Pro všechny, kdo mají v oblibě tenisky: Zde přichází kompletní edice nové, sportovní víceúčelové a pracovní obuvi. Ležérní vzhled s perfektní technikou pro zaměstnání: To jsou pracovní tenisky 2021! A začínáme s botami „Zembra“, prémiovým modelem z naší CI Factory: Made in Germany – made by Strauss!

„Zembra“ je začátek – od této chvíle jedou stroje v naší CI Factory na plné obrátky. Nové technologie v oblasti odtlumení a tužinek, inovativní materiály, špičkové testovací stanice: Zde vzniká pracovní obuv budoucnosti. S návrhy Strauss & výrobou Strauss – pro bezpečnost & komfort made in Germany.

Made in Germany, speciální odlehčení nártu a obzvlášť komfortní plastová tužinka podle nejnovějších bezpečnostních norem. Tři dobré důvody k rozhodnutí vybrat si tuto bezpečnostní obuv.

Obuv plná síly pro veškeré práce v lesnictví: Chrání nejen před pořezáním řetězovými pilami, ale odolá také nepříznivému počasí.

Bezpečnostní obuv pro náročnost: I přes robustní ocelovou tužinku úžasně příjemná na nošení. A to díky pohodlným, elastickým podšívkovým ponožkám z neoprenu.

Lehká, lehčí, Bani. Perfektní tenisky pro všechny dny, kdy se počítadlo kroků otáčí jako divé. Komfortní, sportovní a se skvělým sendvičovým vzhledem.

Vkusné barevné kombinace a moderní transparentní styl: Pracovní obuv e.s. Chete dělá parádu nejen zvenčí, ale zaujme i z hlediska vysokého komfortu.

Mnohostranné pracovní tenisky, které jsou na nohách opravdu pohodlné: Polstrování jazyka a obruby a také inovativní technologie odtlumení – to je wellness pro nohy.

Spolehlivá ochrana na pracovišti podle EN ISO 20347:2012 01 a s moderním retro výrazným prvkem: Za to ručí pracovní obuv e.s. Kitulo.

Menu Produkty
Porovnávací seznamy
Porovnání výrobků
4 / 4 zboží
dosažen max. počet pro tuto kategorii!
Pro přidání dalších druhů zboží odstraňte prosím alespoň 1 zboží z kategorie.
Porovnávací seznamy
Porovnání výrobků
bylo přidáno do porovnávacího seznamu.
Přidat druh zboží
Pro porovnání výrobků je třeba výrobky přidat do porovnávacího seznamu.
Porovnávací seznamy
Porovnání výrobků