Menu Produkty
Porovnávací seznamy
Porovnání výrobků
4 / 4 zboží
dosažen max. počet pro tuto kategorii!
Pro přidání dalších druhů zboží odstraňte prosím alespoň 1 zboží z kategorie.
Porovnávací seznamy
Porovnání výrobků
bylo přidáno do porovnávacího seznamu.
Přidat druh zboží
Pro porovnání výrobků je třeba výrobky přidat do porovnávacího seznamu.
Porovnávací seznamy
Porovnání výrobků
pánská | dámská | dětské
Velikost
Barva
ochranných tříd
5 Produkty
další filtr
Oblíbenost
5 Produkty

PRACOVNÍ HOLEŇOVÁ OBUV / HOLÍNKY
EN ISO 20347


• Protiskluzov
• Plastové nebo kaučukové boty
• Vodotěsnost

Maximální ochrana proti uklouznutí
a perfektní tlumení

Pracovní holínky

Pracovní holínky

Třída ochrany

Pracovní holínky - Vysoká ochrana kotníku


Pracovní holínky jsou perfektním průvodcem pro nejrůznější požadavky pracovního světa. Chrání nohy - před vlhkem, chladem, nečistotami - nebo ostatními výzvami pracovního světa. Typickými zástupci jsou gumové holínky jako univerzální obuv v mnoha profesích. Avšak klasická "žlutá" pro stavby získává konkurenci.

dryplexx nepromokavé a prodyšné profesionální boty

Velikost, barva, materiál


- tři důležité ukazatele na cestě ke vhodné pracovní obuvi. Vše od velikosti 36 až 52 je v programu Strauss zastoupeno v obvyklé kvalitě. K dostání jsou i speciální dámské pracovní holínky. Plný výběr je také u vrchního materiálu a barvy. Náš praktický filtr obuvi Vás rychle a přímo dovede k dokonalému modelu. Krok za krokem lze klást požadavky na obuv. Profil, zvláštní znaky, funkce, hmotnost - a filtrovat lze také dle vhodné normy. Další praktickou alternativou na cestě k dokonalé pracovní obuvi je náš vyhledávač obuvi. Funguje jako digitální prodejní poradce, položí Vám několik jednoduchých otázek a nakonec poskytne výběr naší pracovní obuvi, která bude ladit s Vašimi individuálními požadavky.

Ochranné třídy


Vlastnosti této obuvi certifikované dle normy se rozlišují vždy podle ochranného stupně. Pracovní obuv Strauss je k dostání v ochranných třídách OB, O1, O2 a O4.

Základní požadavky dle EN ISO 20347: možnost otevřené oblasti paty, protiskluzovost

Jako OB + uzavřená oblast paty, antistatické vlastnosti (A), absorpce energie v oblasti paty (E)

Jako O1+ vodotěsnost min. 60 minut

Jako OB + uzavřená oblast paty, antistatické vlastnosti (A), absorpce energie v oblasti paty (E)

Jako O2 + navíc zcela vodotěsná díky membráně

Velká část naší profesní obuvi O2 je nad rámec požadavků normy navíc vybavena funkční membránou dryplexx®. Díky trvalé a spolehlivé ochraně před průsakem vody je tato O2 obuv ve vlastnostech srovnatelná s profesionální obuví třídy O6.

OB pracovní holínky jsou dokonalé pro vnitřní prostory. Protiskluzovost je zde rozhodující. Podle pracovních podmínek mohou být také v nejnižším ochranném stupni splněny další podmínky.

Kůže hraje zvláštní roli v Pracovní holínky


Ochrana před vlhkem


Vodotěsnost hraje rozhodující roli při hledání pracovních holínek. Proto jsou často v oblasti pracovních holínek zcela nahoře na seznamu holínky z PVC, neoprenu a gumy . Rozhodující pro volbu správných pracovních holínek je použití, příslušné podmínky a osobní nároky nositele.

Nepromokavé kožené pracovní boty
Nepromokavé pracovní boty vyrobené z kůže

Pracovní holínky dle EN ISO 20347


EN ISO 20347 je speciální norma pro pracovní obuv. Základními požadavky této evropské normy je protiskluzovost. Tužinka na ochranu prstů u nohou není nutná. Pracovní obuv a pracovní holínky jsou dokonalou volbou pro všechny oblasti, které vyžadují protiskluzovost a odtlumení, avšak ne ochranu před mechanickým zatížením.

Pracovní holínky lze použít mnoha způsoby


Speciální použití: zemědělství

Vlhko, chlad, špína, močůvka - stáj, dvůr, pole: málokterá oblast vyžaduje od člověka a materiálu tolik flexibility. Pracovní holínky si ze zemědělství lze sotva odmyslet. Oblast holeně musí být vysoká, materiál odolný. Ale nemusí jít již o typické žluté gumové holínky. V postupu vpřed jsou holínky z neoprenu. Neoprenové holínky Fides jsou skvělým příkladem flexibility v různých podmínkách. Až - 20 °C odolá vrchní materiál z prodyšného, 5 mm silného neoprenu, navíc je 100 % vodotěsný. Přilnavá, protiskluzová spodní část je podmíněně odolná vůči močůvce, hnojivům a čisticím prostředkům. I když nároky na pracovní holínky nejsou tak rozsáhlé: některé faktory je před koupí bezpodmínečně nutno vyjasnit.

Gumové holínky pro použití v chladu

Podle profese se pro zimu doporučují vypodšívkované pracovní holínky. Také podkolenky jsou dobrým řešením pro více tepla v gumových holínkách. Naše doporučení pro použití podkolenek: Vyberte si podkolenky ve vhodné velikosti obuvi, u holínek objednávejte o velikost větší!

Pracovní holínky ve zpracování potravin

OB speciální pracovní holínky (k dostání pro pány a dámy) jsou bílé gumové holínky, speciálně pro provozy, kde se zpracovávají potraviny. Pata a nárt jsou zesíleny, podrážka odpuzuje nečistoty a podmíněně odolává olejům, tukům, kyselinám a louhům. Především zaměstnanci v potravinářském průmyslu, v mlékárnách a zpracování masa a ryb, často nosí bílé gumové holínky. Tomuto trvalému používání by měl samozřejmě odpovídat i pocit při nošení. Speciální pracovní holínky jsou pro dámy vybaveny pohodlným podpatkem. U pánských modelů lze zkrátit výšku holeně až na 26 cm. Výhoda pro více pohodlí v pracovních gumových holínkách. Základní třída OB pro pracovní obuv se v nabídce engelbert strauss rozšiřuje o pracovní holínky ochranného stupně O4 - v provedení II speciální norma pro plnopryžovou obuv nebo polymerovou obuv.

Pracovní holínky O4

Pracovní holínky nejnovější třídy: ochranný stupeň O4 II reguluje vlastnosti polymerové obuvi bez ochranné tužinky. Vysoká holeň, vodotěsný vrchní materiál - ve třídě O4 se vedou výlučně pracovní gumové holínky /holínky z plastu.

Neoprenové speciální pracovní holínky Fides jsou dokonalým příkladem pro pracovní gumové holínky, které jsou pohodlné a zároveň odolné. Jsou antistatické a absorbují energii v oblasti paty - to je předpis pro všechny modely O4.

Více
Méně

Engelbert Strauss s.r.o.

Tel
226 201 520
Fax
226 201 521
Všechny ceny s připočtením dopravného při objednávce méně než 4 840,00 Kč.
Všechny ceny s připočtením zákonné daně s připočtením dopravného při objednávce méně než 4 000,00 Kč.