Menu Produkty
Porovnávací seznamy
Porovnání výrobků
4 / 4 zboží
dosažen max. počet pro tuto kategorii!
Pro přidání dalších druhů zboží odstraňte prosím alespoň 1 zboží z kategorie.
Porovnávací seznamy
Porovnání výrobků
bylo přidáno do porovnávacího seznamu.
Přidat druh zboží
Pro porovnání výrobků je třeba výrobky přidat do porovnávacího seznamu.
Porovnávací seznamy
Porovnání výrobků
Velikost
Barva
e.s. řada kolekce
vlastnosti materiálu
111 Produkty
další filtr
Oblíbenost
111 Produkty
bundy

Dokonalá
pracovní bunda
v pouhých 3 krocích


vyhledávač bund rychle vypátrá bundu vhodnou pro Vás

engelbert strauss Pracovní bundy

Pracovní bundy


Prudký déšť, mrazivý chlad, lehký vítr: dobře je tomu, kdo je za každé nepohody vybaven vhodnou pracovní bundou. Výběr je ale stejně rozmanitý, jako počasí: parka, bunda do pasu, softshellová bunda, pilotní bunda – kdo hledá vhodnou bundu, bude překvapen různorodostí. Cesta k perfektní bundě pro práci vyžaduje trochu systému. Ale v několika krocích se zaručeně dostanete do cíle!

Krok 1: Certifikace – ano nebo ne?


Zda potřebujete pracovní bundu s certifikací nebo bez ní, závisí na Vaší profesi. Protože v některých profesích jsou certifikované pracovní bundy předepsány. Certifikace udává, že jsou splněny určité bezpečnostní požadavky. Bundy bez certifikace však nemají nižší kvalitu: jednoduše splňují jiné požadavky a používají se v jiných oblastech.

Certifikované pracovní bundy


Při svářecích pracích, v chemickém průmyslu nebo v silničním stavitelství – v mnoha profesních oblastech jsou lidé vystaveni nebezpečným vnějším vlivům. Zde musí pracovní bundy splňovat určité požadavky na ochranu jejich nositelů a mít proto odpovídající certifikaci. Zda pracovní bunda odpovídá přísným pravidlům určité třídy ochrany, je testováno nejprve nezávisle – teprve pak bunda získá certifikát. V rámci jedné normy je několik tříd ochrany. Pokud pro výkon Vaší profese potřebujete certifikovanou bundu, věnujte pozornost tomu, které z těchto tříd ochrany jsou relevantní pro Vaši činnost. Informaci k tomuto tématu obdržíte od Vašeho zaměstnavatele nebo příslušného profesního sdružení. Dále najdete přehled různých norem pro pracovní bundy:

Výstražné oděvy EN ISO 20471

Ten, kdo se při práci zdržuje v oblastech s dopravou v okolí nebo v blízkosti plynulého provozu, potřebuje bundy s touto certifikací – např. v silničním stavitelství, ale také v zemědělství, logistice a také při určitých činnostech na letištích a v přístavech. Jaká třída je třeba, závisí mimo jiné na rychlosti projíždějících vozidel.

Více na téma výstražných oděvů

Proti dešti DIN EN 343

Pracovní bundy, které splňují tuto normu, jsou testovány z hlediska jejich ochrany před vlhkostí. Třída ochrany se řídí podle vodotěsnosti a prodyšnosti bundy.

Horku a plamenům EN ISO 11612

Ten, kdo je vystaven horku a ohni, potřebuje pracovní bundu s touto certifikací. Přesto pozor: tato norma neplatí pro svářeče a hasiče!

Pro svařování EN ISO 11611

Oděv certifikovaný jako ochranný oděv pro svářeče chrání nositele před drobným kontaktem s tekutým kovem, ohněm a také UV zářením.

