Varianty emblému přehledně


Nacvaknuto nebo vyšito – hlavní věc je variabilita!

Opatřit pracovní oděvy firemní logem, názvem firmy nebo vlastním jménem - to zapůsobí. Výšivkové a nacvakávací emblémy jsou přitom velmi flexibilní.

Výšivkové emblémy jsou vyšity na oděv. Možné je odejmutí a opětovné použití. Další varianta: upevnění pomocí suchého zipu. Nacvakávací emblémy jsou z tvarově stálé černé látky. S upevněním na robustních patentních knoflících s očkem jsou nacvakávací emblémy vhodné výlučně pro kolekci e.s.roughtough. Odejmout a nacvakávat na různé výrobky: lze kdykoli. Emblémy lze objednat do zásoby a bezplatně je u nás uskladnit. Vyberte si prosím variantu:

Vaše jméno
jako emblém


Chcete mít na výšivkovém nebo nacvakávacím emblému své jméno? Vytvořte si své barevně individuální emblémy. 16 barev příze, látek a lemů, 6 typů písma a nejvýše 15 znaků Vám poskytnou mnoho tvořivého prostoru při vytváření Vašeho výšivkového a nacvakávacího emblému.

Výšivkový emblém poskytuje na ploše 10 x 2 cm v jednom řádku prostor pro Vaše jméno, na tvarově stálém nacvakávacím emblému lze vlastní jméno vyšít na dvou řádcích.

Naše výšivkářství pracuje s nejmodernější technikou vyšívání a s nejnovějším software, abychom Váš motiv pomocí našeho know-how vyšili dle Vašeho přání, rychle a výhodně. Vytváření Vašich výšivkových a nacvakávacích emblémů je tak rozmanité, že se bezpodmínečně vyplatí se ptát! Vyšíváme přízemi z polyesteru, který vyhovuje silně namáhaným pracovní oděvům (např. stálým nošením nebo častým praním).

Minimální objednané množství na jednotlivé jméno jsou 2 kusy,
dodací lhůta cca 2-3 týdny po upřesnění zakázky.

Chcete se ještě zeptat? Rádi Vám pomůžeme! Otázky k tématu individualizace Vašich pracovních oděvů Vám rádi zodpovíme osobně na čísle:

226 201 520

Název Vaší firmy jako emblém


Název firmy na výšivkovém nebo nacvakávacím emblému vypadá velmi profesionálně. 16 barev příze, látek a lemů, 6 typů písma, nejvýše 15 znaků: vyšívaným emblémem můžete prezentovat jméno své firmy na 3 řádcích. Nacvakávací emblém na 2 řádcích nabízí místo pro Vaši profesionální prezentaci.

Minimální množství je 10 kusů, dodací lhůta u první objednávky cca 2-3 týdny po upřesnění zakázky. Dodatečné objednávky dodáváme cca 2 týdny po upřesnění zakázky.

Jsme pro Vás tady osobně!

Využijte naše zkušeností a vytvořte s námi Vaši osobní textilní vizitku. Společně uvedeme na scénu Vaši firemní totožnost.

Nechte si poradit - individuálně a nezávazně.

226 201 520

Těšíme se na Vás!

Menu Produkty
Porovnávací seznamy
Porovnání výrobků
4 / 4 zboží
dosažen max. počet pro tuto kategorii!
Pro přidání dalších druhů zboží odstraňte prosím alespoň 1 zboží z kategorie.
Porovnávací seznamy
Porovnání výrobků
bylo přidáno do porovnávacího seznamu.
Přidat druh zboží
Pro porovnání výrobků je třeba výrobky přidat do porovnávacího seznamu.
Porovnávací seznamy
Porovnání výrobků