Menu Produkty
Porovnávací seznamy
Porovnání výrobků
4 / 4 zboží
dosažen max. počet pro tuto kategorii!
Pro přidání dalších druhů zboží odstraňte prosím alespoň 1 zboží z kategorie.
Porovnávací seznamy
Porovnání výrobků
bylo přidáno do porovnávacího seznamu.
Přidat druh zboží
Pro porovnání výrobků je třeba výrobky přidat do porovnávacího seznamu.
Porovnávací seznamy
Porovnání výrobků

Kolenní chránič

ceny vč. DPH
1 696,42
( vč. DPH | bez DPH )

od 3 pár: 1 598,41

od 10 pár: 1 467,73

Obj. číslo: 8371600
Dodací lhůta cca 3-5 pracovních
dnů
Poznámka

Údaj o dodací lhůtě v pracovních dnech nebere v úvahu víkendy a svátky. Dodací termín zboží závisí na zvoleném druhu platby.

Při platbě předem obdržíte dodávku zpravidla do pracovních dnů (pondělí až pátek) po došlé platbě.

Při platbě a platbou na dobírku obdržíte dodávku zpravidla do pracovních dnů (pondělí až pátek) po doručení Vaší objednávky k nám.

Pokud se zboží vyšívá, potiskuje nebo jiným způsobem přetváří podle Vašich předloh, bude ujednána dohoda o dodacím termínu pro tento individuální případ.

Dle DIN EN 14404:2004, PSA typu 1. Chrání a šetří kolena! Kolenní chránič byl vyvinut ve spolupráci s odborným výborem „Osobní ochranné vybavení“ Hlavního svazu průmyslových profesních sdružení. Díky sestavení jako torzního prvku (optimalizované rozložení tlaku) a také zvláštnímu složení materiálu (PUR s micro-air tlumením) jsou citelně chráněny kolenní klouby a ulehčí se vazům - předchází se tak účinně dalším zraněním! Kolenní chránič se snadno pomocí upínací pásky rychle a bezpečně upevní pod kolenní kloub. Při nejsnadnější manipulaci poskytuje optimální volnost pohybu. Díky velké a elastické ložné ploše se zabrání značkám na bílých podlahových krytinách. Poskytuje taktéž ochranu před vlhkostí a nečistotami, snadno se čistí. Investice do zdraví, která se opravdu vyplatí!


Tip: Náhradní upínací pásky si můžete objednat i jednotlivě