Menu Produkty
Porovnávací seznamy
Porovnání výrobků
4 / 4 zboží
dosažen max. počet pro tuto kategorii!
Pro přidání dalších druhů zboží odstraňte prosím alespoň 1 zboží z kategorie.
Porovnávací seznamy
Porovnání výrobků
bylo přidáno do porovnávacího seznamu.
Přidat druh zboží
Pro porovnání výrobků je třeba výrobky přidat do porovnávacího seznamu.
Porovnávací seznamy
Porovnání výrobků
pánská | dámská | dětské
Velikost
Barva
bezpečn­ostní stupeň
56 Produkty
další filtr
Oblíbenost
56 Produkty

BEZPEČNOSTNÍ OBUV S3


je kontrolována dle EN ISO 20345 a splňuje následující kritéria:

• Protiskluzov (SRA/SRB/SRC)
• Uzavřená oblast paty
• Absorbce energie v oblasti paty (E)

• Ocelová tužinka na ochranu prstů u nohou
• Odolnost podrážky vůči pohonným hmotám (FO)
• Antistatické vlastnosti (A)
• Podešev odolná vůči protržení (P)
• Profilovaná podrážka

ideální po těžké práce venku i uvnitř

Bezpečná ochrana nohy a
perfektní nepromokavost

bezpečnostní obuv S3

Bezpečnostní obuv S3

Třída ochrany

Více již nejde: bezpečnostní obuv S3


Na stavbě stačí krátký moment nepozornosti a tabule skla se roztříští na tisíc střepů na podlaze. Přitom nejsou nohy ohroženy jen velkou hmotností shora, protože je třeba rozmyslet si dobře i každý krok. Hrozí-li nebezpečí shora a zdola, je nejlepší nosit S3 bezpečnostní obuv.

Tato obuv umožňuje ochranu pracovní obuvi z nižších bezpečnostních tříd a navíc má podrážku odolnou vůči protržení. S3 bezpečnostní obuv tím přináší ultimativní obecnou ochranu: Dle EN ISO 20345 má uzavřenou oblast paty, absorbuje energii v oblasti paty (E), má tužinku na ochranu prstů, protiskluzovou podrážku dle SRA/SRB/SRC, je vodotěsná, odolná vůči palivům, podrážka je antistatická a profilovaná.

Zkrátka: více bezpečnosti nelze.

Bezpečnostní obuv S3: pracovní obuv s ochrannou čepičkou ve všech barvách, velikostech a tvarech.
Bezpečnostní obuv S3: pracovní obuv s ochrannou čepičkou ve všech barvách, velikostech a tvarech.

Díky kvalitnímu a odolnému koženému a textilnímu povrchu je noha celkově chráněna až po kotník. Navíc jsou velmi odolné a příjemné na údržbu. Ať se jedná o bezpečnostní obuv ve sportovním nebo klasickém vzhledu, nudit vás nebude. O to se postará obrovský výběr barev, který výrazně přesahuje černou. Hledáte sportovní šněrovací obuv S3 v „enciánově modré“ nebo polobotky v barvě „vlašský ořech/pšenice“? Žádný problém!

S3 bezpečnostní obuv je na stavbě doma


Nepromokavá bezpečnostní obuv s engelbert strauss dryplexx

Vždy když je rušno, použije se bezpečnostní obuv S3. A právě na stavbě číhají nebezpečí všude: okolo ležící hřebíky, vyčnívající sloupky, padající materiál a těžké přístroje. Odolná bezpečnostní obuv dle DIN EN ISO 20345 je zde neodmyslitelná jako ochranná přilba, neboť vždy platí: „Safety First“!

Že tu bývá horko, tak i pot je důležité téma. Některé z našich bezpečnostní obuv S3 je vybavena membránou dryplexx®. Chrání nejen před vodou zvenčí, ale s ní je obuv velmi prodyšná. Díky ní máte po celý den příjemný pocit při nošení a zcela suché nohy.

U zaměstnání, která vyžadují ochranu před elektrostatickým nábojem, byste kromě toho měli bezpodmínečně dbát na to, aby byla Vaše obuv vybavena ESD.

Bezpečně chladu navzdory


Zejména venku se bezpečnostní obuv S3 blýská. Zde je velmi důležitá profilovaná podrážka. Na štěrku, kluzké lesní půdě nebo zmrzlých silnicích - obuv vždy zajistí maximální přilnutí. A kdo potřebuje pracovní obuv na zimu , je zde také správně. Díky robustní konstrukci je bezpečnostní obuv S3 vyrobena jako teplejší. Ale když přijde tuhý mráz, pomůže zejména obuv S3 se zvláštní izolací proti chladu CI, např. model Canopus od engelbert strauss.

bezpečnostní obuv S3 engelbert strauss

Modely Mid a bezpečnostní holínky dlouho udrží teplo a i při minus 17°C venkovní teploty uvnitř vychladnou jen velmi pomalu. Kdo má naopak co do činění s horkými povrchy do 150°C, potřebuje holínky, které jsou pro tuto práci vhodné. Dbejte na HI - tepelnou izolaci. Tato pracovní obuv bez problémů odolá velkým žárům po dobu 30 minut.

Práce na široké noze


Čím tužší je konstrukce obuvi, tím užší prostor mohou mít za určitých okolností prsty, neboť obuv se nepoddá. Co je u sportovní obuvi kompenzováno flexibilním materiálem, může u bezpečnostní obuvi rychle vést k potížím a chybnému postavení. Pro široké nohy nabízíme proto rovnou bezpečnostní obuv S3 s takzvanou šířkou 12. Široký tvar zajišťuje dostatek místa a absolutní volnost pro prsty. Pro nohy, které jsou nejen široké, ale také velké, je naše bezpečnostní obuv dokonce do velikosti 52.

Bezpečnostní třída, nejrůznější bezpečnostní obuv


Vždy podle účelu použití, ročního období a osobních představ jsou již v bezpečnostní kategorii S3 otevřené nesčetné možnosti pro dámy a pány. Ležérní bezpečnostní polobotky ve stylu tenisek s otočným zapínáním, robustní bezpečnostní obuv ve variantě Mid s šířkou 12 nebo silné bezpečnostní holínky na zimu – u engelbert strauss naleznete přesně tu správnou pracovní obuv pro Vaše potřeby.

Více
Méně

Engelbert Strauss s.r.o.

Tel
226 201 520
Fax
226 201 521
Všechny ceny s připočtením dopravného při objednávce méně než 4 840,00 Kč.
Všechny ceny s připočtením zákonné daně s připočtením dopravného při objednávce méně než 4 000,00 Kč.