Menu Produkty
Porovnávací seznamy
Porovnání výrobků
4 / 4 zboží
dosažen max. počet pro tuto kategorii!
Pro přidání dalších druhů zboží odstraňte prosím alespoň 1 zboží z kategorie.
Porovnávací seznamy
Porovnání výrobků
bylo přidáno do porovnávacího seznamu.
Přidat druh zboží
Pro porovnání výrobků je třeba výrobky přidat do porovnávacího seznamu.
Porovnávací seznamy
Porovnání výrobků

LexikonSanfor®


Materiály ze 100% bavlny a bavlněných směsí lze označovat jako Sanfor, pokud se konfekční textil s takovouto etiketou nesráží a také nemění svůj tvar.


schoeller®-dynatec


K ochrane zvlášt namáhaných partií kolen byl použit velmi pevný materiál schoeller®-dynatec. schoeller®-dynatec se bežne používá predevším k výrobe odevu pro motorkáre, což svedcí o robustnosti a ochranné funkci tohoto materiálu.

3M Scotchlite™


Výborně reflexní materiál 3M, který je zpracováván různými výrobci pracovních oděvů jako aplikace ke zvýšení pasivní bezpečnosti.

SILVERFRESH


High-tech funkcní vlákno ze sportovního odvetví napomáhá optimální regulaci klimatu na tele.

Šírka obuvi 12


Charakteristickými znaky techto modelu je perfektní padnutí a použití inovativních materiálu. Nove vyvinutá podrážka je velmi pohodlná díky velmi širokému a prostornému tvaru.

Šírka obuvi 10: je možná tvorba vad u širších chodidel

Šírka obuvi 12: prirozená poloha prstu u širších chodidel

Síťová podšívka


100% polyester

Směsové tkaniny


Směsové tkaniny jsou vyráběny alespoň ze dvou druhů vláken (přírodní a/nebo umělá). Při výrobě směsových tkanin je cílem zkombinovat výhody výchozích materiálů pro spojení jejich pozitivních vlastností. V oblasti pracovních oděvů se často používají směsi bavlny a polyesteru. Tato upřednostňovaná kombinace spojuje výhody přírodních a umělých vláken v silný, pohodlný materiál se snadnou údržbou. Směsi bavlny a polyesteru dobře pojímají vlhkost, avšak současně ji rychle zase odvádí. Vyšší podíl bavlny umožňuje vysokou pevnost v trhu, zatímco výhoda vyššího podílu polyesteru spočívá převážně v dlouhé životnosti.

Softshells


Softshell optimálně popisují pojmy jako měkký, elastický, volnost pohybu, odolnost vůči větru a velmi vysoká prodyšnost. Pomocí softshellu je dosaženo střední cesty mezi flaušovými bundami a bundami do nepříznivého počasí. Softshell je výrazně větruodolnější (a tím také teplejší) než flauš, ne 100% nepromokavý jako např. bundy do nepříznivého počasí, zato však (a to je rozhodující) několikanásobně prodyšnější! Softshell spojuje vnější a střední vrstvu oděvu v jednom výrobku, je velmi lehký a odolá i nejnáročnějším zatížením.

SRA, SRB, SRC/SR


Minimální požadavek pro certifikaci pracovní a bezpečnostní obuvi je protiskluzovost dle SRA, SRB nebo SRC/SR.

SRA: protiskluzovost na keramické dlažbě

SRB: protiskluzovost na ocelových deskách a glycerinu

SRC/SR (SRA + SRB): protiskluzovost na keramické dlažbě, ocelových deskách a glycerinu

Stabilizační


Stabilizační prvek z plastu u veškeré obuvi ATC zajišťuje stabilitu kloubů a odolnost proti zkrutu.

SympaTex®


Větruodolné, nepromokavé, prodyšné.

SympaTex® is a special pore-free weatherproof membrane that is integrated into some Strauss shoes. The shoes are reliably windproof and waterproof, and are also highly breathable. The function membrane acts like a second skin and removes moisture from the feet and transports it outwards. The SympaTex® membrane guarantees this effect even in physically strenuous situations and ensures an optimum foot climate.

SympaTex® waterproof


Uzavřená, hydrofilní membrána umožňuje 100% ochranu proti vniknutí vody. Díky homogenní struktuře bez pórů zabrání vniknutí větru a prochladnutí nohou. Vodní pára je spolehlivě odváděna ven. Materiál tak nepropouští vodu, je větruodolný, prodyšný a kromě toho i velmi elastický, odolný a velmi lehký.

Synthetic


Hlavní materiál polyester


Engelbert Strauss s.r.o.

Tel
226 201 520
Fax
226 201 521
Všechny ceny s připočtením dopravného při objednávce méně než 4 840,00 Kč.
Všechny ceny s připočtením zákonné daně s připočtením dopravného při objednávce méně než 4 000,00 Kč.