Menu Produkty
Porovnávací seznamy
Porovnání výrobků
4 / 4 zboží
dosažen max. počet pro tuto kategorii!
Pro přidání dalších druhů zboží odstraňte prosím alespoň 1 zboží z kategorie.
Porovnávací seznamy
Porovnání výrobků
bylo přidáno do porovnávacího seznamu.
Přidat druh zboží
Pro porovnání výrobků je třeba výrobky přidat do porovnávacího seznamu.
Porovnávací seznamy
Porovnání výrobků
Storlek
Färg
e.s. Kollektioner
Materialegenskaper
5 Produkty
další filtr
Oblíbenost
5 Produkty

PRACOVNÍ HOLEŇOVÁ OBUV / HOLÍNKY
EN ISO 20347


• Protiskluzov (SRA/SRB/SRC)
• Plastové nebo kaučukové boty
• Vodotěsnost

Maximální ochrana proti uklouznutí
a perfektní tlumení

Pracovní holínky

Pracovní holínky

Třída ochrany

Pracovní holínky - Vysoká ochrana kotníku


Pracovní holínky jsou perfektním průvodcem pro nejrůznější požadavky pracovního světa. Chrání nohy - před vlhkem, chladem, nečistotami - nebo ostatními výzvami pracovního světa. Typickými zástupci jsou gumové holínky jako univerzální obuv v mnoha profesích. Avšak klasická "žlutá" pro stavby získává konkurenci.

dryplexx nepromokavé a prodyšné profesionální boty

Velikost, barva, materiál


- tři důležité ukazatele na cestě ke vhodné pracovní obuvi. Vše od velikosti 36 až 52 je v programu engelbert strauss zastoupeno v obvyklé kvalitě. K dostání jsou i speciální dámské pracovní holínky. Plný výběr je také u vrchního materiálu a barvy. Náš praktický filtr obuvi Vás rychle a přímo dovede k dokonalému modelu. Krok za krokem lze klást požadavky na obuv. Profil, zvláštní znaky, funkce, hmotnost - a filtrovat lze také dle vhodné normy. Různé ochranné stupně regulují specifické vlastnosti pracovní obuvi/holínek.

Ochranné třídy


Vlastnosti této obuvi certifikované dle normy se rozlišují vždy podle ochranného stupně. Pracovní obuv engelbert strauss je k dostání v ochranných třídách OB, O1, O2 a O4.

Základní požadavky

Jako OB + uzavřená oblast paty, antistatické vlastnosti (A), absorpce energie v oblasti paty (E)

Jako O1+ vodotěsnost min. 60 minut

Jako OB + uzavřená oblast paty, antistatické vlastnosti (A), absorpce energie v oblasti paty (E)

OB pracovní holínky jsou dokonalé pro vnitřní prostory. Protiskluzovost je zde rozhodující. Podle pracovních podmínek mohou být také v nejnižším ochranném stupni splněny další podmínky.

Kůže hraje zvláštní roli v Pracovní holínky


Ochrana před vlhkem


Vodotěsnost hraje rozhodující roli při hledání pracovních holínek. Proto jsou často v oblasti pracovních holínek zcela nahoře na seznamu holínky z PVC, neoprenu a gumy . Rozhodující pro volbu správných pracovních holínek je použití, příslušné podmínky a osobní nároky nositele.

Nepromokavé kožené pracovní boty
Nepromokavé pracovní boty vyrobené z kůže

Pracovní holínky dle EN ISO 20347


EN ISO 20347:2012 je speciální norma pro pracovní obuv. Základními požadavky této evropské normy je protiskluzovost dle SRA, SRB nebo SRC. Tužinka na ochranu prstů u nohou není nutná. Pracovní obuv a pracovní holínky jsou dokonalou volbou pro všechny oblasti, které vyžadují protiskluzovost a odtlumení, avšak ne ochranu před mechanickým zatížením.

Pracovní holínky lze použít mnoha způsoby


Speciální použití: zemědělství

Vlhko, chlad, špína, močůvka - stáj, dvůr, pole: málokterá oblast vyžaduje od člověka a materiálu tolik flexibility. Pracovní holínky si ze zemědělství lze sotva odmyslet. Oblast holeně musí být vysoká, materiál odolný. Ale nemusí jít již o typické žluté gumové holínky. V postupu vpřed jsou holínky z neoprenu. Neoprenové holínky Fides jsou skvělým příkladem flexibility v různých podmínkách. Až - 20 °C odolá vrchní materiál z prodyšného, 5 mm silného neoprenu, navíc je 100 % vodotěsný. Přilnavá, protiskluzová spodní část je podmíněně odolná vůči močůvce, hnojivům a čisticím prostředkům. I když nároky na pracovní holínky nejsou tak rozsáhlé: některé faktory je před koupí bezpodmínečně nutno vyjasnit.

Gumové holínky pro použití v chladu

Podle profese se pro zimu doporučují vypodšívkované pracovní holínky. Také podkolenky jsou dobrým řešením pro více tepla v gumových holínkách. Naše doporučení pro použití podkolenek: Vyberte si podkolenky ve vhodné velikosti obuvi, u holínek objednávejte o velikost větší!

Pracovní holínky ve zpracování potravin

OB speciální pracovní holínky (k dostání pro pány a dámy) jsou bílé gumové holínky, speciálně pro provozy, kde se zpracovávají potraviny. Pata a nárt jsou zesíleny, podrážka odpuzuje nečistoty a podmíněně odolává olejům, tukům, kyselinám a louhům. Především zaměstnanci v potravinářském průmyslu, v mlékárnách a zpracování masa a ryb, často nosí bílé gumové holínky. Tomuto trvalému používání by měl samozřejmě odpovídat i pocit při nošení. Speciální pracovní holínky jsou pro dámy vybaveny pohodlným podpatkem. U pánských modelů lze zkrátit výšku holeně až na 26 cm. Výhoda pro více pohodlí v pracovních gumových holínkách. Základní třída OB pro pracovní obuv se v nabídce engelbert strauss rozšiřuje o pracovní holínky ochranného stupně O4 - v provedení II speciální norma pro plnopryžovou obuv nebo polymerovou obuv.

Pracovní holínky O4

Pracovní holínky nejnovější třídy: ochranný stupeň O4 II reguluje vlastnosti polymerové obuvi bez ochranné tužinky. Vysoká holeň, vodotěsný vrchní materiál - ve třídě O4 se vedou výlučně pracovní gumové holínky /holínky z plastu.

Neoprenové speciální pracovní holínky Fides jsou dokonalým příkladem pro pracovní gumové holínky, které jsou pohodlné a zároveň odolné. Jsou antistatické a absorbují energii v oblasti paty - to je předpis pro všechny modely O4.

Více
Méně

Engelbert Strauss s.r.o.

Tel
226 201 520
Fax
226 201 521
Všechny ceny s připočtením zákonné daně