CI FACTORY

HOW STRAUSS WORKS

Za kulisami kultovní značky

BUDOUCNOST PRACOVNÍCH ODĚVŮ
Kult pro řemeslo: pracovní kalhoty Strauss jsou ikonické – a nabídka obsahuje více než 80 velikostí! Inteligentní design kapes je takříkajíc uživatelské rozhraní řemeslníka. Další úroveň: s Cargo konfigurátorem bude uživatel časem moci sám rozhodovat o vzhledu a uspořádání modulů s kapsami!

SLUŠIVÝ BALÍČEK OD
HLAVY K PATĚ

Inovativní pracovní oděvy, 300 sportovních modelů obuvi v 11 bezpečnostních třídách, navlékací schránky na nářadí s novou koncepcí pro nástroje: Praktické pro každou oblast použití!

Série od 1 do 100 000 kusů: Strauss zvládne všechny požadavky. Společně s pracovištěm CI v Německu tvoří nový CI Chattogram silný výrobní tandem: jedni vyrábějí prototypy – druzí zajišťují customizing v malých sériích. V Německu mámo blízko k zákazníkům. V Bangladéši máme blízko k velkovýrobě. Zde se dokonce vyrábějí látky a komponenty, tedy celý proces od bavlny až po kalhoty!

GAME CHANGER: OPERATIVNÍ NASTAVENÍ

Strauss udává tón celému odvětví a vytváří celý životní styl. Naši zákazníci: mistři svého oboru. Budoucnost pracovních oděvů se opírá o vyspělé technologie a individualizaci.

Strauss.Works!
Menu Produkty
Porovnávací seznamy
Porovnání výrobků
4 / 4 zboží
dosažen max. počet pro tuto kategorii!
Pro přidání dalších druhů zboží odstraňte prosím alespoň 1 zboží z kategorie.
Porovnávací seznamy
Porovnání výrobků
bylo přidáno do porovnávacího seznamu.
Přidat druh zboží
Pro porovnání výrobků je třeba výrobky přidat do porovnávacího seznamu.
Porovnávací seznamy
Porovnání výrobků