K pracovní bundě e.s.vision multinorm

Elektrostatické vlastnosti EN 1149-5

Elektrostatický náboj může za určitých okolností vytvářet jiskry a tím způsobit požár nebo explozi. Pro některé profesní obory jsou proto předepsány pracovní bundy, které zamezují nebezpečím, vznikajícím z antistatického náboje. Myslete v této souvislosti ale také na používání antistatické obuvi, aby bylo riziko náboje efektivně sníženo.

Proti kapalným chemikáliím EN 13034

Pracovní bundy této třídy ochrany poskytují omezenou ochranu při kontaktu s malým množstvím kapalných chemikálií. Pokud pracujete v odpovídající nebezpečné oblasti, dbejte také na ochranu ostatních částí těla. V internetovém obchodě engelbert strauss najdete např. vhodné ochranné brýle a pracovní rukavice.

Všechny výrobky pro ochranu při práci

Elektrického oblouku EN 61482

Při pracích s potenciálním dosahem účinku elektrického oblouku je předepsána zvláštní ochrana před úrazy z tepelného poškození a popáleninami. Pracovní bundy certifikované podle této normy odpovídají této požadované ochraně. Pro nejlepší možné vybavení ke své práci doplňte svůj outfit vhodnými pracovními rukavicemi a helmou.

K pracovní bundě e.s.vision multinorm

Pracovní bundy bez certifikace


Ve většině oborů nejsou certifikované pracovní bundy třeba – zde jsou jiné požadavky na ochranu proti chladu a nepříznivému počasí. Způsob ochrany a funkce bund se liší podle potřeby: potřebujete například bundu, která obzvláště udržuje v teple? Pak jsou nejvhodnější modely s izolujícími textiliemi ISOFILL® a FIBERtwin®, jako zimní softshellová bunda e.s.motion 2020. Pokud potřebujete především volnost při pohybu, doporučujeme pracovní bundu s provedením z čtyřsměrného streče, jako je bunda thermaflor e.s.dynashield. A komu nestačí „jednoduše jen robustní“, tomu přirostou k srdci bundy engelbert strauss, jako funkční bunda do pasu e.s.dynashield s materiálem bxeric® double weave: intenzivní testy dokazují, že tento materiál vydrží třikrát déle, než bavlna!

engelbert strauss pracovní bundy Bxeric Double Weave

Pracovní bundy engelbert strauss jsou mimoto vybaveny četnými prvky a detaily, které Vám usnadní Váš pracovní den a zlepší Vaši osobní ochranu – jako např. kapsa pracovní bundy e.s. prestige zesílená materiálem KEVLAR®, kterou zasunuté nářadí jen tak neprotrhne. Nakonec ale o perfektním modelu rozhoduje Vaše osobní potřeba: zda má být bunda hřejivá, prodyšná, vodoodpudivá – internetový obchod engelbert strauss má připravené typy bund pro každé použití!

engelbert strauss Pracovní Bundy

Krok 2: Kde se bude bunda používat?


Uvnitř, venku – nebo obojí?


Použití je dobré klíčové slovo – protože v první řadě byste měli Vaše pracovní oblečení vybírat podle něho. To platí také pro správnou pracovní bundu. Pracujete převážně uvnitř nebo venku? Protože oblasti jako lesnictví, úpravy zahrad a krajiny, silniční stavitelství – tedy veškeré profese, které se téměř výhradně odehrávají ve venkovním prostředí –, potřebují odpovídající pracovní bundy odolné proti nepříznivému počasí. Při pracích v silničním provozu nebo lesních pracích je navíc důležité, aby Vás bylo dobře vidět. K tomuto účelu byly vyrobeny výstražné vesty.

