Vaše logo, Vaše možnosti! Zjistěte nyní více o našich postupech a najděte optimální metodu pro Vaše zcela osobní logo!

Ušlechtilé, a současně robustní!

Naše dlouholeté zkušenosti a nejnovější technika vyšívání přemění Vaše sny na realitu - vyšijeme Vaše firemní logo, název firmy nebo vlastní jméno podle přání, rychle a čistě na Vaše pracovní oděvy. Přímé vyšívání má neporazitelně ušlechtilý vzhled a současně je jednou z nejtrvanlivějších metod úprav - proto se vyšívá často i na obzvlášť namáhaný textil jako jsou kuchařské rondony. Naše příze z polyesteru zvládnou časté praní, silné namáhání a stálé nošení - aniž by ztratily lesk.

Klikněte zde pro
více podrobností:

Obzvlášť praktické a flexibilní!

Vyšívaný emblém s Vaším firemním logem, názvem firmy nebo vlastním jménem se přišije na žádaný druh zboží, může se oddělit a opět použít. Je možné i upevnění pomocí suchého zipu. Vyšívané emblémy si můžete objednat do zásoby a uložit pro individuální použití.
Zásobu vyšívaných emblémů pro Vás rádi zdarma uskladníme.

Klikněte zde pro
více podrobností:

Filigránská detailní práce!

Sítotisková varianta dodá Vašemu pracovnímu oblečení velmi sportovní a nadčasový vzhled. Barva tisku se sjednotí určitým způsobem s textilem - tak mohou být detailně vytištěny samotné drobné motivy. Sítotisk se nejlépe hodí pro trička a větší objednaná množství.

Skvělý efekt tón v tónu

Vaše jeans, softshellové nebo fleecové oděvy s inovativní, moderní laserovou technikou se vyznačují nepřekonatelným rukopisem. Přitom se Vaše firemní logo nebo jméno gravíruje (také přes švy a zipy) do povrchu textilie. Co přitom vzniká, je trendový efekt stínování, který se liší podle barvy a materiálu zboží.

Pro mnohostranné lidi!

Vašim individuálním přáním nejsou při této metodě dány žádné hranice. Bez ohledu na tvar, druh písma nebo barvu - tisk z fólie je možný téměř na všech druzích textilu. Bez problémů se mohou tisknout i zvláštní barvy jako je návěstní barva, zlato a stříbro a rovněž průběhy barev! Pomocí transferového tisku můžete nechat potisknout bundy do deště a výstražné vesty - ideální pro tisk všech možných tvarů až do velikosti 900 cm².

Klikněte zde pro
více podrobností:

Menu Produkty
Porovnávací seznamy
Porovnání výrobků
4 / 4 zboží
dosažen max. počet pro tuto kategorii!
Pro přidání dalších druhů zboží odstraňte prosím alespoň 1 zboží z kategorie.
Porovnávací seznamy
Porovnání výrobků
bylo přidáno do porovnávacího seznamu.
Přidat druh zboží
Pro porovnání výrobků je třeba výrobky přidat do porovnávacího seznamu.
Porovnávací seznamy
Porovnání výrobků