Pracovní doplňky

e.s. sada spirálových vrtáků HSS-Co do kovu turbo

ceny vč. DPH
s připočtením dopravného

Náklady na dopravu u engelbert strauss


Objednávky již od hodnoty 4 840,00 Kč (vč. DPH) dodáváme vyplaceně na uvedenou adresu. Pokud je Vaše objednávka nižší, činí Váš podíl na nákladech na dopravu pouze 228,69 Kč (vč. DPH).

Balné hradí obecně společnost engelbert strauss.

1 075,69
( vč. DPH | bez DPH )

od 3 kus: 1 010,35

od 6 kus: 977,68

19-dílná
25-dílná
70-dílná
176-dílná
Verze: 19-dílná
Obj. číslo: 5509790
Dodací lhůta cca 3-5 pracovních
dnů
Poznámka

Údaj o dodací lhůtě v pracovních dnech nebere v úvahu víkendy a svátky. Dodací termín zboží závisí na zvoleném druhu platby.

Při platbě předem obdržíte dodávku zpravidla do pracovních dnů (pondělí až pátek) po došlé platbě.

Při platbě a platbou na dobírku obdržíte dodávku zpravidla do pracovních dnů (pondělí až pátek) po doručení Vaší objednávky k nám.

Pokud se zboží vyšívá, potiskuje nebo jiným způsobem přetváří podle Vašich předloh, bude ujednána dohoda o dodacím termínu pro tento individuální případ.

Broušený spirálový vrták typu T pro rychlé a přesné vrtání otvorů. Zvláště vhodný na ocel s pevností do 900 N/mm², železo, barevné kovy, hliník, plasty, dřevo atd. Speciální podbrus s dynamickou špičkou (od ø 3,0 mm) a 3hrannou stopkou (od ø 5,0 mm), ideální pro akumulátorové vrtačky a efektivní práci.

  • až o 30 % otvorů víc za stejnou dobu ve srovnání s běžnými vrtáky
  • Samostředicí vrtací špička pro čisté navrtání umožňuje vyvrtat otvory s okraji bez otřepů při rychlém postupu vrtání


Drill sets in high-quality plastic box:

19dílná sada obsahuje: po 1 vrtáku o Ø 1 - 10 mm (zvyšuje se po 0,5 mm).


e.s. Kovový spirálový vrták


Právě při vrtání záleží na správném nářadí, protože každý obrobek vyžaduje správný vrták. Trvanlivost a výsledek vrtání závisí rozhodujícím způsobem na materiálu a vlastnostech vrtáku. Nabízíme proto vrtáky HSS s vysokou odolností proti zlomení a extrémní obvodovou přesností pro nejrůznější účely použití. Zkontrolujte vaše použití a poté zvolte správný typ vrtáku. Tak získáte vždy optimální výsledek vrtání.

Efektivní trojhranná rukojeť


Efekt se projevuje obzvláště při použití vrtáku (od ø 5 mm) ve vrtačkách s nabíjecí baterií: trojhranná rukojeť umožňuje lepší přenos síly a účinnější práci.

Zdokonalená středící špičkaŠpičkový výkon. Samostředící špička vrtáku dosahuje kulatých vývrtů s okraji otvorů bez otřepů při rychlejším průběhu vrtání.

Inovativní břit s více fazetami


Inovativní detaily. Břit s více fazetami zajišťuje konstantní odvod třísek a díky zesílenému jádru lze dosáhnout vyšší životnosti a stability.

O 30 % více otvorů


v porovnání s běžnými vrtáky ve stejném čase.