Pokud se při práci hodně hýbete a převážně se zdržujete v budovách (jako je tomu např. v gastronomických nebo lékařských profesích), potřebujete spíše lehkou bundu s dobrým klimatickým komfortem, která především podporuje volnost pohybu – tak jako pracovní bundy nebo softshellové bundy engelbert strauss. Také vesty jsou vhodné pro činnosti mezi čtyřmi stěnami: poskytují velkou volnost pohybu a přitom dostatečně udržují v teple. Při častém přecházení mezi venkovním a vnitřním prostředím a také při nestálém počasí může být řešením funkční bunda 3 v 1: zázračná kombinace sjednocuje vodotěsnou vnější bundu s hřejivou fleecovou vnitřní bundou – podle potřeby je možné vrstvy nosit odděleně. Bunda například nabízí nejlepší možné pohodlí jako malířská bunda.

engelbert strauss Pracovní bundy

Od vody, větru po teplo


„Neexistuje špatné počasí – jen nesprávné oblečení“ říká jedno přísloví – a je to pravda! Volba správné pracovní bundy závisí především na povětrnostních podmínkách, za kterých se bude používat. Jakým podmínkám jste při práci vystaveni?

Vlhkost

Prudký déšť, vlhká mlha – ten, kdo je při práci vystaven vlhkosti, si přeje pouze jediné: aby vlhkost nikde neprosákla! Oděvy do deště engelbert strauss jsou zaručeně vodotěsné – a i přes nepropustnou ochrannou vrstvu příjemně prodyšné. To je potvrzeno mnoha testy, a proto jsou bundy certifikovány podle příslušných norem DIN EN 343:2003 + A1:2007 + AC:2009 kat. 3/3. Mnoho bund do deště engelbert strauss je navíc vyrobeno ze speciální tkaniny dryplexx® extreme: lehce hřejivá fleecová podšívka v místech, kde jsou části těla náchylné na chlad, navíc větruodolnost a prodyšnost – vyšší ochrana již není možná!

K vodotěsným pracovním oděvům

Vítr

Vítr umí mnohé rozvířit – obzvláště na staveništi. A když pronikne oděvem, je nepříjemný a odebírá tělu dlouhodobě cennou energii. Pokud se ve své profesi musíte chránit před větrem, jsou větruodolné pracovní oděvy engelbert strauss přesně to správné: softshellové bundy a fleecové bundy Vás perfektně zaštítí. Kdo věří tomu, že taková ochrana musí i něco vážit, se mýlí: díky vybavení dryplexx® micro jsou bundy enormně lehké, hřejivé a zabraňují proniknutí větru.

Chlad

Práce v teplotách pod nulou je sama o sobě náročná. Při teplém zabalení do správné zimní bundy to celé vypadá jinak. Zimní pracovní bundy engelbert strauss hřejí, chrání před nepříznivým počasím a odvádí teplo vznikající uvnitř ven – pro optimální klimatický komfort. Vysoce kvalitní funkční materiály jako ISOFILL® a FIBERtwin zajišťují maximální tepelnou izolaci, prodyšnost a to, že bunda se i navzdory jejímu vybavení stále lehce a pohodlně nosí.

Potřebujete ochranu proti obzvláště silnému chladu a extrémním podmínkám? Pak se nejlépe ochráníte prostřednictvím osvědčeného vícevrstvého „principu cibule“!

K zimním bundám

K zimním pracovním oděvům

Proměnlivé počasí

Někdy počasí jaksi neví, co chce. Dobré pracovní oděvy reagují flexibilně na jeho nestálost. Jako např. funkční bundy 3 v 1 engelbert strauss: vnější bunda se nosí, když je vlhko, vnitřní bunda při zataženém nebi. Pokud je chlad a vlhko, je možné kombinovat obě vrstvy.

Vnitřní prostory

I v případě prací ve vnitřních prostorách mohou být podmínky velmi rozdílné. Někdo přechází často zevnitř ven, jiný se více pohybuje, zatímco další převážně sedí a také teplota prostoru se může jevit jinak. Dobré pracovní bundy do vnitřních prostor mají proto tyto vlastnosti: optimální výměnu tepla, perfektní klimatickou regulaci, maximální volnost pohybu. Internetový obchod engelbert strauss nabízí mnoho modelů s těmito vlastnostmi – od bundy přes vestu až po svetr. Díky funkci thermostretch® a clima-pro® vykazují textilie volnost pohybu a klimatický komfort.

