Pracovní oděvy

Zástěry oolné vůči tuku Guttasyn

ceny vč. DPH
s připočtením dopravného

Náklady na dopravu u engelbert strauss


Objednávky již od hodnoty 4 840,00 Kč (vč. DPH) dodáváme vyplaceně na uvedenou adresu. Pokud je Vaše objednávka nižší, činí Váš podíl na nákladech na dopravu pouze 228,69 Kč (vč. DPH).

Balné hradí obecně společnost engelbert strauss.

376,31
( vč. DPH | bez DPH )

od 10 kus: 359,37

80x100
90x120
Verze: 80x100
Obj. číslo: 8376099
Dodací lhůta cca 3-5 pracovních
dnů
Poznámka

Údaj o dodací lhůtě v pracovních dnech nebere v úvahu víkendy a svátky. Dodací termín zboží závisí na zvoleném druhu platby.

Při platbě předem obdržíte dodávku zpravidla do pracovních dnů (pondělí až pátek) po došlé platbě.

Při platbě a platbou na dobírku obdržíte dodávku zpravidla do pracovních dnů (pondělí až pátek) po doručení Vaší objednávky k nám.

Pokud se zboží vyšívá, potiskuje nebo jiným způsobem přetváří podle Vašich předloh, bude ujednána dohoda o dodacím termínu pro tento individuální případ.

Speciální bílé plastové zástěry, navíc odolné při stálé manipulaci s olejem z bavlněných semen, minerálním olejem, olivovým olejem, lněným olejem, rybím tukem, mléčnou kyselinou (pH4-5), olejovou kyselinou, zvířecím tukem a silicí z borového jehličí.
Tloušťka: 0,5 mm


Odolné vůči:

  • tukům
  • louhům
  • olejům
  • kyselinám


Zástěry Guttasyn odpuzují špínu, jsou pachově a chuťově neutrální. Zástěra Guttasyn se vyrábí s přivařenými očky z PVC. Homogenní přivařování oček a fólie na zástěře zabraňují rychlému vytržení a slibují dlouhou životnost. S postranními a týlními pásky.