Menu Produkty
Porovnávací seznamy
Porovnání výrobků
4 / 4 zboží
dosažen max. počet pro tuto kategorii!
Pro přidání dalších druhů zboží odstraňte prosím alespoň 1 zboží z kategorie.
Porovnávací seznamy
Porovnání výrobků
bylo přidáno do porovnávacího seznamu.
Přidat druh zboží
Pro porovnání výrobků je třeba výrobky přidat do porovnávacího seznamu.
Porovnávací seznamy
Porovnání výrobků

KUFŘÍK NA
NÁŘADÍ


Werkzeugkoffer von engelbert strauss

SADY NÁŘADÍ V KUFŘÍKÁCH


Nastrkáme nářadí jenom tak do brašny? Rozhodně ne! Chceme, aby Vaše nářadí bylo vždycky bezpečně uložené a spolehlivě chráněné před prachem, špínou a vlhkostí. Náš velký výběr zařízení na ukládání nářadí sahá od boxů přes kufříky a pojízdné kufry až po multifunkční pracovní stanici – všechno je k dispozici buď s uloženým nářadím, nebo prázdné. Nejdůležitější kritéria: Všechno musí být přehledně utříděné, stále po ruce a umožňovat snadnou a bezpečnou přepravu. Následující informace Vám pomohou zjistit, který model v e-shopu Strauss nejlépe vyhovuje Vašim požadavkům.

Kufříky s uloženým nářadím versus prázdné kufříky


Hned na začátku je nutno učinit zásadní rozhodnutí: Potřebuji prázdný kufřík, nebo si raději vyberu schránku na nářadí včetně obsahu? Pro toho, kdo už je dostatečně vybaven kvalitním nářadím nebo běžně pracuje s velmi speciálním nářadím, bude vhodnější schránka bez obsahu. Možnosti sahají od robustního kufříku s tvrdou skořepinou z ABS až po pojízdný kufr z polypropylenu, vhodný pro přepravu letadlem, nebo od stohovatelného boxu na nářadí až po stanici s možností individuální kombinace. Je důležité, abyste měli pro všechno vybavení dost místa a aby se nářadí pokud možno nemohlo volně posouvat.

Pro toho, kdo si chce pořídit nové vybavení, bude optimálním řešením sada nářadí v boxu nebo v odpovídajícím kufříku. A kdo teď pomýšlí jenom na nutné základní vybavení v univerzálním kufříku na nářadí, bude i tak překvapený: V e-shopu najde velký výběr nejrůznějších sad nářadí v boxech a kufříkách pro elektrikáře, obráběče kovů, vodoinstalatéry, topenáře nebo truhláře, které jsou speciálně sestaveny pro potřeby různých profesí.

Protože v praxi se člověk často ocitá někde uprostřed mezi oběma krajními variantami a spíš potřebuje jenom doplnit své stávající vybavení, nabízí společnost engelbert strauss vložky do kufříků nebo modulární systém Box, jejichž uživatel získá spoustu možností, jak kombinovat schránky s obsahem i bez obsahu.

Jak najdu vhodnou formu uložení?


Sada nářadí v kufříku, pojízdný kufr, skříňka, box nebo pracovní stanice – možnosti ukládání jsou tak rozmanité jako samo řemeslo. Naše heslo proto zní: co největší individuálnost a flexibilita! Sady nářadí společnosti Strauss lze kombinovat s různými kufříky na nářadí a naše plastové boxy mohou mít třeba podobu malého kufříkového modulu, nebo být také součástí individuální pracovní stanice. Všechno je vždycky perfektně uspořádané a schopné přepravy, ať už se profesionální nářadí používá v dílně, doprovází majitele na lešení nebo s ním musí cestovat autem nebo letadlem.