Princip cibule

Osvědčenou ochranou za velmi chladného a nestálého počasí je princip cibule: při tom udržuje několik tenkých vrstev oděvu tělo dlouhodobě v „provozní teplotě“. Zatímco klimatizačně regulující základní vrstva (např. funkční triko s dlouhým rukávem thermo stretch x-warm) odvádí vznikající vlhkost do překrývajících vrstev, udržuje střední tepelná vrstva tělo teplé a izolované: k tomu jsou vhodné především výrobky s vysokým vlasem, jako microfleecový troyer dryplexx® micro. Protože fleecové bundy jsou elastické a dostupné v různých tepelných stupních. Klimatický komfort a optimální ochranu proti nepříznivému počasí pak zajišťuje nejsvrchnější vrstva: zimní bundy jako funkční bunda e.s.motion denim, dvojité bundy nebo funkční bundy 3 v 1 chrání nositele před prudkým deštěm, mrazivým chladem a mlhou. engelbert strauss zde sází na osvědčenou tkaninu dryplexx®, díky které jsou bundy obzvláště prodyšné a klimaticky komfortní.

Více o principu cibule

Krok 3: Správný typ bundy


V dílně, ve vnitřní výstavbě nebo také ve skladu sice není třeba ochrana proti nepříznivému počasí, ale ochrana před chladem a průvanem být musí. Proto se doporučuje zvolit správný typ bundy. engelbert strauss nabízí nejrůznější varianty bund. Ty se v první řadě liší materiálem a střihem. Zde přehled modelů:

Fleecová bunda

Fleece si u pracovních oděvů již vůbec není možné odmyslet. Fleece je měkký a pohodlný a má především jednu úlohu: hřát! Protože fleecové bundy téměř neomezují v pohybu, často se nosí v profesích, kde je třeba se hodně pohybovat. Díky svým dobrým tepelným vlastnostem se používají také jako spodní bundy nebo ve vnitřních prostorách s průvanem. Jako víceúčelový kousek nenáročný na ošetřování patří fleecová bunda často k základnímu vybavení. Není divu: fleecové bundy je možné snadno uložit a téměř se nemačkají. Perfektní na cesty do osobních automobilů, dodávkových vozidel a spol.

K fleecovým bundám

engelbert strauss Fleecová bunda

Softshellova bunda

Teplé, lehké, pohyblivé – tyto pojmy optimálně popisují softshellové materiály. Softshellové materiály jsou univerzálním vybavením pro venkovní prostory. Jsou větruodolné, prodyšné a vodoodpudivé. Podle vybavení poskytují také vynikající ochranu proti chladu. Kromě obzvláště lehkých bund softlight a softshellových bund nabízí engelbert strauss také zimní softshellové bundy s teplou podšívkou. V sortimentu jsou také výstražné softshellové bundy. Díky hladkému povrchu nenáročnému na ošetřování a svým excelentním vlastnostem při nošení jsou softshellové bundy pro práci vždy o krok napřed.

K softshellovým bundám

engelbert strauss Softshellova bunda

Bunda 3 v 1

Vymoženost z venkovního prostředí! Bundy do venkovního prostředí jsou dimenzovány na vysokou prodyšnost při každém počasí a při vysoké tělesné aktivitě. Dvě plnohodnotné bundy kombinované do jedné vytváří multifunkční systém oděvu. Pokud při vyjasňující se obloze již vodotěsná vnější bunda není třeba, lze nosit hřejivou fleecovou vnitřní bundu samostatně. Tedy perfektní předpoklady pro použití jako pracovní bunda! Pro splnění požadavků pracovního světa jsou bundy 3 v 1 engelbert strauss dostupné v provedení s trvanlivým materiálem a typickými profesními barvami. Bestsellery jako naše funkční bunda 3 v 1 e.s.motion 2020 pro dámy a pány jsou mimo jiné testovány podle DIN EN 343:2003 + A1:2007 + AC:2009 kat. 3/3. Tato speciální norma pro pracovní oděvy podává informaci o kvalitě vodotěsnosti a prodyšnosti při mechanickém zatížení.

