Menu Produkty
Porovnávací seznamy
Porovnání výrobků
4 / 4 zboží
dosažen max. počet pro tuto kategorii!
Pro přidání dalších druhů zboží odstraňte prosím alespoň 1 zboží z kategorie.
Porovnávací seznamy
Porovnání výrobků
bylo přidáno do porovnávacího seznamu.
Přidat druh zboží
Pro porovnání výrobků je třeba výrobky přidat do porovnávacího seznamu.
Porovnávací seznamy
Porovnání výrobků
Storlek
Färg
e.s. Kollektioner
Materialegenskaper
6 Produkty
další filtr
Oblíbenost
6 Produkty

PRACOVNÍ SANDÁLE
EN ISO 20345


• Protiskluzov (SRA/SRB/SRC)
• Uzavřená oblast paty
• Absorbce energie v oblasti paty (E)

• Ocelová tužinka na ochranu prstů u nohou
• Odolnost podrážky vůči pohonným hmotám (FO)
• Antistatické vlastnosti (A)

Prodyšné & perfektně odtlumené

Bezpečnostní sandále engelbert strauss

Bezpečnostní sandále


Třída ochrany

Bezpečnostní sandále: Ochranná a prodyšná


Bezpečnostní sandále jsou zkontrolovány dle EN ISO 20345 S1 a jsou k dostání u engelbert strauss v bezpečnostních třídách S1 a S1P. Jako vzdušnou variantu bezpečnostní obuvi S1 využijete sandály především v létě a ve vnitřních prostorách. Kombinace ochrany a dobrého odvětrání pro příjemné klima je rozhodující pro výběr sandálů dle EN ISO 20345:2011.

animation_alttext

 

Bezpečnostní sandále pro široké nohy


Zejména široké nohy se smí díky bezpečnostním sandálům S1 Siom x-12 nadechnout: Velmi široká obuv ve vel. 12 umožňuje širokým nohám nezbytný prostor, především v přední části nohy. Je zachováno přirozené držení prstů, ochranná tužinka ponechává prstům jejich volnost při pohybu.

Pohodlná velikost 12 je také znakem bezpečnostních sandálů S1P Comfort12. U těchto velmi kvalitních sandálů je však v popředí inovativní kombinace materiálů. Mikrovlákno Safe-Tex a prodyšný Mesh zajišťují pohodlí a dobrý pocit při nošení. Podrážka L-Protection odolná proti protržení poskytuje o 15 % více ochranné plochy vůči obvyklým ocelovým podrážkám a současně je podstatně lehčí.

Bezpečnostní sandále S1 a S1P


Jako pro všechnu bezpečnostní obuv S1 / S1P platí také pro bezpečnostní sandále těchto tříd: Protiskluzová podrážka dle SRA, SRB nebo SRC a také ochranná tužinka jsou povinné! Ochranná tužinka smí být z oceli, hliníku a plastu.

Navíc jsou stanoveny následující požadavky:

  • FO - odolnost podrážky vůči palivům
  • A - antistatické vlastnosti
  • E - absorbce energie v oblasti paty

Bezpečnostní sandále S1P musí být kromě toho vybaveny podrážkou odolnou vůči protržení. Pro oba ochranné stupně platí: Oblast paty musí být uzavřená!

sandalen_alttext

Bezpečnostní obuv, maximálně odvětraná


Použití bezpečnostní obuvi se řídí druhem nebezpečí. Před výběrem obuvi by proto vždy mělo dojít k hodnocení příslušných podmínek. Nemá-li nositel nic do činění s vlhkem ani nečistotami, jsou bezpečnostní sandále z důvodu svých optimálních klimatických vlastností pohodlnou alternativou ke zcela uzavřeným modelům kategorie S1 a S1P.

engelbert strauss Bezpečnostní sandále nabízíme ve variantě z kůže nebo mikrovlákna. Protože jsou vybaveny suchým zipem nebo praktickým systémem rychlého šněrování, mají jednotlivé modely individuální zvláštnosti.

siom_alttext

SRC - nejvyšší protiskluzovost


Bezpečnostní sandále se často nosí ve vnitřních prostorách. Na průmyslových podlahách, ve skladu, ve výrobě. Kdo nechce uklouznout na hladkých podlahách, je nejlépe vybaven s pracovními sandály nejvyšší protiskluzové zábrany SRC. Bezpečnostní sandále Pallas jsou vhodným modelem dle S1 SRC. Sandály, které vůbec nevypadají jako pracovní: Sportovní trekkingový design, praktické rychlé šněrování a v barvách černá a lískový oříšek. Kdo vedle optimální přilnavosti potřebuje i podrážku odolnou vůči protržení, sáhne nejraději po bezpečnostních sandálech Nürnberg dle S1P SRC. Kožené sandály jsou vybaveny velmi lehkou hliníkovou ochrannou tužinkou a flexibilní podrážkou L-Protection.  

Více
Méně

Engelbert Strauss s.r.o.

Tel
226 201 520
Fax
226 201 521
Všechny ceny s připočtením zákonné daně