NOVÉ STYLY
NA LÉTO.


Lehká vzdušná látka ve svěžích retro barvách a stylové batikové vzory: Kolekce motion ten je prozářená létem! V robustních kalhotách a šortkách cargo je práce příjemně lehká i za horkých letních dnů.
Všechny výrobky

ZÁZRAČNÉ
KAPSY


KALHOTY CARGO
Léto bude lehké a super pohodlné! Vysloveně lehké a odolné kalhoty do pasu s gramáží pouze 170 g/m² stylově doplňují kolekci motion ten. Velký počet různých kapes v kombinaci s žádaným letním střihem.

ELASTICKÝ
PAS


ŠORTKY
Jedinečně lehké a flexibilní! Parádně lehká váha s pohodlným pasem a praktickými kapsami. Speciální směs materiálů je robustní a přitom i flexibilní. Jednobarevné v černé nebo v nezaměnitelném batikovém stylu. Perfektní pracovní oblečení na léto!

OPRAVDOVÝ
UNIKÁT


Batika je symbolem potěšení z léta! Efekt „cloudy dye“, tedy barevný vzor připomínající obláčky, vzniká během náročného procesu barvení. Barevné provedení jednotlivých výrobků může být odlišné, protože každé šortky jsou unikátní.

Cloudy-
Dye


BUNDY
Super lehká prošívaná vesta, pohodlná propínací mikina s kapucí, nebo rovnou obojí zároveň? Stylové základní kousky kolekce motion ten garantují neomezenou flexibilitu na chladnější letní dny!

Mikina na propínání s kapucí


Kupujte nyní:

RYZÍ KOMFORT


Trička
Kupujte nyní:
Léto v pohybu.
Všechny výrobky:
Menu Produkty
Porovnávací seznamy
Porovnání výrobků
4 / 4 zboží
dosažen max. počet pro tuto kategorii!
Pro přidání dalších druhů zboží odstraňte prosím alespoň 1 zboží z kategorie.
Porovnávací seznamy
Porovnání výrobků
bylo přidáno do porovnávacího seznamu.
Přidat druh zboží
Pro porovnání výrobků je třeba výrobky přidat do porovnávacího seznamu.
Porovnávací seznamy
Porovnání výrobků