Provozní potřeby

Utěrky z mikrovlákna MICRO 2000

10 kus / balení
ceny vč. DPH
s připočtením dopravného

Náklady na dopravu u engelbert strauss


Objednávky již od hodnoty 4 840,00 Kč (vč. DPH) dodáváme vyplaceně na uvedenou adresu. Pokud je Vaše objednávka nižší, činí Váš podíl na nákladech na dopravu pouze 228,69 Kč (vč. DPH).

Balné hradí obecně společnost engelbert strauss.

552,97
( vč. DPH | bez DPH )
barva: modrá
Obj. číslo: 1576120
Dodací lhůty cca 3-5 Pracovní
dny
Poznámka

Údaj o dodací lhůtě v pracovních dnech nebere v úvahu víkendy a svátky. Dodací termín zboží závisí na zvoleném druhu platby.

Při platbě předem obdržíte dodávku zpravidla do pracovních dnů (pondělí až pátek) po došlé platbě.

Při platbě a platbou na dobírku obdržíte dodávku zpravidla do pracovních dnů (pondělí až pátek) po doručení Vaší objednávky k nám.

Pokud se zboží vyšívá, potiskuje nebo jiným způsobem přetváří podle Vašich předloh, bude ujednána dohoda o dodacím termínu pro tento individuální případ.

MICRO 2000 - skutečný univerzální talent


Přesvědčí především svou enormní rychlostí sání a vysokou nasákavostí. Ideální pro všechny citlivé povrchy jako jsou např. počítače, telefon, kancelářské přístroje, ocel a chrom.


Rozměry: cca. 45 x 60 cm, 10 ks v balení.Ušetříte čisticí prostředky a práci! Utěrky z mikrovlákna
• vhodné pro všechny oblasti použití, lesklá čistota v kuchyni, koupelně a obývacím prostoru
• čistá hygiena: možnost vyváření až do 90°
• velké množství mikrovláken rozpustí nečistoty a zbytky vlhkosti


Dle stupně znečištění lze upustit od čisticích prostředků. V suchém stavu lze tyto utěrky z mikrovlákna optimálně použít jako utěrky na prach a k leštění. Částečky nečistot a prachu jsou přitaženy statickým nábojem vláken a vázány na povrchu. Ve vlhkém stavu je voda vázána na povrchu vláken, částečky nečistot se rozpustí a kapilárním účinkem vláken jsou přitaženy a zachyceny.