Pracovní oděvy

Pracovní kabát z materiálu Tencel Sophie

ceny vč. DPH
s připočtením dopravného

Náklady na dopravu u engelbert strauss


Objednávky již od hodnoty 4 840,00 Kč (vč. DPH) dodáváme vyplaceně na uvedenou adresu. Pokud je Vaše objednávka nižší, činí Váš podíl na nákladech na dopravu pouze 228,69 Kč (vč. DPH).

Balné hradí obecně společnost engelbert strauss.

1 043,02
( vč. DPH | bez DPH )

od 5 kus: 1 010,35

od 20 kus: 977,68


36
38
40
42
44
46
48

Velikost: dámská 36
Posouzení velikosti:
menší vhodný větší
Obj. číslo: 81046
Dodací lhůta cca 3-5 pracovních
dnů
Poznámka

Údaj o dodací lhůtě v pracovních dnech nebere v úvahu víkendy a svátky. Dodací termín zboží závisí na zvoleném druhu platby.

Při platbě předem obdržíte dodávku zpravidla do pracovních dnů (pondělí až pátek) po došlé platbě.

Při platbě a platbou na dobírku obdržíte dodávku zpravidla do pracovních dnů (pondělí až pátek) po doručení Vaší objednávky k nám.

Pokud se zboží vyšívá, potiskuje nebo jiným způsobem přetváří podle Vašich předloh, bude ujednána dohoda o dodacím termínu pro tento individuální případ.

Kvalitní dámský kabát se skrytou lištou s patentkami. Módní akcent dodává viditelná patentka na přehnutém límci. Praktické vybavení se dvěma postranními kapsami, náprsní kapsou a dvěma rozparky v zadní části pro maximální volnost pohybu.
Délka u vel. 38: cca. 100 cm.


Materiál: 50 % polyester / 50 % lyocell (Tencel®).
Lze prát při 95 °C.


Tencel®
Tencel® poskytuje maximální pohodlí při nošení: vlákna jsou obzvlášť měkká, absorbují vlhkost a slibují malou mačkavost, což se odráží v příjemně hladkém omaku textilií. Tím vzniká současně ušlechtilý vzhled.