Koncepce e.s. Kufrů: velké množství kombinací

Už jste si vyhlédli vhodnou sadu nářadí? V tom případě s koncepcí e.s. Kufrů najdete velmi jednoduše vhodný kufřík na nářadí, šitý na míru Vašim potřebám a díky výměnným opotřebitelným dílům promyšlený do posledního detailu. Náš e.s. Kufřík na nářadí Classic je všestranný pomocník s držadlem a robustní tvrdou skořepinou z ABS. Například do něj lze bezpečně uložit sadu nářadí Allround nebo sadu Dřevo nebo Elektro. Kdo hodně cestuje a záleží mu na pohodlí při přepravě, uloží sadu například do e.s. Pojízdného kufru na nářadí Professional Cross. Zvlášť velká, výměnná polyuretanová pojezdová kolečka bez námahy překonají nerovnosti a schody.

Mnohadílné sady nářadí, jako Elektro Meister nebo Elektro Meister Pro, například najdou dostatek místa v e.s. Pojízdném kufru na nářadí professional s kvalitními vložkami s povrchovou úpravou. Pro toho, kdo často cestuje letadlem, je určitě vhodnou volbou e.s. Pojízdný kufr na nářadí air. Ten, komu jde o maxiální robustnost, sáhne po téměř nezničitelném pojízdném kufru Ultimate Max.

Náš tip: Všechny kufříky na nářadí se dodávají i bez obsahu. Když ale zvolíte kombinaci kufříku na nářadí a sady nářadí, můžete opravdu dost ušetřit!

Mobilní „kufřík“ k upevnění na kalhoty


Zatímco někteří každý den přemisťují kufřík nebo box na nářadí s celou výbavou z bodu A do bodu B, jiní zase potřebují jenom několik nástrojů, které ale musí mít pořád po ruce. Tady se nabízejí praktické kapsy na nářadí, které se připevní buď k opasku nebo přímo na pracovní kalhoty. Do různých zástrčných přihrádek lze bezpečně uložit šroubováky, montážní klíče, kleště, které pak jsou rychle připraveny k použití dokonce i ve velké výšce na žebříku nebo lešení.

Co musím zvažovat při nákupu?


Hlavními kritérii správného uložení jsou trvalá ochrana, účelné uspořádání, co největší komfort a flexibilita. Aby byly tyto požadavky splněny, je při nákupu kufříku nebo skříňky na nářadí nutno zvážit některé otázky.

  • Velikost úložného prostoru musí odpovídat nářadí, které už máte. Před nákupem zkontrolujte, jestli má schránka na nářadí dostatečný objem.
  • Čím větší bude namáhání způsobené častým cestováním, prací na stavbách nebo zdoláváním schodů, tím robustnější by měl být vybraný materiál. Pro tyto účely jsou vhodné hliníkové kufříky na nářadí. Plastové kufříky na nářadí však chrání před odřením například také hliníkový rám, distanční lišty nebo stabilní kolečka a nožky.
  • Hlavně u prázdných schránek na nářadí si všímejte hmotnosti. Příliš velká vlastní hmotnost má někdy negativní vliv na mobilitu.
  • Ovšem nejen velikost, ale také úložný systém a dostatek možností pro upevnění jsou důležité předpoklady pro bezpečné uložení Vašeho nářadí. Vyberte si proto model, který je účelně rozčleněný a pokud možno se také dá rozšířit přidáním dalších přihrádek, vložek nebo jiného příslušenství.
  • Pokud budete nářadí používat často nebo výhradně mimo prostor dílny nebo firmy, dbejte na to, aby byl systém bezpečný pro přepravu. Rukojeti mají mít ergonomický tvar, kolečka a nožky musí být stabilní a systém musí být možné bez problémů upevnit ve vozidle. Pro cestování je vhodný uzamykatelný model.
  • Právě u modelů s opotřebitelnými díly, jako jsou například kolečka nebo rukojeti, je důležité pamatovat na jejich snadnou výměnu. Vaše nová oblíbená schránka na nářadí Vám pak bude dlouho dělat radost!
Více
Méně

Engelbert Strauss s.r.o.

Tel
226 201 520
Fax
226 201 521
Všechny ceny s připočtením dopravného při objednávce méně než 4 840,00 Kč.
Všechny ceny s připočtením zákonné daně s připočtením dopravného při objednávce méně než 4 000,00 Kč.