K bundám 3 v 1

engelbert strauss Bunda 3 v 1

Bunda do deště

Pojem bunda do deště se týká nejrůznějších modelů našich pracovních bund. Typické bundy do deště – jak již říká jejich název – mají zcela jasnou funkci: chrání před deštěm. K tomu postačuje také klasická pláštěnka. Naše pracovní bundy proti dešti mají chránit nejen zvenku, ale také udržovat sucho uvnitř. Na základě Evropské normy DIN EN 343:2003+ A1:2007 + AC:2009 jsou bundy do deště engelbert strauss testovány z hlediska vodotěsnosti a prodyšnosti za běžného zatížení při práci. Současně nesmí přijít zkrátka ani klimatický komfort a pohodlí při nošení: díky prodyšné funkční tkanině dryplexx® nedochází u bund do deště ani při zvýšeném pohybu k protržení svarů. Tím jste chráněni proti vlhkosti zevnitř i zvenku!

K bundám do deště

engelbert strauss Bunda do deště

Zimní bunda

Ochrana před chladem – to je primární úloha zimních bund. Při dlouhodobém mrazu a použití za vleklých chladných dní potřebuje tělo nezbytnou podporu. Na zimní pracovní bundy jsou kladeny extrémní požadavky! Musí poskytovat hřejivou ochranu, bránit při nepříznivém počasí a odvádět ven teplo vznikající uvnitř. S různými materiály výplní zaštítí zimní pracovní bundy Vaše tělo před vnikajícím chladem. Prachové peří je oblíbeným materiálem pro výplně, který dobře hřeje, zato je relativně objemný. Pro teplo bez přílišného objemu sází engelbert strauss u materiálu výplní na ISOFILL® v různých tepelných stupních. Jak v zimních softshellových bundách engelbert strauss, tak také v e.s. Zimních bluzonech a zimních parkách se používá elastická vnitřní podšívka a výplň.

K zimním bundám

engelbert strauss Zimní bunda

Výstražná bunda

Pracovní bundy ve výstražných barvách splňují v první řadě jednu úlohu: zvýšení viditelnosti nositele. Směrodatná je norma DIN EN ISO 20471. Ta stanovuje požadavky na ochranné oděvy. Třída fluoreskujícího a reflexního materiálu resp. materiálu podkladu je hodnocena čísly 1-3 (3 je nejvyšší třída). U certifikovaných bund nabízí engelbert strauss velké množství různých materiálů, střihů a provedení. Tak je například výstražná funkční bunda e.s.prestige navíc certifikována dle DIN EN 343:2003, pro zajištění vynikající ochrany proti nepříznivému počasí. Stejně tak jsou v programu prodyšné softshellové bundy pro dámy a pány ve výstražných barvách. Velmi oblíbené jsou fleecové bundy v barvě výstražná oranžová a výstražná žlutá.

K výstražným bundám

engelbert strauss Výstražná bunda

Pracovní bunda

Bunda do pasu je klasickým kouskem mezi pracovními oděvy. Již mnoho let tvoří společně s kalhotami do pasu kompletní vybavení. Bunda do pasu má především jednu funkci: úložný prostor! Náprsní kapsy, zásuvné kapsy a množství kapes na rukávech a uvnitř bundy zajišťují bezpečné uložení nářadí, mobilních telefonů a drobných dílů. Nejčastěji je bunda do pasu vyrobena ze stejného materiálu jako kalhoty do pasu, převážně ze směsové bavlněné a polyesterové tkaniny. Klimatická a ochranná funkce proti nepříznivému počasí není úlohou bundy do pasu.

