e.s.


trail


ACTIVE-WORKWEAR PRO CHLADNÉ DNY


Podzim / zima '22

Funkční


sportovní design


Skvělá kolekce e.s.trail nedává zcela nové impulzy jen opticky, kombinuje odolné pracovní oděvy se sportovním designem a outdoorovým pocitem. I v chladném ročním období poskytují přizpůsobivé lehké funkční materiály pohodlí bez kompromisů!
Objevit kolekci

DOKONALÁ SMĚS MATERIÁLŮ


Lehká, pohodlná, funkční: to je typická kolekce e.s.trail. Jemná, příjemně hřejivá vlna merino se vyznačuje 100% přírodní kvalitou, silnou tkaninou ripstop a v kombinaci s funkčními vlákny se stává odolným a flexibilním pracovním oblečením.

VÝRAZNÁ KVALITA


Regulují tělesné klima, jsou prodyšné, rychleschnoucí - a přitom extrémně lehké, velmi příjemné. Kolekce trail vsadila na kombinaci výrazné kvality a moderních outdoorových prvků.

WORKWEAR V AKTIVNÍM STYLU


Sportovní vzhled a outdoorový pocit: Moderní prvky v kontrastní barvě a sportovní, pohodlný střih podtrhují workwear kolekci e.s.trail v aktivním stylu. Všechny díly kolekce lze dokonale kombinovat.

NOVÉ PRO


MUŽE


Úpletová
bunda hybrid
e.s.trail

Stylová přechodová bunda se sportovním vzhledem a silnou workwear funkcí: Vatované prošívání udrží citlivé části těla v příjemném teple, odolná pletenina zajistí flexibilitu.
nyní koupit
Úpletová bunda
s kapucí hybrid
e.s.trail

Pohodlí bez kompromisů: Sportovní kombinace z odolných partií z tkaniny ripstop a flexibilní pleteniny pro maximální volnost při pohybu. Dokonalé pracovní oděvy pro přechodná období!
nyní koupit
100% vlna merino
Triko s rolákem Merino e.s.trail
Sportovní midlayer ze 100% jemné vlny merino. Přírodní funkční materiál zajistí další vrstvu tepla – zachumláni v ležérním shrnovacím límci, který chrání zejména před chladným vzduchem.
100% vlna merino
Troyer Merino e.s.trail
Měkká a teplá, prodyšná a regulující klima: Zde jemná vlna merino plně vyjádří své silné stránky. Přirozená funkčnost v kombinaci se sportovním stylem - téměř nadpřirozené!
Teplákové kalhoty e.s.trail
Funkčnost a flexibilita v jednom: Tyto stylové teplákové kalhoty z odolné směsi bavlny s podílem streče reprezentují plynulý přechod mezi pracovním a domácím oděvem.

NOVÉ PRO


DÁMY


Úpletová bunda s
kapucí hybrid
e.s.trail, dámská

Sportovní ženský vzhled s působivým výkonem: Robustní vlákna z outdoorové oblasti promění pohodlný klasický kousek na stylovou bundu pro přechodné roční období odolnou proti nečistotám!
nyní koupit
100% vlna merino
Triko s rolákem Merino e.s.trail, dámská
Čistá příroda: 100% vlna merino je funkční, lehce přiléhá k pokožce a udržuje příjemné teplo. Styl sportovního shrnovacího límce chrání citlivé partie krku před studeným vzduchem.
100% vlna merino
Troyer Merino e.s.trail, dámská
Zimní must-have ve sportovním stylu! Měkká vlna merino dodá parádní vzhled a má silnou funkci pracovního oděvu: vyznačuje se přirozenou regulací klimatu, tlumí zápach a je flexibilní.

VHODNÉ


VYBAVENÍ


Držák na rukavice
e.s.tool concept

Rukavice e.s.trail allseason
Rukavice e.s.trail winter

NOVÉ PRO


DĚTI


Úpletová bunda s
kapucí hybrid
e.s.trail, dětský

Pohodlná & pevná: Perfektní bunda pro chladné dny v přechodném ročním období! Úpletové partie zaručují naprostou volnost pohybu, ale přitom jsou robustní a odolné vůči špíně.
nyní koupit
Fleecový troyer e.s.trail, dětská
Dobrodružství láká i v chladných dnech. Je paráda, že sportovní fleecový troyer udržuje příjemné teplo a navíc vypadá neuvěřitelně moderně.
Menu Produkty
Porovnávací seznamy
Porovnání výrobků
4 / 4 zboží
dosažen max. počet pro tuto kategorii!
Pro přidání dalších druhů zboží odstraňte prosím alespoň 1 zboží z kategorie.
Porovnávací seznamy
Porovnání výrobků
bylo přidáno do porovnávacího seznamu.
Přidat druh zboží
Pro porovnání výrobků je třeba výrobky přidat do porovnávacího seznamu.
Porovnávací seznamy
Porovnání výrobků