Pracovní doplňky

e.s. sada stupňovitých vrtáků HSS-G ultimate

ceny vč. DPH
s připočtením dopravného

Náklady na dopravu u engelbert strauss


Objednávky již od hodnoty 4 840,00 Kč (vč. DPH) dodáváme vyplaceně na uvedenou adresu. Pokud je Vaše objednávka nižší, činí Váš podíl na nákladech na dopravu pouze 228,69 Kč (vč. DPH).

Balné hradí obecně společnost engelbert strauss.

2 284,48
( vč. DPH | bez DPH )

od 3 kus: 2 121,13

od 6 kus: 1 957,78

Obj. číslo: 5509740
Dodací lhůta cca 3-5 pracovních
dnů
Poznámka

Údaj o dodací lhůtě v pracovních dnech nebere v úvahu víkendy a svátky. Dodací termín zboží závisí na zvoleném druhu platby.

Při platbě předem obdržíte dodávku zpravidla do pracovních dnů (pondělí až pátek) po došlé platbě.

Při platbě a platbou na dobírku obdržíte dodávku zpravidla do pracovních dnů (pondělí až pátek) po doručení Vaší objednávky k nám.

Pokud se zboží vyšívá, potiskuje nebo jiným způsobem přetváří podle Vašich předloh, bude ujednána dohoda o dodacím termínu pro tento individuální případ.

Stupňovitý vrták HSS-G s vrcholovým úhlem 118° a úhlem přechodu na další stupeň 90° dokáže zpracovat náročné a přesné otvory ve všech druzích hliníku, oceli, mědi, mosazi a plastu s pevností až 900 N/mm2 a také omezeně v bronzu a litině. Charakterizuje ho vylepšené odvádění třísek díky spirálové drážce a prodloužená životnost. Díky špičce vrtáku broušené CBN s křížovým zabroušením DIN 1412 C není třeba vyvíjet přítlak při navrtávání.


3dílná sada v kvalitním plastovém boxu obsahuje: 4-12 - 4-20 - 4-30 mm


Made in Germany


e.s. stupňovitý vrták HSS-G ultimate


Stupňovitý vrták HSS-G s vrcholovým úhlem 118° a úhlem přechodu na další stupeň 90° dokáže zpracovat náročné a přesné otvory ve všech druzích hliníku, oceli, mědi, mosazi a plastu s pevností až 900 N/mm² a také omezeně v bronzu a litině, Vyznačuje se zdokonaleným odváděním třísek díky spirálové drážce a dále prodlouženou životností.

Křížové vybroušení
Díky špičce vrtáku s křížovým zabroušením podle DIN 1412, která je broušená CBN, není nutný přítlak při navrtávání.

Kabelová šroubení s metrickým závitem


Stupňovitý vrták pro vrtání otvorů od 6,5 do 40,5 mm je zvlášť vhodný pro kabelová šroubení s metrickým závitem (např. ve skříňových rozvaděčích).

Průmyslová kvalita od německých výrobců