K bundám do pasu

engelbert strauss Pracovní bunda

Pilotní bunda

Pilotní bunda v pracovní oblasti nikdy nevyšla z módy. Skvělá letecká bunda z 50. let je vypodšívkovaným protějškem bundy do pasu. V módním světě zažívá nyní pilotní bunda čas přehlídek. Díky ležérnímu střihu bluzonu lze tento typ bundy jednoduše rozmanitě kombinovat a přitom vypadá vždy sportovně. Pracovní bundy v pilotním stylu jsou ale oblíbené především pro mnoho kapes a jejich robustnost. Pilotní bundy engelbert strauss jsou nabízeny v nejrůznějších provedeních: jako zimní bundy s teplou podšívkou a límcem z umělé kožešiny, ve vyhlášeném denimovém vzhledu s měkkou zimní podšívkou ISOFILL®, s kapucí nebo bez ní nebo dokonce jako výstražná pilotní bunda jako součást osobních ochranných prostředků. Pro tyto sportovní pracovní bundy je a stále zůstává charakteristický střih bluzonu s širokým lemem, aby perfektně seděly. Páni a dámy budou při hledání správné pilotní bundy v internetovém obchodě engelbert strauss zaručeně úspěšní: u skvělé pilotní bundy e.s. image můžete například vybírat z 10 barev a velikostí 2XS až 6XL.

engelbert strauss Pilotní bunda

Vesty


Ten, kdo potřebuje více volnosti při pohybu, než většina pracovních bund i přes vysokou elasticitu nabízí, pro ty je vesta správnou volbou: s téměř nekonečnou volností paží není pracovní vesta za svými sestrami s dlouhými rukávy v ničem pozadu. Od vodoodpudivé, prodyšné a větruodolné softshellové vesty až po elastickou vestu thermo stretch – v internetovém obchodě engelbert strauss najdete modely nejvyšší kvality pro každé použití. Samozřejmě nesmí v sortimentu chybět výstražná vesta s kvalitními bezpečnostními reflexními pruhy. Ty jsou kromě klasické výstražné oranžové nebo výstražné žluté nabízeny také v nápadných vkusných barevných kombinacích.

K vestám

engelbert strauss pracovní vesty

Krok 4: Správné doplňky pro každodenní použití


Perfektní pracovní bunda chrání svého nositele nejen před větrem a nepříznivým počasím – kromě toho je také praktickým průvodcem při každodenní práci. Díky vybavení chytře umístěnými kapsami jsou nejdůležitější pracovní nástroje a pomůcky vždy po ruce. Pracovní bundy engelbert strauss kromě toho poskytují mnoho doplňků a zvláštností, které usnadňují každodenní práci:

Kapsy

Od náprsní a vnitřní kapsy přes zásuvnou kapsu až po kapsu na mobilní telefon: každá pracovní bunda má svou individuální výbavu kapes. Která z nich je ta správná, závisí na tom, co je třeba uložit: větší kapsy jako zásuvné a náprsní kapsy se perfektně hodí pro různé nářadí, které je třeba mít neustále po ruce. Některé modely jako vesta e.s.image jsou dokonce navíc vybaveny přihrádkou na tužky. Kapsa na mobilní telefon již dnes samozřejmě nesmí chybět a patří proto k základnímu vybavení mnoha pracovních bund.

Kapuce

Kapuce – ano nebo ne? Možná Vaše odpověď na tuto otázku je: „Někdy tak, jindy tak!“ Také to je možné, protože u mnoha modelů bund engelbert strauss lze kapuci snadno odejmout nebo uložit v límci – jako např. u e.s. Funkční bundy 3 v 1. Zatímco zimní bundy a bundy do deště jsou standardně vybaveny kapucí, vystačí si pracovní bundy bez ní, protože jsou koncipovány spíše do mírného počasí nebo pro práce pod střechou.

Reflexní prvky

Viditelnost a bezpečnost jdou často v ruku v ruce: ten, kdo pracuje například v silničním stavitelství, musí být obzvláště dobře viditelný pro projíždějící vozidla. Proto je mnoho pracovních bund a vest engelbert strauss vybaveno kvalitními reflexními prvky 3M Scotchlite. Materiál obzvláště dobře odráží světlo a přispívá ke zvýšení pasivní bezpečnosti.

