Pracovní oděvy

e.s. Cechovní kalh.z moleskinu,bez rozšíř.nohavic

ceny vč. DPH
s připočtením dopravného

Náklady na dopravu u engelbert strauss


Objednávky již od hodnoty 4 840,00 Kč (vč. DPH) dodáváme vyplaceně na uvedenou adresu. Pokud je Vaše objednávka nižší, činí Váš podíl na nákladech na dopravu pouze 228,69 Kč (vč. DPH).

Balné hradí obecně společnost engelbert strauss.

1 761,76
( vč. DPH | bez DPH )

od 5 kus: 1 696,42

běžné
|
štíhlé
|
podsadité

44
46
48
50
52
54
56
58
60

Velikost: pánská 44 | dámská 34
Posouzení velikosti:
menší vhodný větší
Obj. číslo: 82485
Dodací lhůta cca 3-5 pracovních
dnů
Poznámka

Údaj o dodací lhůtě v pracovních dnech nebere v úvahu víkendy a svátky. Dodací termín zboží závisí na zvoleném druhu platby.

Při platbě předem obdržíte dodávku zpravidla do pracovních dnů (pondělí až pátek) po došlé platbě.

Při platbě a platbou na dobírku obdržíte dodávku zpravidla do pracovních dnů (pondělí až pátek) po doručení Vaší objednávky k nám.

Pokud se zboží vyšívá, potiskuje nebo jiným způsobem přetváří podle Vašich předloh, bude ujednána dohoda o dodacím termínu pro tento individuální případ.

Nezdolný klasik. Optimalizované zpracování pasu s tradičními kovovými zipy a dvěma knofíky uvnitř. Ergonomický střih vycházející z módního džínového střihu kombinovaný se zesílenými překryvy kapes z odolného materiálu CORDURA® tvoří pohodlnou a současně trvanlivou směs. Kapsy na nákoleníky se suchým zipem dole, chrání kolena při každé práci. Příslušné nákoleníky jsou flexibilní, odpruží zatížení při klečení a neruší při chůzi. Dvě výpustkové a dvě kapsy na skládací metr, vždy s lemy z koženková. Zadní kapsa s klopou a knofíkem. Normální šířka nohavice bez rozšíření.


Materiál: 100 % bavlna (cca. 500 g/m²).
Lze prát při 60 °C.

Dodatková norma vlivem použití nákoleníků
Chrániče kolen pro práci vkleče

Práce vkleče – to znamená enormní zátěž pro Vaše kolena! Přitom hrozí chronická onemocnění a úrazy způsobené předměty na zemi. Chraňte Vaše kolena před těmito riziky.

Tak se z toho stane ochrana kolen: Tyto kalhoty splňují požadavky na „Chrániče kolen pro práci vkleče“ typu 2, výkonnostní úrovně 1 dle normy DIN EN 14404:2010, když příslušné nákoleníky (Obj. číslo: 8371540) vložíte do kapes na nákoleníky na kalhotách.

*Upozornění: CORDURA® není vhodný pro práci s otevřeným ohněm.