Menu Produkty
Porovnávací seznamy
Porovnání výrobků
4 / 4 zboží
dosažen max. počet pro tuto kategorii!
Pro přidání dalších druhů zboží odstraňte prosím alespoň 1 zboží z kategorie.
Porovnávací seznamy
Porovnání výrobků
bylo přidáno do porovnávacího seznamu.
Přidat druh zboží
Pro porovnání výrobků je třeba výrobky přidat do porovnávacího seznamu.
Porovnávací seznamy
Porovnání výrobků

tašky na nářadí e.s.concrete light

ceny vč. DPH
s připočtením dopravného

Náklady na dopravu u Engelbert Strauss


Objednávky již od hodnoty 4 840,00 Kč (vč. DPH) dodáváme vyplaceně na uvedenou adresu. Pokud je Vaše objednávka nižší, činí Váš podíl na nákladech na dopravu pouze 228,69 Kč (vč. DPH).

Balné hradí obecně společnost Engelbert Strauss.

552,97
( vč. DPH | bez DPH )

od 3 kus: 520,30

barva: černá
Obj. číslo: 6315790
Dodací lhůta cca 3-4 pracovních
dnů
Poznámka

Údaj o dodací lhůtě v pracovních dnech nebere v úvahu víkendy a svátky. Dodací termín zboží závisí na zvoleném druhu platby.

Při platbě předem obdržíte dodávku zpravidla do pracovních dnů (pondělí až pátek) po došlé platbě.

Při platbě a platbou na dobírku obdržíte dodávku zpravidla do pracovních dnů (pondělí až pátek) po doručení Vaší objednávky k nám.

Pokud se zboží vyšívá, potiskuje nebo jiným způsobem přetváří podle Vašich předloh, bude ujednána dohoda o dodacím termínu pro tento individuální případ.

Existuje něco hezčího, než robustní pracovní kalhoty, ve kterých se dá uložit veškeré nářadí? Ale jistě: dvě kapsy na nářadí, které zatíženým kalhotám dovolí si oddechnout a nářadí jim odejmou. Pohodlná jízda na stavbu, pak rychlé připevnění kapes na kalhoty a už je nejdůležitější nářadí během sekundy po ruce. Devět přihrádek, čtyři poutka, dvě kapsy, které opravdu dělají radost.  • 2 robustní kapsy na nářadí s praktickým posuvným uzávěrem
  • 3 velké přihrádky se zipem, 3 velké otevřené přihrádky
  • 3 malé zásuvné přihrádky
  • univerzální poutka k rychlému zavěšení a odebrání nářadí
  • decentní posuvné úchyty, výhradně k upevnění na pracovní kalhoty s posuvným systémem (kolekce e.s.concrete)Materiál: 100 % polyamid (cca. 177 g/m²).
Lze prát na 40 °C.

*Dodávka bez obsahu
** Lze kombinovat pouze s pracovními kalhotami s posuvným systémem (kolekce e.s.concrete)

Každý pracovní výjezd vyžaduje individuální vybavení – někdy hodně, někdy málo – nebo prostě všechno! Kapsy na nářadí e.s.concrete se dají vybavit individuálně a jsou připravené k použití ze všech stran: jednoduše je rychle posuňte a hotovo! Na cestě nebo po skončení pracovní doby se kapsy zase stejně rychle odepnou – protože i bez praktických kapes Vám kalhoty e.s.concrete budou opravdu slušet.

Pomocí inovativního posuvného systému lze vnější kapsy na nářadí úplně jednoduše připevnit vpravo a vlevo na pas pracovních kalhot e.s. concrete. Posuvné úchyty přitom zcela decentně splynou s designem, bez kapes na nářadí jsou téměř nenápadné. Minimalismus pro maximální úložný prostor.