Menu Produkty
Porovnávací seznamy
Porovnání výrobků
4 / 4 zboží
dosažen max. počet pro tuto kategorii!
Pro přidání dalších druhů zboží odstraňte prosím alespoň 1 zboží z kategorie.
Porovnávací seznamy
Porovnání výrobků
bylo přidáno do porovnávacího seznamu.
Přidat druh zboží
Pro porovnání výrobků je třeba výrobky přidat do porovnávacího seznamu.
Porovnávací seznamy
Porovnání výrobků
pánská | dámská | dětské
Velikost
Barva
ochranných tříd
12 Produkty
další filtr
Oblíbenost
12 Produkty

PRACOVNÍ PANTOFLE
EN ISO 20345 / EN ISO 20347


• Absorbce energie v oblasti paty (E)

• Antistatické vlastnosti
• Protiskluzov (A)

ideální pro vnitřní prostory

Maximální ochrana proti
uklouznutí a perfektní tlumení

Pracovní pantofle engelbert strauss

Pracovní pantofle

Třída ochrany

Pracovní pantofle jsou často v medicínské oblasti a gastronomii volbou číslo jedna. Pohodlná vložka do bot a optimální odvětrání jsou hlavními argumenty pro pantofle jako pracovní obuv. Přesto právě pro použití této obuvi by mělo být nejprve zkontrolováno, jaký model je pro příslušnou práci vhodný.

engelbert strauss Pracovní pantofle jsou prodyšné

Bezpečnost a zdraví


Posouzení nebezpečí je hlavním prvkem při ochraně při práci v provozu. Možná nebezpečí, jako např. v oblasti kuchyně, mohou být padající předměty, nebezpečí uklouznutí ale také zatížení kloubů. Zjistit je a zhodnotit je prvním krokem při výběru správné pracovní obuvi. Rozhodující je výběr správné ochranné třídy ( pracovní obuv nebo bezpečnostní obuv).

Pracovní pantofle OB dle EN ISO 20347


Protiskluzovost, odtlumení a stabilita - ohledně těchto prvků je pracovní obuv podrobně kontrolována dle EN ISO 20347. V nejnižším bezpečnostním stupni OB je možná otevřená oblast paty. Tak jsou nohy i v horkém dnu nebo při četném pohybu vždy dobře větrané. Základním požadavkem je protiskluzová podrážka dle SRA, SRB nebo SRC.

pohodlné a lehké Pracovní pantofle

Pracovní pantofle ověřené dle EN ISO 20347 OB jsou u engelbert strauss k dostání v různých provedeních. U barvy má hlavní roli použití. V kuchyni a ordinacích převládá jako vždy bílá a černá obuv .

OB Pracovnì Pantofle engelbert strauss

Vhodná do kuchyně dle BGR 111


Kuchyňská obuv a veškerá pracovní obuv pro gastronomii musí poskytovat vysokou míru pohodlí a hygieny. Dlouhé stání a chůze, dlouhé trasy: vrchní materiál, podrážka a vložka by měly být dimenzovány přesně pro tyto požadavky. Pracovní pantofle Weimar jsou dokonalým příkladem pro perfektní kuchyňskou obuv. Vrchní materiál z pravé kůže je odolný a snadno se udržuje, což je při práci v restauraci, kantýně, baru, hostinci a velké kuchyni bezpodmínečně nutné. Díky sklopným řemínkům na patách lze navíc individuálně nastavit velikost. Podrážka je samočisticí a protiskluzová dle SRC. Pracovní pantofle Weimar jsou odolné vůči palivům, antistatické a odolné vůči živočišným tukům a louhům, což je činí zajímavými pro nejrůznější oblasti gastronomie. Bílá a černá jsou také u této pracovní obuvi bestseller. Navíc jsou pantofle k dostání také s barevnými akcenty v barvě lila, petrolejové nebo azurové.

Předepisuje-li zaměstnanecké družstvo bezpečnostní obuv pro oblast kuchyně, je ABEBA bezpečnostní obuv Rhodos v bílé a černé dobrou volbou. Je vybavena ocelovou tužinkou a vhodná do kuchyně dle BGR 111 - engelbert strauss Vás s touto pracovní obuví připraví do zaměstnání. Bezpečnostní pantofle pro dámy a pány k dostání od velikosti 36 do 46.

Bílá pracovní obuv pro oblast zdravotnictví a péče


Bílý je oděv a obuv v pečovatelských profesích, ordinacích a na klinikách. Bílé pantofle jsou obvyklé především v nemocnicích. Recept na úspěch pro stále žádané pantofle je jednoznačně v pohodlí při nošení. Pečovatelky, zdravotní sestry a lékaři jsou hodně a především dlouho na nohou. Zatížení pro nohy je vysoké. Kdo pracuje ve zdravotnictví, potřebuje pracovní obuv, která vyniká především v oblasti vložky do obuvi. Lehká by měla být obuv proto, aby navíc nezatěžovala klouby také při trvalém nošení. Pantofle Naxos je skutečná pracovní obuv, specializovaná na oblast klinik a ordinací. Pantofle z pravé kůže jsou hygienicky ošetřeny, takže zabraňují tvorbě zápachu a bakterií.
Pro lepší a bezpečnější hygienu, trvalou antimikrobiální ochranu
a delší životnost díky materiálové ochraně.

Tip: Bílé univerzální [ponožky Classic light|https://www.engelbert-strauss.cz/ponozky/e-s-viceucelove-ponozky-classic-light-high-1500000-7918601-2.html] k dostání v délkách high, mid a low jsou dokonalým doplňkem ke všem bílým pracovním botám. Umožňují klimatický komfort a stabilizují obvodovou bandáží v oblasti kotníku a přední části nohy. Plus pro použití v bezpečnostní obuvi jsou objemná vypodložení v oblasti prstů a paty.

Více
Méně

Engelbert Strauss s.r.o.

Tel
226 201 520
Fax
226 201 521
Všechny ceny s připočtením zákonné daně