Pracovní doplňky

Hadry UNI

ceny vč. DPH
s připočtením dopravného

Náklady na dopravu u engelbert strauss


Objednávky již od hodnoty 4 840,00 Kč (vč. DPH) dodáváme vyplaceně na uvedenou adresu. Pokud je Vaše objednávka nižší, činí Váš podíl na nákladech na dopravu pouze 228,69 Kč (vč. DPH).

Balné hradí obecně společnost engelbert strauss.

1 010,35
( vč. DPH | bez DPH )
základní cena: 101,04/kg

od 2 vaky: 912,34  | základní cena: 91,23/kg

od 10 vaky: 814,33  | základní cena: 81,43/kg

barva: šedá
Obj. číslo: 1577001
Dodací lhůta cca 3-5 pracovních
dnů
Poznámka

Údaj o dodací lhůtě v pracovních dnech nebere v úvahu víkendy a svátky. Dodací termín zboží závisí na zvoleném druhu platby.

Při platbě předem obdržíte dodávku zpravidla do pracovních dnů (pondělí až pátek) po došlé platbě.

Při platbě a platbou na dobírku obdržíte dodávku zpravidla do pracovních dnů (pondělí až pátek) po doručení Vaší objednávky k nám.

Pokud se zboží vyšívá, potiskuje nebo jiným způsobem přetváří podle Vašich předloh, bude ujednána dohoda o dodacím termínu pro tento individuální případ.

Z vlákenného rouna, hodí se zejména jako hadry, utěrky na čištění a leštění. Uplatnění naleznou téměř ve všech oblastech. Velmi dobře se však osvědčily ve strojírenském průmyslu, výrobě jemné mechaniky, autodílů, optických zařízení a výrobě kancelářských strojů, jakož i v dílnách, tiskárnách a továrnách na výrobu cigaret. Odolné vůči všem rozpouštědlům, stálé za varu a žáruvzdorné do 160 °C, měkké a savé. Hygienicky nezávadné, specifická hmotnost.
Velikost 30 x 30 cm.


Baleno v sáčcích po 10 kg.