-Směs


Maximální otěruvzdornost při vysokém pohodlí při nošení Kombinace z pohodlné bavlny a otěruvzdorné Cordury®. Tento robustní materiál odolá cca 500 000 cyklů oděrů, je více než 7 x odolnější než tkanina z bavlny a polyesteru a přesto přesvědčí příjemným pocitem při nošení. Směsi Cordury® a bavlny: odolné, robustní a pohodlné.

CORDURA®NYCO


KOMFORTNÍ – OTĚRUVZDORNÁ – ODOLNÁ PROTI ROZTRŽENÍ

Trvanlivá tkanina, původně vyvinutá jako robustní a přesto lehké komfortní řešení pro použití ve vojenském prostředí. Tkanina je zvláštní směsí vláken: vysoký podíl bavlny v kombinaci s materiálem T420 Nylon spojuje komfort a nejvyšší možnou trvanlivost. Pro oděvy, které jsou maximálně robustní a zároveň velmi příjemné na nošení.

Cotton Elasthan


Směsová tkanina z bavlny a elastanové bavlny je přírodní produkt. Měkká a příjemná na omak, neporazitelná v pohlcování vlhkosti. Elastická bavlna přirozeně není. Elastan je však o to více. Již 2 % elastanu umožní více volnosti pohybu a tvarové stálosti. Pro dosažení pohodlí při pohybu v našich pracovních oděvech se vlákna elastanu kombinují s bavlnou. Proto jsou pracovní oděvy z bavlny nejen flexibilnější, také se méně mačkají, rychleji schnou a zachovají si svou barvu – i po častém praní. Bavlna s elastanem proto patří ke směsovým tkaninám, spojuje přirozené výhody bavlny s funkčními vlastnostmi elastanu.

COTTON touch


Ochrana proti povětrnostním vlivům s bavlněným pocitem - odolná vosková vrstva nechá déšť a sníh jednoduše sklouznout ve formě kapek, chrání před větrem a vnikajícími nečistotami. Současně jsou modely cotton touch nehlučné a měkké na dotek, spojují ochranu před povětrnostními vlivy s dokonalým pohodlím při nošení.

Engelbert Strauss s.r.o.

Tel
226 201 520
Fax
226 201 521
Všechny ceny s připočtením dopravného při objednávce méně než 4 840,00 Kč.
Všechny ceny s připočtením zákonné daně s připočtením dopravného při objednávce méně než 4 000,00 Kč.