Komfortní prvky vybavení

Perfektní pracovní bunda je přizpůsobena Vaší profesi a s ní spojenými pohybovými procesy. Bundy engelbert strauss jsou proto vybaveny různými komfortními prvky, které Vás podpoří při Vaší každodenní práci. Pokud například vykonáváte obzvláště velké množství činností vleže nebo v podepřené poloze, doporučujeme pracovní bundu se zesílenými oblastmi loktů a předloktí. Ty šetří namáhané části těla a citelně usnadňují práci. Doplňující klimatický komfort poskytuje odvětrání na zádech nebo technika klimatických sítěk v oblasti podpaží. Na závěr je konec konců nejdůležitější především to, abyste se při práci cítili dobře!

Zapínání a uzávěry

Suché zipy nebo zdrhovadla, patentky nebo magnetické knoflíčky: bunda a její kapsy jsou podle funkce vybaveny různými druhy zapínání. Patentky bundy do pasu e.s.industry jsou například vědomě zapracovány jako zakryté, aby při práci nepoškrábaly citlivé nářadí – ideální pro průmyslové profese. Kapsy bund kolekce Stunt’n’Media jsou oproti tomu vybaveny kvalitními magnetickými knoflíky a umožňují tak bezpečné zavření bez komplikací. U zdrhovadel sází engelbert strauss na YKK, celosvětového vedoucího výrobce zipů – a tím na funkčnost, trvanlivost a nízké opotřebení.

Krok 5: Týmové oděvy s individualitou: tímto způsobem vyladíte svůj vzhled


Řemeslo je týmová práce. A týmová práce vyžaduje týmové oděvy! Zároveň má každý z nás vlastní osobitost. engelbert strauss sází na obojí: s kolekcemi pro módní týmové vzhledy a rozsáhlou paletou barev a velikostí – pro každý styl to pravé. Kromě všech ochranných mechanismů a funkcí by perfektní pracovní bunda také měla dobře vypadat a hodit se k Vám! V sortimentu engelbert strauss se objevují výrazné bundy pro muže, dámské bundy s ženským a vypasovaným střihem a také dětské bundy, které naše nejmenší vyzbrojí pro každé jakkoliv velké dobrodružství.

Našli jste perfektní pracovní bundu? Pak doplňte svůj nový vzhled vhodnými pracovními kalhotami a vhodnou bezpečnostní obuví – pro ideální komplexní ochranu a skvělý styl. S přehledem Mix & Match, který najdete na všech stránkách s výrobky engelbert strauss, je to zcela snadné: ukáže Vám přímo vhodné optické a funkční doplňky k Vašim favoritům – dlouhé hledání tedy není třeba! A aby Vás a Vaše kolegy při akcích u zákazníků nebo na stavbě bylo možné ihned rozeznat jako jeden tým, využijte prostě engelbert strauss Servis loga a nechte své oděvy opatřit Vaším firemním logem. Takové jsou týmové oděvy!

engelbert strauss Servis loga

Krok 6: Rychle ke správnému výrobku


Prostřednictvím filtru výrobků v internetovém obchodě engelbert strauss rychle přejdete k perfektní pracovní bundě pro Vaši potřebu. Přes zaškrtávací políčka můžete navolit relevantní údaje, jako velikost, materiál, pohlaví, vybavení, barvu atd. Podle Vašich údajů se zobrazí vhodné druhy zboží. Zde je možné filtrovat zcela cíleně podle kolekcí, norem a vlastností k ošetřování. Při výběru správné velikosti Vám pomohou údaje v tabulce velikostí. Hotovo! Nyní Vám k perfektnímu vzhledu nestojí již vůbec nic v cestě – ať už v jakékoliv formě!

engelbert strauss Pracovní bundy Filtr
Více
Méně

Engelbert Strauss s.r.o.

Tel
226 201 520
Fax
226 201 521
Všechny ceny s připočtením dopravného při objednávce méně než 4 840,00 Kč.
Všechny ceny s připočtením zákonné daně s připočtením dopravného při objednávce méně než 4 000,00 Kč.