Menu Produkty
Porovnávací seznamy
Porovnání výrobků
4 / 4 zboží
dosažen max. počet pro tuto kategorii!
Pro přidání dalších druhů zboží odstraňte prosím alespoň 1 zboží z kategorie.
Porovnávací seznamy
Porovnání výrobků
bylo přidáno do porovnávacího seznamu.
Přidat druh zboží
Pro porovnání výrobků je třeba výrobky přidat do porovnávacího seznamu.
Porovnávací seznamy
Porovnání výrobků
pánská | dámská | dětské
Velikost
Barva
ochranných tříd
41 Produkty
další filtr
Oblíbenost
41 Produkty

BEZPEČNOSTNÍ HOLEŇOVÁ OBUV S3


je kontrolována dle EN ISO 20345 a splňuje následující kritéria:

• Tužinka na ochranu prstů z hliníku, plastu nebo oceli
• Podrážka odolná vůči prošlapání
• Protiskluzov (A)
• Profilovaná podešev
• možné doplnění ochrany: Odolnost podrážky vůči pohonným
hmotám (FO)

• Antistatické vlastnosti
• Uzavřená oblast paty
• Absorbce energie v oblasti paty (E)
• Bez průniku vody max. 60 minut

Bezpečnostní stupně zahrnuté v normě:


S3
S ocelovou podrážkou odolnou proti prošlápnutí a vodotěsností

S3L
Jako S3, navíc s textilní podrážkou odolnou proti prošlápnutí podle základního požadavku (test s hřebíkem ⌀ 4,5 mm).

S3S
Zoals S3, extra met ondoordringbare textielzool conform standaardeis (getest met ⌀ 4,5 mm spijker).

ideální po těžké práce
venku i uvnitř

Bezpečnostní holínky S3 engelbert strauss

Bezpečnostní holínky S3


Třída ochrany

Bezpečnostní holínky S3 - Nejlepší volba pro stavby


Bezpečnostní holínky S3 poskytují dokonalý ochranný balíček pro všechny venkovní činnosti. Zejména na stavbách je S3 obuv první volbou.

Podrážka na bezpečnostní botě S3 u Strauss

Protože je ověřena dle EN ISO 20345, splňuje veškerá bezpečnostní obuv a také bezpečnostní holínky kategorie S3 následující základní požadavky:

  • protiskluzovost
  • tužinka na ochranu prstů u nohou z oceli, hliníku nebo plastu
  • podrážka odolná vůči protržení (P)
  • uzavřená oblast paty
  • antistatické vlastnosti (A)
  • absorpce energie v oblasti paty (E)
  • vodotěsnost min. 60 minut
  • profilovaná podrážka

Vždy podle modelu sází S3 holínky na různé prvky, jako doplnění ochranného balíčku S3.

S3 ochrana a maximální protiskluzovost


Mokré podlahy, hladké plochy - téma nebezpečí uklouznutí je aktuální především v zimě. Bezpečnostní obuv S3 by proto měla umožňovat nejen mechanickou bezpečnost, nýbrž také chránit před poraněním v důsledku pádu. Přilnavá podrážka se samočisticím profilem je žádaná. Kombinace materiálu a profilu je rozhodující pro dosažení maximální protiskluzovosti podrážky.

Ke kontrole protiskluzové bezpečnosti dle EN ISO 20344-20347 se obuv v různých pozicích napíná do měřicího přístroje a poté je vedena přes odpovídající zkušební povrch. Takto zjištěnou hodnotu nazýváme koeficient tření. Testování se provádí na keramických dlaždicích s čisticím prostředkem. Obuv se navíc může také testovat na glycerinu. Pokud vysoká obuv vyhoví při obou testech, splní požadavky na nejvyšší stupeň protiskluzové zábrany SR a ta se může uvádět v jejím označení.

SR = nejvyšší certifikovaný stupeň protiskluzové zábrany (srovnatelný s kódem SRC podle EN ISO 20345: 2011)

CI - S3 zimní elita pro ochranu a tepelný komfort


Zimní stavby jsou zvláštní výzvou pro člověka a materiál. Chránit tělo před vnikajícím chladem - to je hlavní úkol praktického oblečení workwear. Především při teplotách pod mínus 5 stupňů Celsia vyžadují tři oblasti zvláštní ochranu: obličej, ruce a nohy. Pro posledně jmenované umožňují bezpečnostní holínky se spodní částí izolující proti chladu (CI) a teplou vnitřní podšívkou dokonalou izolaci a pohodlí.

