Provozní potřeby

Krepová lepicí páska tesa 4319

ceny vč. DPH
s připočtením dopravného

Náklady na dopravu u engelbert strauss


Objednávky již od hodnoty 4 840,00 Kč (vč. DPH) dodáváme vyplaceně na uvedenou adresu. Pokud je Vaše objednávka nižší, činí Váš podíl na nákladech na dopravu pouze 228,69 Kč (vč. DPH).

Balné hradí obecně společnost engelbert strauss.

143,99
( vč. DPH | bez DPH )
základní cena: 2,88/metr

od 10 kus: 130,68  | základní cena: 2,61/metr

od 60 kus: 117,37  | základní cena: 2,35/metr

3cm
5cm
Verze: 3cm
Obj. číslo: 3943193
Dodací lhůta cca 3-5 pracovních
dnů
Poznámka

Údaj o dodací lhůtě v pracovních dnech nebere v úvahu víkendy a svátky. Dodací termín zboží závisí na zvoleném druhu platby.

Při platbě předem obdržíte dodávku zpravidla do pracovních dnů (pondělí až pátek) po došlé platbě.

Při platbě a platbou na dobírku obdržíte dodávku zpravidla do pracovních dnů (pondělí až pátek) po doručení Vaší objednávky k nám.

Pokud se zboží vyšívá, potiskuje nebo jiným způsobem přetváří podle Vašich předloh, bude ujednána dohoda o dodacím termínu pro tento individuální případ.

Silně krepovaná, přilnavá a v trhu odolná papírová lepicí páska s velmi dobrou přilnavostí barvy. Díky vysoké rezervě rozpínání a vysoké počáteční lepicí síle je optimálně vhodná na ohyby nebo trojrozměrné lepení.


Šířka: 30 mm
Délka: 50 m


Použití: zakrytí při malířských pracích, ochrana při zpracování ochranného nátěru spodku vozidla, ke spojování a balení, jako ochrana hran balíků papíru.


Pozor: naše doporučení se zakládají na zkušenostech z praxe. Protože podmínky použití jsou vždy odlišné, doporučujeme vyzkoušet vhodnost lepicí pásky na upravovaném předmětu!