Bezpečnostní holínky S3 Okomu od engelbert strauss jsou dokonalým CI blokátorem chladu. Zimní holínky z kvalitní nubukové kůže jsou k dostání ve třech variantách: jako bezpečnostní obuv S3 (ke kotníkům), jako S3 bezpečnostní holínky s výškou holeně 24 cm a šněrováním a také S3 bezpečnostní holínky. Hluboké profilování se ideálně hodí pro použití v ledu a sněhu. Všechny tři verze jsou k dostání v černé a hnědé .

S3 zimní bezpečnostní obuv Okomu S3

Bezpečnostní obuv S3 - skutečný expert na ochranu před vlhkem


Bezpečnostní obuv a holínky bezpečnostního stupně S3 musí vydržet alespoň 60 minut vodotěsné. Kvalitní vrchní materiál a použití membrán umožňují spolehlivou ochranu před vlhkem. Aby tento ochranný účinek vydržel trvale, měly by být zatěžované bezpečnostní holínky S3 především adekvátně ošetřovány.

Péče o obuv


Většina naší bezpečnostní obuvi S3 je vybavena funkční membránou dryplexx. Pro dlouhodobé zachování neporušenosti membrány by měly být tyto modely pravidelně impregnovány - nejlépe vždy před prvním nošením! Samozřejmě můžete impregnovat také obuv, která vodotěsnou membránu nemá. To ji sice neučiní vodotěsnou, ale vlhkost lépe stéká.

nepromokavé a prodyšné pracovní boty s dryplexx

Správná péče o obuv v první řadě závisí na vrchním materiálu. U kožené obuvi se doporučuje odstranit hrubé nečistoty a prach pomocí kartáče. Také vodní a sněhové okraje by vždy měly být odstraněny, dokud je obuv ještě vlhká. Pro silně namáhanou bezpečnostní obuv S3 doporučujeme náš e.s. Tuk na kůži. Rychle pronikne do kůže, impregnuje, zvláční ji a odpuzuje vodu.

Důležité jako správné čištění a impregnace bezpečnostních holínek je jejich vyschnutí. Důležité upozornění: Nikdy prosím nezkoušejte urychlit schnutí Vaší pracovní obuvi na topení nebo u krbu. Materiál tím trpí, zejména kožená obuv pak rychle ztvrdne a láme se. Místo toho obuv vycpěte novinovým papírem. Vlhkost pak šetrným způsobem unikne na pokud možno vzdušném místě při pokojové teplotě. Dobrou možností je také speciální vysoušeč obuvi, obuv sušte šetrně při 37 °C. Odpovídající model je náš vysoušeč rukavic a obuvi Compact.

Robustní a rozměrově přesné


Naše holínky S3 jsou k dostání v mnoha velikostech. Ve velkém výběru modelů nabízíme bezpečnostní holínky od velikosti 37 do velikosti 50. Zmíněné Okomu jsou například k dostání od velikosti 37, a proto se skvěle hodí pro dámy. Následující bezpečnostní holínky a bezpečnostní obuv high máme až do velikosti 50

e.s. Bezpečnostní holínky S3 Okomu high

e.s. Bezpečnostní obuv S3 Canopus

e.s. Bezpečnostní obuv S3 Apodis high

Jsou vybaveny ochranou S3, tužinkou na ochranu prstů u nohou, podrážkou odolnou vůči protržení a příjemnou podšívkou - dokonalý průvodce v chladných dnech.

Tip: Dokonalé pracovní holínky by měly poskytovat teplo A klimatický komfort. Prodyšná vnitřní podšívka a/nebo použití membrán jsou rozhodující pro dobrý pocit v obuvi. Prodyšné holínky však fungují jen s [funkčními ponožkami|https://www.engelbert-strauss.cz/funkcni-ponozky/]. Bavlněné ponožky akumulují vlhkost. Funkční ponožky oproti tomu odvádí vlhkost ven, pryč od nohou. Jen tak lze dosáhnout příjemného klima nohou.

Více
Méně

Engelbert Strauss s.r.o.

Tel
226 201 520
Fax
226 201 521
Všechny ceny s připočtením dopravného při objednávce méně než 4 840,00 Kč.
Všechny ceny s připočtením zákonné daně s připočtením dopravného při objednávce méně než 4 000,00 Kč.